Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Balkan Express cz. 2

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 14.09.2005 17:50

Zawodowiec - Ty się nie dekoncentruj, tylko wiesz co... :)

Na stronkę tylko szybko zerknęłam. Brrrrrrrrrr. Wydrukuję sobie do poduszki :-). Hm... czy my aby z "tych" shtrig...?
drusilla
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2864
Dołączył(a): 18.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) drusilla » 14.09.2005 18:24

wiolak3 napisał(a):Drusilla - my tylko tyle spoglądajac na nowy emblemacik: jaka Ty śliczna jesteś :lol: !


Buahahahahahahaah dzięki !! :lol: Ale nie mam takiej ślicznej miotełki ani szpiczastego kapelusza :( :lol:
hubi
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubi » 15.09.2005 22:33

oj :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: już koniec opowieści, pocieszam się tylko, że teraz będziecieciężko pracować nad wstawianiem fotek do forum i niedługo coś pooglądamy. :) życzę owocnej pracy. pozdrawiam
conewka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 338
Dołączył(a): 23.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) conewka » 15.09.2005 22:48

Viola i Ula :)
ewidentnie dobra robota :)
czytałam od deski do deski..... bez tchu... coby nie rzec... z tchem zapartym :)

dech już odparty:)
było bardzo pięknie
coni
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 16.09.2005 13:18

hubi, coni - dzięki!!! To teraz nad fotkami będziemy siedzieć i przy okazji jakoś coś wkleimy :lol: .
Pzdr!!!!!!!!!!!!

A na razie pyskaty (jaki pan, taki kram :wink: ) Kotor-Piotr do Kity i wszystkich innych pięknych "pań":

Obrazek


A to jedyny na niego hamulec:

Obrazek


I dołozyłyśmy chyba 4 fotki do Balkan Express cz. 1 Ale cdn. oj nastąpi. To tylko takie próbne, byle jakie, żeby się szkolić. W weekend powybieramy coś ładnego - wg nas ładnego:)
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 16.09.2005 15:53

No i w ogóle udało się nam dołożyć kilka fotek :oops: :D :D :D
hubi
Odkrywca
Posty: 95
Dołączył(a): 06.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) hubi » 16.09.2005 17:44

No piękny kotek, ale Szkoderek jeszcze lepszy, więcej fot, więcej. Miałyście super pogodę do robienia zdjęć. Ja niestety oglądałem wszystko zamglone, ale to nie z powodu wypitego Vranaca :wink: :lol: czekam dalej niecierpliwie.
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 16.09.2005 21:18

Dziewczyny! Szkoda, że już koniec opowieści!!! :cry:
Może już zacznijcie pisać wspomnienia z... przyszłorocznych wakacji??? 8O :lol: Coś a la powieść fantastyczna... :wink: :D

Ale ja nie o tym... rozumiecie...
Rzuciłam w Was "brzydkimi nazwami", źle się kojarzącymi, więc... poprawka. :lol:

Toto białe - bijeli lopoč (Nymphaea alba)
Toto żółte - žuti lokvanj (Nuphar lutea)

Prawda, że od razu lepiej??? :D

Pozdrav
Jola
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 19.09.2005 09:54

hubi napisał(a):No piękny kotek, ale Szkoderek jeszcze lepszy, więcej fot, więcej. Miałyście super pogodę do robienia zdjęć. Ja niestety oglądałem wszystko zamglone, ale to nie z powodu wypitego Vranaca :wink: :lol: czekam dalej niecierpliwie.


Hubi... hm... zapomniałysmy napisać o szczególe :? - te dwie fotki ze Szkoderka (widokówki) to zrobiłysmy 5 lat temu i wtedy słonko było śliczne, choć i późna jesień była... :) . Tak teraz wrzuciłysmy tutaj, żeby chętni zobaczyli, że z tamtej strony nieco inaczej ale też przecudnie. Fotki były robione w wioskach, okolicach Szkodry.
A w tym roku to akurat na jeziorze było z leksza ponurawo, dopiero po południu sie nam wypogodziło - fotki będą, będą :lol:
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 19.09.2005 09:56

Jolanta Michno napisał(a):

Toto białe - bijeli lopoč (Nymphaea alba)
Toto żółte - žuti lokvanj (Nuphar lutea)



eeeeeeee no teraz to pewnie ze lepiej :lol: !!!!!!!!!!!!!

To jeszcze fotki powklejamy i bedziem myslec nad ta nowa powiescia :lol: :lol: :lol: :lol:
ja1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 229
Dołączył(a): 12.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ja1 » 24.10.2005 21:28

Relacja jest naprawdę zajefajna napiszcie coś jeszcze tak lubię czytać takie wspomnienia ; to daje siłę aby przetrwać do następnego wyjazdu.
pozdrawiam wszystkich odliczających dni do kolejnego wyjazdu !!!!
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 25.10.2005 10:46

Ciao ja1! Ktoś jeszcze dołączył do naszego czytadła sprzed stuleci! Dzięki za dobre słowo. I jak widzisz - niestety - mimo obietnic jeszcze do tej pory nie wkleiłyśmy zdjęć... Cóż - obiecać nie grzech :). Ale może się wreszcie zbierzemy... :oops:
Dzięki i trzymaj się! A jakieś plany wyjazdowe już są? Bo nam się Durmitor i Albania na razie marzą - na wakacje 2006...
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 25.10.2005 10:51

wiolak3 napisał(a): Bo nam się Durmitor i Albania na razie marzą - na wakacje 2006...

Może będzie okazja wspólnie o tym porozmawiać? :wink:
forum/viewtopic.php?t=9394&highlight=


Pozdrawiam :wink:
wiolak3
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 808
Dołączył(a): 28.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolak3 » 25.10.2005 11:08

"Stary" :lol: :lol: :lol: , wierny Krakus! Tak, tak - bardzo chcemy przyjechać! Trochę nas ta pora onieśmiela :lol: , bo musimy jeszcze w piątek wrócić, ale spróbujemy przyjechać i jeszcze się na ostatni autobus z Krakowa do Bielska załapać :lol: !
Serdeczności!
pepedro
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 10.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) pepedro » 11.12.2007 02:17

Czytam wszystkie posty o Czarnogórze. Ta opowieść jest wyjąkowa. Gratuluję !
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży

cron
Balkan Express cz. 2 - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone