Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remoncie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5185
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.02.2009 10:46

camp faktycznie bardzo ladniusi, niedrogi no i widac auto ziomali z naszego wojewodztwa kuj-pom :lol:
criso
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) criso » 07.06.2012 14:21

F-uncia napisał(a):Mnie się tylko nie podobało, że plażę i kemping oddziela ulica. To jest w sumie dobra baza wypadowa do zwiedzania Zadaru czy Pagu, ale chyba nie baza na całe 2 tygodnie.
Sanitariaty faktycznie czyściutkie!!!
No i zgadzam się, że przyjemny. Mam zdjęcia jak by ktoś chciał.


Witaj! Mam prośbę; o ile jeszcze masz jakieś zdjęcia z tego campu to prosze o podesłanie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl-wybieram się z przyczepą i wyczytałem gdzieś że jest utrudniony wjazd (wąsko), zobaczyłbym też jak jest z tą ulicą rozdzielającą camp od plaży czy to jest jakaś miejska ruchliwa ulica czy jakaś boczna.Pozdrawiam!
mutiaq
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1892
Dołączył(a): 19.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mutiaq » 07.06.2012 14:42

My tam byliśmy na chwilkę, odwiedzić znajomych (my byliśmy w Mandre), no i siedzimy sobie elegancko, nagle przyszedł gospodarzi prosi panów, żeby mu pomogli skuter wodny zapakować na auto (na campie byliśmy tylko my akurat ;)). No i załadowali w czwórkę, my siedzimy, śmiejemy się, a gospodarz podziękował, poszedł, wrócił i dał flache winka :D
Dobre było :)
WC czyste, kamping przyjemny.
Plaża pod nosem, ale woda była strasznie zimna (pocz. września) i kamienie na plaży to nie otoczaki jak na południu Cro, tylko ostre, na bosaka nie dało się chodzić.
W wodzie długo płycizna i ubogie życie podwodne.
Tyle ode mnie :)
Pozdrawiam!
Dryblas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dryblas » 07.06.2012 20:22

Criso,
Na ten Camp wjeżdzają kampery to z przyczepa powinieneś dć radę, A uliczka boczna i z praktycznie zerowym rucem, troc e w weekendy miejscowych przyjeżdza plazowac ale to nie problem :). mY MOŻE ZAMELDUJEMY SIE TAM PO 15.08
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 09.06.2012 05:30

criso napisał(a):
F-uncia napisał(a):Mnie się tylko nie podobało, że plażę i kemping oddziela ulica. To jest w sumie dobra baza wypadowa do zwiedzania Zadaru czy Pagu, ale chyba nie baza na całe 2 tygodnie.
Sanitariaty faktycznie czyściutkie!!!
No i zgadzam się, że przyjemny. Mam zdjęcia jak by ktoś chciał.


Witaj! Mam prośbę; o ile jeszcze masz jakieś zdjęcia z tego campu to prosze o podesłanie adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl-wybieram się z przyczepą i wyczytałem gdzieś że jest utrudniony wjazd (wąsko), zobaczyłbym też jak jest z tą ulicą rozdzielającą camp od plaży czy to jest jakaś miejska ruchliwa ulica czy jakaś boczna.Pozdrawiam!



Byliśmy 2 lata temu na tym kempingu z przyczepką i bez problemu wjechaliśmy. Mało tego, olbrzymie kampery Włochów czy Niemców tam stały czyli też wjechali bez trudu. Uliczka oddzielająca kemping od plaży to droga dojazdowa do paru posesji prywatnych, więc od czasu do czasu jakiś samochód przejeżdża ale trudno mówić o jakimś wielkim ruchu jak i zresztą w całym Rażanacu . Kemping bardzo nam się podobał, oprócz łazienek, na kempingu sa dodatkowe ujęcia wody oraz dodatkowe prysznice. Jest to duży plus, nie musisz latać do łazienki za każdym razem jak potrzebujesz trochę wody na herbatę. Sama miejscowość to raczej taka dziura, żadnych atrakcji tam nie znajdziesz, ale na parę dni jest ok., można się wybrac na wycieczkę na Pag i do Zadaru. Nie wiem kiedy jedziesz, ale my zawitaliśmy tam w ostatnim tygodniu sierpnia i mieliśmy szczęście, że było miejsce, ale za 2-3 dni zaczęły się wyjazdy. Może jak jest taka mozliwość to warto sobie zarezerwować miejsce? Mnie się kemping bardzo podobał, cisza, mały, kameralny i najcieplejsza woda tam była a byliśmy jeszcze w paru innych miejscach.
2salamandra22
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 407
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) 2salamandra22 » 09.06.2012 08:27

Na tym kampingu warto miejsca zarezerwować aby mieć cień. Tzw. rzut beretem do plaży, tak że po kąpieli spłukać sól z ciała szłam na kamping do łazienek.
No i najważniejsze wcale nie jest nudno wystarczy czytać ogłoszenia agencji turystycznej (tablica koło poczty), bylismy tam 9 dni i uczesniczyliśmy nie tylko w biesiadzie zorganizowanej przez gospodarza ale także w koncercie hrvatsko-disco a także na występie tenora z Zagrzebia i jego "Torreadore" kojarzy nam sie z tymi wakacjami. Kamping czysty , bardzo dużo miejsc do zmywania i pryszniców. Auta koło namiotów.
Aby mieć cień w trakcie plażowania o 8 rano ten z nas który szedł po chleb kladł po prostu karimaty pod drzewami.
W miasteczku miejsce do gry w bule i siatkówki ( ale uwaga pod warstwą piasku beton, więc warto grać w obuwiu).
Thot
Cromaniak
Posty: 513
Dołączył(a): 13.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Thot » 09.06.2012 20:13

2salamandra22 napisał(a):Aby mieć cień w trakcie plażowania o 8 rano ten z nas który szedł po chleb kladł po prostu karimaty pod drzewami.


Ot, taki zwyczaj. Niezbyt sympatyczny, ale zawsze.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2012 20:55

Obywatele!!! Tak, do Was mówię, Ci którzy byli na tym kampie. Wklejcie z łaski swojej zdjęcia TU - w tym temacie.
Plizzz!
tkacze67
Odkrywca
Posty: 62
Dołączył(a): 18.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) tkacze67 » 14.06.2012 08:36

arturac- podaj maila to postaram się coś ci podesłać,dziś lub jutro. Nie wiem jak tu się wkleja zdjęcia. A kiedy jedziesz? Ela
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 14.06.2012 09:35

tkacze67 napisał(a):arturac- podaj maila to postaram się coś ci podesłać,dziś lub jutro. Nie wiem jak tu się wkleja zdjęcia. A kiedy jedziesz? Ela


Dzięki Elu, w sumie to jeszcze nie wiem kiedy, ale bardzo jestem ciekaw jak ten kamp wygląda. A jakby było w temacie to widzieliby wszyscy:)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 26.08.2012 10:43

Witam!
Szukam czegoś na przyszły rok i ten camping wpadł mi w oko. Jakie są Wasze opinie pobytu w tym roku?
Pozdrawiam :papa:
Marzena
Dryblas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dryblas » 02.09.2012 22:19

Witam,
W sobote wróciliśmy z Rażanaca, w stosunku do pierwszego pobytu 5 lat temu pojawiło sie kilka nowych funkcjonalnych kranów do mycia naczyń i pryszniców na terenie kampu, oraz rozbudowano kampingowego grila, pojawił sie też mały plac zabaw dla dzieci.
Niestety na minus nalezy zaliczyć pogorszona czystośc toalet ( w stosunku do wielu kampów i tak jest bardzo ok) i okresowe barki papieru toaletowego :(
Duzym plusem jest impreza "Sardina Party" organizowana w różnych terminach, to poczestunek organizowany przez gospodarzy dla wszystkich gości kampu ( sardynki z grila, wino i rakija do oporu, plus pełna integracja stacjonujacych na kampie).
Ja polecam :), zreszta znam kilka osób które chetnie wraca na ten kamping.
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 03.09.2012 08:01

Dryblas,
czy w okolicy campingu są jakieś sklepy? Jak mniej więcej wyglądają ceny? Jak z zacienieniem? Plaża kamienista czy znajdzie się trochę piasku? My w tym roku byliśmy w Zivogosce na campingu Boban, ale chciałabym znaleźć coś w innym miejscu.
Marzena
Dryblas
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 27
Dołączył(a): 26.07.2009
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dryblas » 05.09.2012 08:30

Merenad,
do najblizszego sklepu jakieś 3 minuty pieszo spacerkiem, do kolejnych 2 plus piekarnia, lodziarnia i 3 konoby- 5 minut od kampingu. Markety masz w zadarze to około 20 minut samochodem.
Generalnie Rażanac jest bardzo mały i spokojny.
Niestety kamping jest słabo zacieniony ale trafiaja sie miejsca tuż przy domu włascicieli gdzie można znaleźć cień, ale gwarancji że trafisz na akurat wolne parcele w tym miejscu nie ma, my w połowie pobytu przenosilismy sie z dobytkiem do wiekszego cienia by móc pospać troche dłużej :). Jedyne drzewa jakie tam rosna to tamaryszki wiec nie grzeszą wielkościa i ilościa cienia które rzucają.http://www.camping-puntica.hr/fotogalerija.php?jezik=pl cennik znajdziesz na stronie kampu
Plaża kamienista ale bez skał, piaseczku jak w wiekszości CRO nie uświadczysz, ale jes skromna zjeżdzalnia do wody dla dzieciaków.
marenad
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 17.02.2012
Re: Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remon

Nieprzeczytany postnapisał(a) marenad » 05.09.2012 10:45

Dryblas,
Dzięki za przedstawienie sytuacji
Pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remoncie - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone