Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Bankomaty bez prowizji

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
coglin
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 03.06.2021 20:12

Nie koniecznie. Bankomat może naliczyć prowizje nie związana w ogóle z twoim bankiem - taka opłata za wypłatę (tzw. surcharge). I nic z tym nie zrobisz, ponieważ ustala ja właściciel bankomatu.

p.s. ja akurat będę miał w tym roku kartę wielowalutową z Alior Bank Kantor i też się zastanawiam jak będzie przy wypłacie kun.
Zdanp
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zdanp » 09.06.2021 10:31

Ja mam taki maly patent, mam karte walutowa z mbanku i kupuje kuny w aplikacji po niecale 61gr do tego tyle ile potrzeba place karta wszedzie no i najlepsze jak wyplacam gotowke w kunach ale tylko z bankomatow kovnica i podravska banka to pobiera z konta z kun i nie place za to nic! Wyplacam jak bym mial chorwacka karte ;)
Beatka73
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatka73 » 09.06.2021 11:23

Mam zamiar właśnie tak zrobić też w swoim PKO BP,muszę się tylko zorientować czy /które bankomaty będę mieć bez prowizji.
gringostar
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) gringostar » 09.06.2021 11:48

Mam wielowalutówkę w Alior Kantor i bez prowizji wypłacałem gotówkę w bankomacie na Pag w Plodine. Niestety nie pamiętam nazwy Banku. Dwa lata temu też nie było prowizji w Zagrebacka Banka
Chris_M
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Chris_M » 09.06.2021 11:58

Na Revolut obecnie kurs kupna wynosi 0,5944 PLN/HRK.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

Bankomaty bez prowizji - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2021