Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apollon Limassol Gate 1

Cypr jest trzecią co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Hymn państwa nosi tytuł „Imnos is tin Eleftherian, co oznacza „Hymn do Wolności”. Jest to jednocześnie hymn Grecji. Z tego powodu jest nieakceptowany przez Turków zamieszkujących wyspę. Znajdują się tu trzy obiekty, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Należą do nich zabytki archeologiczne w regionie Pafos, zdobione kościoły regionu Trodos oraz stanowisko neolityczne Chirokitia. Charakterystycznym dla Cypru gatunkiem fauny jest muflon, który znajduje się tu pod ścisłą ochroną.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 07.04.2010 11:29

slapol napisał(a):

To nie mentorstwo Maćku, chciałem Ci tylko pokazać, że inaczej traktuje się informacje o bójkach kibiców, ranach czy wręcz śmierci, gdy nie dotyczy to NASZYCH dzieci :!:


Slapol prosze Cię Tobie też wyprali mózg ? Gdzieś Ty widział te zadymy, latające płyty chodnikowe, bite dzieci :?: :?: :?:
Jak chłopaki chcecie pisać o czymś to ruszcie się na stadion - moze poczujecie to coś
Lata 90-et już się skończyły. Problem kibiców wyolbrzymiają pewne media mają w tym ściśle określony swój biznes, teraz jak sa jakieś ganianki to na niższych ligach.
Na linkowanym wyżej meczu w byli i chłopcy w dresach i matki, żony, kochanki, dzieci, dziadkowie itd. Wszyscy żyją nikomu nic się nie stało, i tak na Bułgraskiej już od 98 roku. A jak włacze TV albo otworze pewną gazetę to strach z chaty wychodzić. Ale jak to z wirtualną rzeczywistością bywa zawsze można wcisnąć off...
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 07.04.2010 11:31

jan_s1 napisał(a):
Maciej napisał(a):Polityczna poprawność na tym forum czasem bywa przerażająca,


Albo jest to uwaga bez żadnego odniesiena do aktualnego tematu, albo nie wiesz, co to jest polityczna poprawność.


Zakładam a priori że dyskutuję z inteligentnymi ludzi (przynajmniej na tym forum), mam nadzieję że znasz zastosowanie przenośni/metafory w tekście pisanym :)
mariusz-w
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8375
Dołączył(a): 22.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz-w » 07.04.2010 11:39

Starczy tej dyskusji.....dubaj....pisz !!!


Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.04.2010 11:45

Maciej napisał(a):
slapol napisał(a):

To nie mentorstwo Maćku, chciałem Ci tylko pokazać, że inaczej traktuje się informacje o bójkach kibiców, ranach czy wręcz śmierci, gdy nie dotyczy to NASZYCH dzieci :!:


Slapol prosze Cię Tobie też wyprali mózg ? Gdzieś Ty widział te zadymy, latające płyty chodnikowe, bite dzieci :?: :?: :?:
Jak chłopaki chcecie pisać o czymś to ruszcie się na stadion - moze poczujecie to coś
...


Mieszkałem przez lata BARDZO blisko stadionu, teraz mieszkam blisko (na tyle, że słyszę doping). Widziałem więc co nieco.
Nie chce tu robić wklejek z artykułów. Ty znalazłeś ten jeden i wklejasz go/cytujesz po raz kolejny 8O.
Zadymy sobie wygooglaj w necie jeśli chcesz - podpowiadam, niedawno na ul. Grabiszyńskiej zabito młodego chłopaka, a kilkadziesiąt osób położono na glebę twarzą do ziemi, kilkaset uciekło. Na pewno nie chciałbyś się znaleźć w pobliżu z dzieckiem na spacerze :!: Tylko mi nie odpisuj, że w innych miastach wogóle sie to nie zdarza :!:
Czytam kilka gazet, żeby na problemy spojrzeć z wielu stron, ale wypranego mózgu u mnie jeszcze nikt nie zdiagnozował - oprócz Ciebie :? Bez odbioru w tym temacie.

Nie przeszkadzajmy już Dubajowi, może wklei jeszcze kilka słonecznych fotek.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 07.04.2010 11:53

Nie wiem o jakim artykule piszesz - ten do Bociana jest z dzisiejszej gazety a linka z meczu rozegranego w niedzielę.
No ale jak zadyma na Grabiszyńskiej była wg Ciebie niedawno (2003 r.) to nigdy nie wyjdziemy z zaklętego kręgu złych kibiców.
Zresztą wcześniejsze porównanie z kierowcami nie jest takie z dupy wzięte, mordercą jest jeden na kilkaset tysięcy. Co weekend w Polsce jest mnóstwo meczów, różnych lig, dyscyplin. Uczestniczy w nich bezpiecznie bez złych zamiarów dziesiatki tysięcy ludzi a jeden ewentualny incydent urasta do rangi zagrożenia światowego pokoju.

slapol napisał(a):

Nie przeszkadzajmy już Dubajowi, może wklei jeszcze kilka słonecznych fotek.


Nie ja przeszkadzalem :wink:
PozdraV
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 07.04.2010 11:59

Maciej napisał(a):
jan_s1 napisał(a):
Maciej napisał(a):Polityczna poprawność na tym forum czasem bywa przerażająca,


Albo jest to uwaga bez żadnego odniesiena do aktualnego tematu, albo nie wiesz, co to jest polityczna poprawność.


Zakładam a priori że dyskutuję z inteligentnymi ludzi (przynajmniej na tym forum), mam nadzieję że znasz zastosowanie przenośni/metafory w tekście pisanym :)


W porządku. Ale jest to tak szeroka metafora, że jej końca gołym okiem nie dostrzegłem. :lol:

Czekamy więc na ciąg dalszy.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 07.04.2010 12:08

jan_s1 napisał(a):
W porządku. Ale jest to tak szeroka metafora, że jej końca gołym okiem nie dostrzegłem. :lol:

Czekamy więc na ciąg dalszy.


Zmuszasz mnie do zaryzykowania jakieś karteczki od admina ;)
Niech będzie-sensu stricte chodziło o świętojebliwość :twisted: :wink:
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 07.04.2010 13:33

gdzie ta relacja ???
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.04.2010 14:41

Do Macieja. Jeśli nadal utożsamiasz przestępców z kibicami Lecha to nie mamy o czym rozmawiać. Bez odbioru.
Monte Christo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 793
Dołączył(a): 04.01.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Monte Christo » 07.04.2010 20:57

chlopaki to chyba nigdy butelkami nie rzucali ;) albo okna nikomu nie wybili.

Zapomnial wol ....

Gdzie ta relacja ???
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 07.04.2010 21:42

Bocian napisał(a):Do Macieja. Jeśli nadal utożsamiasz przestępców z kibicami Lecha to nie mamy o czym rozmawiać. Bez odbioru.


Problem w tym, że niektórzy z kibiców na siłę robią przestępców, jedni dla lansu (vide CBŚ TV w Uwadze) inni dla swoich biznesów (wiadomo kto).

Również EOT, i Dubaj pisz bo naprawdę świetnie się Twoje relacje czyta, a jak się komuś nie podoba to można taki "x" w górnym prawym rogu przeglądarki kliknąć :wink:

PozdraV
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 07.04.2010 23:29

cos dla rozluźnienia:)


antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 07.04.2010 23:43

Problem w tym, że niektórzy z kibiców na siłę robią przestępców,


Nie wiem jak w Wielkopolsce, ale tu gdzie mieszkam to ilośc przestępców wśród kiboli ( nie mylić z kibicami) jest baaaardzo duza:)Wiem co mówię.....
antek
Cromaniak
Posty: 1031
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek » 07.04.2010 23:47

Poprzednia strona

Powrót do Cypr - Kýpros

cron
Apollon Limassol Gate 1 - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone