Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remoncie

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
megula
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) megula » 06.08.2008 22:20

Trafiłam na ten kamping w drodze powrotnej do Polski.był to 12 lipiec , więc "sardyna party"nas przywitało. Dla mnie miejsce spokojne, ciche, fakt,że są ładniejsze w Chorwacji, ale uważam go za fajny przystanek powrotny w drodze do kraju.
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 02.09.2008 10:10

Polecam tę camp na 3-4 dni z wypadem na Pag i do Zadaru, Szybenika i Parku Krka. Camp jest czysty i kameralny. Blisko do kamienistej plaży.
pandrew86
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 27.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pandrew86 » 29.12.2008 00:17

Ja też byłem na tym campie w tym roku. Cennik mam przed oczami:

Osoba - 29,4 kn (4Euro)
dziecko (5-12) - 22.05 kn (3 Euro)
Namiot 25.73 kn (3,50 Euro)
Duzy namiot 29.4 kn (4 Euro)
Auto 25.73Kn(3,50 Euro)
Elektrycznośc 16,17 (2,2 Euro)

Polecam jak najabrdziej ! Lekko zacieniony, spokojny, ok 30m do plaży, w łazienkach czysto !
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 29.12.2008 11:19

Mnie się tylko nie podobało, że plażę i kemping oddziela ulica. To jest w sumie dobra baza wypadowa do zwiedzania Zadaru czy Pagu, ale chyba nie baza na całe 2 tygodnie.
Sanitariaty faktycznie czyściutkie!!!
No i zgadzam się, że przyjemny. Mam zdjęcia jak by ktoś chciał.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 04.01.2009 20:04

Biorę pod uwagę ten camp na wyjazd we wrześniu 2009 roku. Proszę o zdjęcia na mail:em góry dziękuję. Pozdrawiam
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 07.01.2009 21:30

Albo jestem ślepa, albo coś ucięło ten adres ;) W takim razie postaram się tu wkleić.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 07.01.2009 23:18

O faktycznie coś mi ucięło tego maila. Podaję jeszcze raz z goracą prośbą o zdjęcia, adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. I jeszcze jedno pytanko, czy jedziecie tam jednym ciągiem czy z noclegiem na trasie? Ile godzin trzeba założyć na podróż?
F-uncia
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 432
Dołączył(a): 27.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) F-uncia » 08.01.2009 11:28

Z Poznania to chyba podobna odległość jak z Łodzi? My jechaliśmy ciągiem i pierwszym noclegiem w Chorwacji był właśnie ten camp. Z tym, że z Łodzi wyjechaliśmy ok 22.30, a do campu dojechaliśmy mniej więcej na 15.00 następnego dnia. Ale było 3 kierowców. Postoje po drodze były krótkie (w Chorwacji już częściej jednak i dłużej). Trasa przez Cieszyn - Bratysławę - Wiedeń ominięty, a potem prosto kierunek Zagrzeb (z ominięciem płatnych dróg w Słowenii). Wieczorem prześlę zdjęcia.
Spróbuj wytyczyć sobie trasę na viamichelin.com
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 08.01.2009 17:54

Dziękuję bardzo za rzeczowe i konkretne informacje. Nas będzie 2 kierowców i rzeczywiście trzeba te słoweńskie autostrady ominąć, skorzystam z Twojej sugestii i pojedziemy z Wiednia na Zagrzeb. Zaraz sobie to obejrzę na viamichelin. Jedziemy pierwszy raz więc strasznie mnie to kręci. Na 8 dni mam wykupiony hotel w Kraljevicy. A zacząć chcę właśnie od tego campu i później przejechać trochę na północ. Czekam na zdjęcia. Pozdrawiam.
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 18.01.2009 14:44

emi13214 napisał(a):Dziękuję bardzo za rzeczowe i konkretne informacje. Nas będzie 2 kierowców i rzeczywiście trzeba te słoweńskie autostrady ominąć, skorzystam z Twojej sugestii i pojedziemy z Wiednia na Zagrzeb. Zaraz sobie to obejrzę na viamichelin. Jedziemy pierwszy raz więc strasznie mnie to kręci. Na 8 dni mam wykupiony hotel w Kraljevicy. A zacząć chcę właśnie od tego campu i później przejechać trochę na północ. Czekam na zdjęcia. Pozdrawiam.


Na północ? Może na południe :wink:
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 18.01.2009 15:06

Zaczynam zwiedzanie Chorwacji od północy i tak przez kolejne lata będę stopniować sobie wrażenia, posuwając się coraz bardziej na południe. Na pierwszy raz na pewno zwiedzę Istrię i na to się nastawiam. Dlatego z campu Rażanac pojadę na północ. Na wszystko przyjdzie odpowiednia pora. Żałuję tylko, po przeczytaniu wrażeń i relacji "cromaniaków", że zdecydowałam się na Chorwację dopiero teraz. Ale za to ile wspaniałych widoków jeszcze przede mną! Pozdrawiam
George35
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 20.01.2009
Megula camp

Nieprzeczytany postnapisał(a) George35 » 20.01.2009 22:27

Hej Megula kolego ja mam pytanie co do tego campa w chorwacji którego tak polecałes , interesują mnie ceny okolica miejscowość i jak tam najlepiej dojechać a może masz jakis fotki.pozdrawiam G:)))
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Megula camp

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.01.2009 09:56

George35 napisał(a):Hej Megula kolego ja mam pytanie co do tego campa w chorwacji którego tak polecałes , interesują mnie ceny okolica miejscowość i jak tam najlepiej dojechać a może masz jakis fotki.pozdrawiam G:)))

Że Puntica? Wcześniej był adres: http://www.camping-puntica.hr
Do Razanac droga prościuteńka: Letenye-Gorican, Zagrzeb, Karlovac w Posedarje zjazd z autostrady na Pag.
Trzeba wjechać do miasteczka i z głównej (hahaha) w lewo przed restauracją. Wąska uliczką ok. 400-600 m i po lewej dom i ten kamp.
Razanac
j_w
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 21.01.2008
Re: Megula camp

Nieprzeczytany postnapisał(a) j_w » 21.01.2009 21:47

JacYamaha napisał(a):
George35 napisał(a):Hej Megula kolego ja mam pytanie co do tego campa w chorwacji którego tak polecałes , interesują mnie ceny okolica miejscowość i jak tam najlepiej dojechać a może masz jakis fotki.pozdrawiam G:)))

Że Puntica? Wcześniej był adres: http://www.camping-puntica.hr
Do Razanac droga prościuteńka: Letenye-Gorican, Zagrzeb, Karlovac w Posedarje zjazd z autostrady na Pag.
Trzeba wjechać do miasteczka i z głównej (hahaha) w lewo przed restauracją. Wąska uliczką ok. 400-600 m i po lewej dom i ten kamp.
Razanac


Zjazd na Pag jedziesz ok 20 km (jesli dobrze pamiętam)i skręcasz na skrzyżowaniu w prawo w dół i ..dalej jak opisał JacYamacha
anngella2
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anngella2 » 01.02.2009 23:11

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów :)

Wybieram się z rodziną latem do Cro. Moje dzieciaki mają 8 i 6 lat, więc ten camp chyba będzie odpowiedni dla naszej rodzinki :) Czy ktoś z Was mógłby mi przesłać swoje fotki z tego campu? Mój mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl bardzo dziękuje i pozdrawiam:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Camp Puntica Rażanac - polecam cichy komfortowy po remoncie - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone