Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

FKK Bunculuka - zbiór informacji

Plaże, kempingi, ośrodki FKK i wszystkie inne nietekstylne sprawy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 29.09.2019 21:07

borsalino4 napisał(a):Inne przyjemności?


Owszem inne przyjemności :papa: Jak widzę, pierwszy wpis kolegi w tematach naturystycznych i nie powiem, dostrzegam zaangażowanie :mrgreen:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 03.10.2019 09:22

AgniesiaTomeczek napisał(a):a wracając do tematu bezpieczeństwa...czy są kradzieże na kempingu ? jak to wygląda będąc pod namiotem?


Nam oraz nikomu kogo znamy, nic nigdy na tym campie nie zginęło. Przytrafiło się zostawić żel pod prysznic a po kilku godzinach dalej stał na swoim miejscu. Ludzie ładują telefony w skrzynkach z prądem w lasku. Auto przez większość pobytu stało otwarte, zamykaliśmy jedynie na noc. W ciągu dnia kluczyki od niego leżały parę godzin na dachu.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 03.10.2019 11:11

Odpowiem koledze :) Nie znam statystyk ale jest takie powiedzenie "dopóty dzban wodę nosi, dopóki mu się ucho nie urwie" Nie zostawiłbym kluczyków do auta na widoku :) Znane jest mi natomiast słowo prewencja :)
Parę lat temu też gloryfikowałem kempingi naturystyczne i wiele z tego pozostało do dziś, tekstylne się nie umywają ale ... panta rhei ;)
KiA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiA » 06.11.2019 22:54

Trochę czasu żyję . I to co mi ukradli to tylko w naszej kochanej Polsce. Takie są fakty.
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 08.11.2019 14:48

KiA napisał(a):Trochę czasu żyję . I to co mi ukradli to tylko w naszej kochanej Polsce. Takie są fakty.


Nam w PL chyba też nic nie podwędzili. Bywamy jednak zwykle nie więcej niż 3-4 nocki w skali roku, camping dość spokojny, raczej rodzinny, bez imprezowych ekip. W PL z campu na plaże jedziemy z 2km autem a później 1km przez las na pieszo. Tak więc wiele w namiocie czy obok niego nie zostaje. Będąc na krótko, wiele też nie bierzemy, więc i niebardzo jest co ukraść :). W cro staramy się też nie kusić losu, choć w tym roku prawie całe dnie auto stało otwarte, czasami przypadkiem zostawiło się telefon czy tableta na stoliku w lesie przy namiocie, czasami został żel pod prysznicem. Nigdy nam nic nie zginęło, ani nikomu z naszych współtowarzyszy. Ludzie nie mający przedłużaczy zostawiają w prądowych skrzynkach ładującą się elektronikę, jakoś tak bezpiecznie się tam czuję :)
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 08.11.2019 16:34

Cześć.
KiA napisał(a):Trochę czasu żyję . I to co mi ukradli to tylko w naszej kochanej Polsce. Takie są fakty.

Po odwiedzeniu wszystkich chorwackich kempingów naturystycznych nie pamiętam ani jednej sytuacji, aby coś nam zginęło nie mówiąc nawet o kradzieży.
Niewielki to dowód na uczciwość na kempingach, ale zawsze można to wziąć pod uwagę.
Pozdrawiam. :papa:
razpol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3767
Dołączył(a): 24.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) razpol » 17.11.2019 15:49

A mi na Zablace w Basce 11 lat temu ukradli ładowarkę z ładującymi się akumulatorkami.
Zostawiłem ją na kilkanaście minut w w gniazdku w łazience, żeby nabrały trochę mocy. 8O
Za to na parkingu w Dubrovniku zostawiałem otwarty samochód i nic się nie stało. ;)
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 18.11.2019 09:47

razpol napisał(a):A mi na Zablace w Basce 11 lat temu ukradli ładowarkę z ładującymi się akumulatorkami.
Zostawiłem ją na kilkanaście minut w w gniazdku w łazience, żeby nabrały trochę mocy. 8O
Za to na parkingu w Dubrovniku zostawiałem otwarty samochód i nic się nie stało. ;)


Zasadniczo to temat o campie Bunculuka :). Tak czy inaczej zaznacz, że Zablace jest campingiem tekstylnym, co wielu tu uspokoi :)
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 18.11.2019 10:01

Cześć.
razpol napisał(a):A mi na Zablace w Basce 11 lat temu ukradli ładowarkę z ładującymi się akumulatorkami.
Zostawiłem ją na kilkanaście minut w w gniazdku w łazience, żeby nabrały trochę mocy. 8O
Za to na parkingu w Dubrovniku zostawiałem otwarty samochód i nic się nie stało. ;)

11 lat to szmat czasu. Może teraz już takie sytuacje nie mają miejsca?
Pozdrawiam. :papa:
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 18.11.2019 10:43

macbas napisał(a):Cześć.
razpol napisał(a):A mi na Zablace w Basce 11 lat temu ukradli ładowarkę z ładującymi się akumulatorkami.
Zostawiłem ją na kilkanaście minut w w gniazdku w łazience, żeby nabrały trochę mocy. 8O
Za to na parkingu w Dubrovniku zostawiałem otwarty samochód i nic się nie stało. ;)

11 lat to szmat czasu. Może teraz już takie sytuacje nie mają miejsca?
Pozdrawiam. :papa:


Tak sobie tłumacz :) mimo wszystko drobina ostrożności nie zawadzi :papa:
KiA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiA » 25.11.2019 23:29

Plany parki KiA na 2020 lipiec/sierpień.

Liczymy na piekło z nieba bo ta Polska to piekło ale zimna. Pomysł na kilka dni na KrK namiocik z międzylądowaniem w HU Balatonbereny kilka dni . Pytajnik jak na "Buncu" z miejscem na małe i średnie namioty w sezonie . Taki TENT z Decathlon 2 os. z przedsionkiem. 2 lata temu to widzieliśmy takie ale ciasne lokacje na górce za tym suchym korytkiem rzeki czy strumienia. Czy w sezonie znajdzie się coś bez rezerwacji ? Kilka metrów kwadratowych dla tych co nic nie planują na 100% ?
:papa:
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 26.11.2019 09:28

KiA napisał(a):Plany parki KiA na 2020 lipiec/sierpień.

Liczymy na piekło z nieba bo ta Polska to piekło ale zimna. Pomysł na kilka dni na KrK namiocik z międzylądowaniem w HU Balatonbereny kilka dni . Pytajnik jak na "Buncu" z miejscem na małe i średnie namioty w sezonie . Taki TENT z Decathlon 2 os. z przedsionkiem. 2 lata temu to widzieliśmy takie ale ciasne lokacje na górce za tym suchym korytkiem rzeki czy strumienia. Czy w sezonie znajdzie się coś bez rezerwacji ? Kilka metrów kwadratowych dla tych co nic nie planują na 100% ?
:papa:


Moim zdaniem tak. My rozkładaliśmy w tym roku taki 6-os. Znajomi dojechali dzień później i jeszcze większy rozłożyli. My zawsze za tym kanałem burzowym. W innych rejonach również sporo miejsc widywaliśmy
Ostatnio edytowano 28.11.2019 09:45 przez piotrulex, łącznie edytowano 1 raz
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 26.11.2019 14:28

Cześć.

KiA napisał(a):Plany parki KiA na 2020 lipiec/sierpień.

Liczymy na piekło z nieba bo ta Polska to piekło ale zimna. Pomysł na kilka dni na KrK namiocik z międzylądowaniem w HU Balatonbereny kilka dni . Pytajnik jak na "Buncu" z miejscem na małe i średnie namioty w sezonie . Taki TENT z Decathlon 2 os. z przedsionkiem. 2 lata temu to widzieliśmy takie ale ciasne lokacje na górce za tym suchym korytkiem rzeki czy strumienia. Czy w sezonie znajdzie się coś bez rezerwacji ? Kilka metrów kwadratowych dla tych co nic nie planują na 100% ?
:papa:

Nie stresujcie się. Na żadnym naturystycznym kempingu nie zabraknie miejsca na mały namiot. Niczego nie trzeba rezerwować. Oczywiście w zależności od momentu miejsce może być lepsze albo gorsze.
My mieliśmy różne przygody z poszukiwaniem miejsc, ale zawsze coś się znalazło.
Życzymy miłego wypoczynku. :papa:
KiA
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 04.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KiA » 02.12.2019 23:17

Hej hej. :) A jak z miejscem na autko namiotowiczów ? Jako goście z zewnątrz nie zwróciliśmy na to uwagi. Nasz pojazd gości z zewnątrz dostał za to A4 formatu etykietkę że
na poboczu stromej drodze dojazdowej parkować nie wolno :)

Fajnie że nie blokada na koło jak w Ojczyźnie "kochanej" . :)
macbas
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 21.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) macbas » 03.12.2019 07:08

Cześć.
Samochód stoi przy namiocie.
:papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Naturystyczna Chorwacja



cron
FKK Bunculuka - zbiór informacji - strona 25
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone