Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 29.09.2019 20:07

borsalino4 napisał(a):Inne przyjemności?

Owszem inne przyjemności :papa: Jak widzę, pierwszy wpis kolegi w tematach naturystycznych i nie powiem, dostrzegam zaangażowanie :mrgreen:
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.10.2019 08:22

AgniesiaTomeczek napisał(a):a wracając do tematu bezpieczeństwa...czy są kradzieże na kempingu ? jak to wygląda będąc pod namiotem?

Nam oraz nikomu kogo znamy, nic nigdy na tym campie nie zginęło. Przytrafiło się zostawić żel pod prysznic a po kilku godzinach dalej stał na swoim miejscu. Ludzie ładują telefony w skrzynkach z prądem w lasku. Auto przez większość pobytu stało otwarte, zamykaliśmy jedynie na noc. W ciągu dnia kluczyki od niego leżały parę godzin na dachu.
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 03.10.2019 10:11

Odpowiem koledze :) Nie znam statystyk ale jest takie powiedzenie "dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie" Nie zostawiłbym kluczyków do auta na widoku :) Znane jest mi natomiast słowo prewencja :)
Parę lat temu też gloryfikowałem kempingi naturystyczne i wiele z tego pozostało do dziś, tekstylne się nie umywają ale ... panta rhei ;)
KiA
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiA » 06.11.2019 21:54

Trochę czasu żyję . I to co mi ukradli to tylko w naszej kochanej Polsce. Takie są fakty.
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.11.2019 13:48

KiA napisał(a):Trochę czasu żyję . I to co mi ukradli to tylko w naszej kochanej Polsce. Takie są fakty.

Nam w PL chyba też nic nie podwędzili. Bywamy jednak zwykle nie więcej niż 3-4 nocki w skali roku, camping dość spokojny, raczej rodzinny, bez imprezowych ekip. W PL z campu na plaże jedziemy z 2km autem a później 1km przez las na pieszo. Tak więc wiele w namiocie czy obok niego nie zostaje. Będąc na krótko, wiele też nie bierzemy, więc i niebardzo jest co ukraść :). W cro staramy się też nie kusić losu, choć w tym roku prawie całe dnie auto stało otwarte, czasami przypadkiem zostawiło się telefon czy tableta na stoliku w lesie przy namiocie, czasami został żel pod prysznicem. Nigdy nam nic nie zginęło, ani nikomu z naszych współtowarzyszy. Ludzie nie mający przedłużaczy zostawiają w prądowych skrzynkach ładującą się elektronikę, jakoś tak bezpiecznie się tam czuję :)
macbas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 08.11.2019 15:34

Cześć.
KiA napisał(a):Trochę czasu żyję . I to co mi ukradli to tylko w naszej kochanej Polsce. Takie są fakty.

Po odwiedzeniu wszystkich chorwackich kempingów naturystycznych nie pamiętam ani jednej sytuacji, aby coś nam zginęło nie mówiąc nawet o kradzieży.
Niewielki to dowód na uczciwość na kempingach, ale zawsze można to wziąć pod uwagę.
Pozdrawiam. :papa:
razpol
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 17.11.2019 14:49

A mi na Zablace w Basce 11 lat temu ukradli ładowarkę z ładującymi się akumulatorkami.
Zostawiłem ją na kilkanaście minut w w gniazdku w łazience, żeby nabrały trochę mocy. 8O
Za to na parkingu w Dubrovniku zostawiałem otwarty samochód i nic się nie stało. ;)
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.11.2019 08:47

razpol napisał(a):A mi na Zablace w Basce 11 lat temu ukradli ładowarkę z ładującymi się akumulatorkami.
Zostawiłem ją na kilkanaście minut w w gniazdku w łazience, żeby nabrały trochę mocy. 8O
Za to na parkingu w Dubrovniku zostawiałem otwarty samochód i nic się nie stało. ;)

Zasadniczo to temat o campie Bunculuka :). Tak czy inaczej zaznacz, że Zablace jest campingiem tekstylnym, co wielu tu uspokoi :)
macbas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 18.11.2019 09:01

Cześć.
razpol napisał(a):A mi na Zablace w Basce 11 lat temu ukradli ładowarkę z ładującymi się akumulatorkami.

11 lat to szmat czasu. Może teraz już takie sytuacje nie mają miejsca?
bluesman
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.11.2019 09:43

macbas napisał(a):Cześć.

11 lat to szmat czasu. Może teraz już takie sytuacje nie mają miejsca?

Tak sobie tłumacz :) mimo wszystko drobina ostrożności nie zawadzi :papa:
KiA
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiA » 25.11.2019 22:29

Plany parki KiA na 2020 lipiec/sierpień.

Liczymy na piekło z nieba bo ta Polska to piekło ale zimna. Pomysł na kilka dni na KrK namiocik z międzylądowaniem w HU Balatonbereny kilka dni . Pytajnik jak na "Buncu" z miejscem na małe i średnie namioty w sezonie . Taki TENT z Decathlon 2 os. z przedsionkiem. 2 lata temu to widzieliśmy takie ale ciasne lokacje na górce za tym suchym korytkiem rzeki czy strumienia. Czy w sezonie znajdzie się coś bez rezerwacji ? Kilka metrów kwadratowych dla tych co nic nie planują na 100% ?
:papa:
piotrulex
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.11.2019 08:28

KiA napisał(a):Plany parki KiA na 2020 lipiec/sierpień.

Liczymy na piekło z nieba bo ta Polska to piekło ale zimna. Pomysł na kilka dni na KrK namiocik z międzylądowaniem w HU Balatonbereny kilka dni . Pytajnik jak na "Buncu" z miejscem na małe i średnie namioty w sezonie . Taki TENT z Decathlon 2 os. z przedsionkiem. 2 lata temu to widzieliśmy takie ale ciasne lokacje na górce za tym suchym korytkiem rzeki czy strumienia. Czy w sezonie znajdzie się coś bez rezerwacji ? Kilka metrów kwadratowych dla tych co nic nie planują na 100% ?

Moim zdaniem tak. My rozkładaliśmy w tym roku taki 6-os. Znajomi dojechali dzień później i jeszcze większy rozłożyli. My zawsze za tym kanałem burzowym. W innych rejonach również sporo miejsc widywaliśmy
Ostatnio edytowano 28.11.2019 08:45 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
macbas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 26.11.2019 13:28

Cześć.

KiA napisał(a):Plany parki KiA na 2020 lipiec/sierpień.

Nie stresujcie się. Na żadnym naturystycznym kempingu nie zabraknie miejsca na mały namiot. Niczego nie trzeba rezerwować. Oczywiście w zależności od momentu miejsce może być lepsze albo gorsze.
My mieliśmy różne przygody z poszukiwaniem miejsc, ale zawsze coś się znalazło.
Życzymy miłego wypoczynku. :papa:
KiA
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiA » 02.12.2019 22:17

Hej hej. :) A jak z miejscem na autko namiotowiczów ? Jako goście z zewnątrz nie zwróciliśmy na to uwagi. Nasz pojazd gości z zewnątrz dostał za to A4 formatu etykietkę że
na poboczu stromej drodze dojazdowej parkować nie wolno :)

Fajnie że nie blokada na koło jak w Ojczyźnie "kochanej" . :)
macbas
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 03.12.2019 06:08

Cześć.
Samochód stoi przy namiocie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja

FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019