Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

bałkańskie rytmy (Dino Merlin)

Dział dla miłośników nie tylko czystej turystyki i wypoczynku. Nauka języka chorwackiego. Tematy publicystyczne, historia, film, muzyka, literatura, sport i kuchnia chorwacka.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Angie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 02.08.2006
bałkańskie rytmy (Dino Merlin)

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angie » 13.10.2006 17:13

Niecały tydzień temu wróciliśmy z Chorwacji i BiH. Zainspirowani rozmowami o muzyce z Chorwatami i Bośniakami, zaczęliśmy szukać w necie utworów podobno bardzo popularnego u nich Dino Merlina. No i ściągnęliśmy Hitovi, ktore właśnie rozbrzmiewają w moich głośnikach komputerowych. Zakochałam się w tej muzyce, języku, ludziach, jak i w miejscach, które odwiedziliśmy. Tym sposobem już w pełni mogę dołączyć do Cromaniaków.
No i przy muzyce Dino, która budzi tak miłe wspomnienia, z lampką chorwackiego wina, będziemy spędzać wieczory marząc o wyjeździe do Cro za rok.
Pozdrawiam wszystkich Cromaniaków. Dziękuję za cenne rady, dzięki którym mogliśmy zorganizować tak udany wyjazd. To forum jest skarbnicą informacji. HVALA !!!

p.s. dla zainteresowanych muzyką Dino ... 28.10.2006 w Berlinie jest koncert Merlina :D
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 13.10.2006 18:25

Tym sposobem już w pełni mogę dołączyć do Cromaniaków.


pozostaje Ci jeszcze napisać 474 posty :wink: :wink: :wink: żeby i taki dopisek mieć :lol:
paolo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 12.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) paolo » 14.10.2006 07:33

Dla mnie też Dino jest numerem 1, świetna muza bardzo popoularna rownież w Serbi i to właśnie z tamtąd siostra mi przywiozła kiedyś płytkę i tak się zaczeło sluchanie.
Pozdrav dla wszystkich fanów Dino Merlin.
Angie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 100
Dołączył(a): 02.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Angie » 14.10.2006 09:07

rich72 napisał(a):pozostaje Ci jeszcze napisać 474 posty :wink: :wink: :wink: żeby i taki dopisek mieć :lol:


Dopisek nie jest ważny, ważne jest to, co się czuje :D
rich72
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2213
Dołączył(a): 27.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) rich72 » 14.10.2006 14:20

masz rację :wink: :wink: :wink:

Powrót do Kultura chorwacka

cron
bałkańskie rytmy (Dino Merlin)
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone