Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Babiogórski Halloween 2009

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
goszka
Croentuzjasta
Posty: 246
Dołączył(a): 11.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) goszka » 03.11.2009 11:49

Na Babią weszłam jeszcze w czasach studenckich (joj, kiedy to było 8O ).
Pamiętam piękny jesienny poranek. Cudowna pogoda, piękna przyroda... i jeszcze teraz ten dziki strach w oczach. 8O
JA MAM LĘK PRZESTRZENI
Gdyby nie moi przyjaciele, nie mogłabym się cieszyć tymi widokami, nie mogłabym poczuć tego czegoś, gdy uda Ci się pokonać samego siebie :D

Gratuluję i podziwiam za pokonanie tej trasy w warunkach zimowych.
Zdjęcia marzenie...
Buziaki
goszka
Ostatnio edytowano 04.11.2009 09:50 przez goszka, łącznie edytowano 1 raz
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.11.2009 11:51

Wybaczcie, proszę, że na razie żaden z nas nie odniósł się do Waszych komentarzy. Po prostu - stoimy i rozdziawiamy gęby. Bo...
Interseal napisał(a):Jest pięknie...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam,
właściciel osłupiałego wzroku
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 03.11.2009 13:14

Buty mają, kurtki mają, czapki mają ale żeby gołymi rękami za lodowate łańcuchy chwytać. Odmrozić sobie paluszki chcieli?

Super duet, super widoki, super relacja, tylko dlaczego relacja nie jest w relacjach?
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 03.11.2009 14:59

Nie wiem czemu :wink: ale odnoszę wrażenie, że trochę ślisko było :wink: :lol: :lol: :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 03.11.2009 15:12

Lidia K napisał(a):Buty mają, kurtki mają, czapki mają ale żeby gołymi rękami za lodowate łańcuchy chwytać. Odmrozić sobie paluszki chcieli?

Super duet, super widoki, super relacja, tylko dlaczego relacja nie jest w relacjach?


Wpadłem na monent do sieci. Dziękuję w imieniu moim oraz przerażonego, osłupionego Cepra za tyle komentarzy :wink:

Służbowo zwiedziłem dziś Trzy Kopce Wislańskie, Kamienny i Smrekowiec oraz Trójwieś Beskidzką z naciskiem na Jaworzynkę (tzw. Trójstyk granic Polski, Słowacji i Czech). Kiedyś wezmę aparat i przedstawię ten rejon w tym miejscu.

Natomiast przeniesienie tej "niby relacji" do "relacji" wydaje się być jak najbardziej na miejscu, bowiem w trochę niekontrolowany sposób się to rozrosło :wink:
Niech tylko wypowie się mój współtowarzysz tej babiogórskiej tułaczki i poprosimy admina o mały myk.
Proponuję tytuł "Babiogórski Halloween 2009" co ty Wojtek na to? :wink:

Pozdrawiam i wracam na Trójstyk (Trzy Kopce) - tym razem Brennej Ustronia i Wisły.

Mariusz Interseal
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.11.2009 18:50

Moje fotki nie oddają w pełni urody gór. Zwłaszcza te zbliżenia na Tatry. Będę się musiał zwrócić do fachowców o poradę, jak się takie fotki urabia.
Tym bardziej cieszą mnie - a i zapewne Mariusza - Wasze miłe komentarze. :)

shtriga napisał(a):Przepiękne widoki - a to morze chmur to dla mnie najpiękniejszy widok z góry! CUDOWNIE!!!

A oto i dwa morsy w tym morzu:

Obrazek

Pozdrawiam,
górski mors
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.11.2009 19:05

Interseal napisał(a):Natomiast przeniesienie tej "niby relacji" do "relacji" wydaje się być jak najbardziej na miejscu, bowiem w trochę niekontrolowany sposób się to rozrosło :wink:

Sorry, Winnetou z Seline. :P

Interseal napisał(a):Niech tylko wypowie się mój współtowarzysz tej babiogórskiej tułaczki i poprosimy admina o mały myk.
Proponuję tytuł "Babiogórski Halloween 2009" co ty Wojtek na to? :wink:

Nie widzę przeszkód (jak odparł niewidomy dżokej na pytanie czy ślepota nie przeszkadza mu uczestniczyć w koniobiegu przez płotki).

Pozdrawiam,
Stara Grzmiąca Pięść
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 03.11.2009 19:45

Panowie moze to banalne ,ale to właśnie mi przyszło do głowy podczas czytania "was" :wink:
takich trzech jak was dwóch to nie ma ani jednego

Obrazek
Ostatnio edytowano 03.11.2009 19:46 przez hajduczek, łącznie edytowano 1 raz
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 03.11.2009 19:45

Franz napisał(a):Moje fotki nie oddają w pełni urody gór. Zwłaszcza te zbliżenia na Tatry. Będę się musiał zwrócić do fachowców o poradę, jak się takie fotki urabia.
Tym bardziej cieszą mnie - a i zapewne Mariusza - Wasze miłe komentarze. :)

shtriga napisał(a):Przepiękne widoki - a to morze chmur to dla mnie najpiękniejszy widok z góry! CUDOWNIE!!!

A oto i dwa morsy w tym morzu: (ZDJĘCIE ODKLEIŁAM Z CYTATU - SHTRIGA)
Pozdrawiam,
górski mors


Morsy - BAJECZNE te fotki! Odklejać opowieść oczywiście czym prędzej, bo nie każdy tu zagląda, a warto! No i na przyszłość róbcie osobne wątki od razu :lol:
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 03.11.2009 20:33

Lidia K napisał(a):super relacja, tylko dlaczego relacja nie jest w relacjach?


shtriga napisał(a):Odklejać opowieść oczywiście czym prędzej, bo nie każdy tu zagląda, a warto! No i na przyszłość róbcie osobne wątki od razu


Nie zdradzę, który z nas wymyślił umieszczenie tej relacji w tak niewłaściwym miejscu, bo jeszcze mnie oskalpuje!

Interseal napisał(a):Dziękuję w imieniu moim oraz przerażonego, osłupionego Cepra

Oo! Proszę - już mnie do słupa przytwierdził!

Pozdrawiam,
osłupiony i strwożony nieszczęśnik
Wedera
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 139
Dołączył(a): 17.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Wedera » 03.11.2009 22:44

Cudowna relacja pozdrawiam i życzę dalszych wypraw
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 04.11.2009 13:43

Mariusz! Gdzie jesteś? Rusz się - tramwaj przyjechał!

RIMG0197.JPG


Pozdrawiam,
osamotniony wędrowiec
Ostatnio edytowano 01.10.2013 17:44 przez Franz, łącznie edytowano 1 raz
plavac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4893
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) plavac » 04.11.2009 14:44

Panowie - moje serdeczne górskie gratulacje za odwagę :wink: , fantazję :) i piękne pokazanie Królowej Beskidów .
Właśnie miałem przerwę na kawę - kawa zimna, niewypita, w sercu radośc.
Pozdrawiam 8)
P.S. Zamarzyło mi się wspólnie kiedyś się powłóczyc ...
Dajcie znac jakieś 3 tyg wczesniej - poprawię trochę kondycję :wink: [/code]
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 04.11.2009 15:17

Serdeczne gratulacje za pomysl i realizacje :)

Na Babiej Gorze bylem . . wstyd powiedziec . . bardzo dawno :? , wiec z ogromna przjemnoscia poogladalem Wasza relacje

Dzieki wielkie

pozdrawiam
zawodowiec
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3461
Dołączył(a): 17.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) zawodowiec » 04.11.2009 15:18

Panowie dzięki za wycieczkę, humor mi poprawiliście, jesteście wielcy jak rozszalałe himalajskie słonie :lol:

Skromnie pozdrawiam,
osłupiony a może osłupiały z wrażenia mały żuczek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Polska


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Babiogórski Halloween 2009 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone