Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apollon Limassol Gate 1

Cypr jest trzecią co do wielkości wyspą na Morzu Śródziemnym. Hymn państwa nosi tytuł „Imnos is tin Eleftherian, co oznacza „Hymn do Wolności”. Jest to jednocześnie hymn Grecji. Z tego powodu jest nieakceptowany przez Turków zamieszkujących wyspę. Znajdują się tu trzy obiekty, które zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Należą do nich zabytki archeologiczne w regionie Pafos, zdobione kościoły regionu Trodos oraz stanowisko neolityczne Chirokitia. Charakterystycznym dla Cypru gatunkiem fauny jest muflon, który znajduje się tu pod ścisłą ochroną.
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 05.04.2010 13:03

Kevlar, przecież Ty normalny jesteś i normalnie umiesz spojrzeć na całość relacji... Już gadaliśmy w innym wątku i było ok....

Proszę, nie zachowuj się jak kolejny politycznie poprawnie zidiociały świętoszek, co to musi sobie od razu "srać w gacie ze strachu" i wyobrażać kopanie śmietników gdy tylko usłyszy słowo "kibic".

Kevlar... czemu w tym stylu się czepiasz do mnie? Czemu piszesz, że to my się "pokazaliśmy"?
Gdzie tu jest napisane, że ktoś z Widzewa rzucał tymi butelkami?

Czemu nadinterpretujesz?

Mnie to śmieszyła ta sytuacja, bo przejeżdżając obok zamkniętego na cztery spusty sklepu (szyby wystawowe też zamknięte) cypryjczycy pośpiewali i poleciało od nich kilka butelek i plastikowych kufli. Ot tak, zero strat, akcent podkreślający rywalizację w mieście.
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 05.04.2010 15:51

dubaj napisał(a):Proszę, nie zachowuj się jak kolejny politycznie poprawnie zidiociały świętoszek,


Okazuje się, że polityczna poprawność jest pojęciem niezwykle pojemnym. Czy aby nie za bardzo?
Kevlar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2125
Dołączył(a): 30.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 05.04.2010 18:21

Nie wiem czy normalny czy nie, nie więm czy ze mnie zidiociały świętoszek czy nie. Nie mi to oceniać.
Ja po prostu nie lubię chuligaństwa. A obrzucenie sklepu butelkami zaliczam do wyczynu chuligańskiego. Nawet jak sklep był zabezpieczony.
Twoje relacje fajnie się czyta, są ciekawe fotki ale nie jestem w stanie zaakceptować pewnych wybryków. Nie lubię także gdy Polacy będąc za granicą nie zachowują się jak należy.
Hm... Może faktycznie jestem dziwny...
Doctor Wu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 246
Dołączył(a): 20.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doctor Wu » 05.04.2010 19:50

...
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 05.04.2010 22:11

dubaj napisał(a):Udam panie Buber że nie zauważyłem sarkazmu (wszak wołami napisane, że na początku będzie trochę zdjęć oddających klimat) i od powoli przechodzę do konkretów...


W sarkaźmie to ja mistrzem jestem :oczko_usmiech: , ale wcześniej :? wcale go nie było.
A relacja rzeczywiście (i ta z Sarajeva i ta z Montenegro) za luzacki KLIMAT i fotki - szósteczka :D .
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 06.04.2010 07:20

Kevlar napisał(a):Hm... Może faktycznie jestem dziwny...


Nie wiem czy jesteś dziwny ale na pewno masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.04.2010 17:18

Maciej napisał(a):
Kevlar napisał(a):Hm... Może faktycznie jestem dziwny...


Nie wiem czy jesteś dziwny ale na pewno masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)


Maciek, tutaj swoją opinią mnie zadziwiłeś 8O (także i komentarzem w poprzedniej relacji Dubaja, ale wtedy to olałem)...

Rok 2020, Twoja córa jest nastolatką, ubrana w barwy Lecha idzie na mecz z sympatią (lub z kolegą, z klasy). Gdzieś tam obok przemieszczają się kibice drużyny przeciwnej - wrogiej (nazw przykładowych nie wymienię, ale wiadomo - kilka jest). Nagle "ci przeciwni" ruszają biegiem na "barwy niebieskie"...wiadomo - nie z zamiarem "przybicia piątki" tylko z zamiarem dokonania wpier...., gdzie zdrowie może być zagrożone :?
Rozumiem Maciek, że dla Ciebie to luzik, sytuację i ewentualne ryzyko akceptujesz.... :roll:

Dubaj, postrzegam Cię jako inteligentnego faceta, relacje i fotki są niezłe. Widzę, chcecie poznać też "klimat" i nieco atrakcji danego kraju, który odwiedzacie. Zasłanianie oczu dla niepoznaki - dla mnie kicha :!: (ale żeby nie było - masz do tego prawo). Rozumiem sympatie lub antypatie do pewnych klubów, dla mnie kończących się na stadionowych wyzwiskach....bez przemocy na stadionie i poza nim. Mordobicia i kosy w bebechy nie akceptuję z zasady - to kryminalne wg mnie postępowanie (czy to w lesie, czy na ulicach miast).
P.S.
Pozdrav dla Pablo, za rowerowy maraton :)
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 06.04.2010 18:26

Kevlar napisał(a):Hm... Może faktycznie jestem dziwny...


Już od dawna podejrzewałem, że ja też jestem dziwny...

Ps. Zamawiam w knajpie danie, którego nie znam. Kelner mi je przynosi, a ja w tym momencie stwierdzam, że tego jeść nie będę. Gdy potem zauważam, że kelner miał czelność :wink: wliczyć mi je do rachunku, czuję sie nabity w butelkę. Jeśli to jest luzactwo, to z przykrością stwierdzam, że może jestem dziwny, ale na pewno nie jestem luzakiem. A może ja też czytam bez zrozumienia?
dubaj
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 01.12.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) dubaj » 06.04.2010 20:43

Slapol, pełen luz... nikt kobiety/dziewczyny nie uderzy :wink:
A co do facetów... cóż... barwy się zakłada wtedy gdy się wie, ża można je obronić (samemu lub z innymi) - coś o tym wiem, w Łodzi nie mamy tak różowo jak w Poznaniu :wink:

Ale wracając do tematu...

Powiem Wam,
że powoli ręce opadają... nie upiększam relacji, nie tuszuje tego, że komuś się odbiło po kebabie...
a tu taka poprawna złość... kibic... łaaa... nie pozwala sobie pluć w twarz... to już łeeee.... bandyta i to bez kultury....

Naprawdę odechciewa się cokolwiek pisać :?


ps)Janie... nie umiejący czytać Janie... wyraźnie napisałem, że nieruszoną niemal zupę zaniosłem do szefa, który ją nam zachwalał... że taka super.... Jeść się jej nie dało i wyraźnie zapytałem czy mogę zamienić na inną. Zamienić. Nie dał do zrozumienia, że mogę sobie kupić nową, tylko mi ją wymienił. Naprawdę to tak trudno zrozumieć?

Wyobraź sobie polskie morze... idziesz do knajpki i szef poleca Ci specjalność zakładu... super markelę... Zamawiasz ją a ona jest tak przygotowana, że się jej nie da jeść. Idziesz i to zgłaszasz, a szef wymienia Ci ją na pstrąga, którego bez rewelacji ale da się zjeść.
Potem w rachunku widzisz i makrelę i pstrąga.

Po Twoim wywodzie widzę, że naprawdę jesteś dziwny, bo pewnie z uśmiechem płacisz ze obie drogie ryby i wychodzisz.... wiedząc, że szef mruczy pod nosem... "he he... kolejny frajer oskubany"


No chyba, że kolejny kompleks tu mamy: Polacy oszukują, za to za granicą nigdy nie naciągają i nie oszukują.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 06.04.2010 22:24

slapol napisał(a):
Maciej napisał(a):
Kevlar napisał(a):Hm... Może faktycznie jestem dziwny...


Nie wiem czy jesteś dziwny ale na pewno masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem ;)


Maciek, tutaj swoją opinią mnie zadziwiłeś 8O (także i komentarzem w poprzedniej relacji Dubaja, ale wtedy to olałem)...

Rok 2020, Twoja córa jest nastolatką, ubrana w barwy Lecha idzie na mecz z sympatią (lub z kolegą, z klasy). Gdzieś tam obok przemieszczają się kibice drużyny przeciwnej - wrogiej (nazw przykładowych nie wymienię, ale wiadomo - kilka jest). Nagle "ci przeciwni" ruszają biegiem na "barwy niebieskie"...wiadomo - nie z zamiarem "przybicia piątki" tylko z zamiarem dokonania wpier...., gdzie zdrowie może być zagrożone :?
Rozumiem Maciek, że dla Ciebie to luzik, sytuację i ewentualne ryzyko akceptujesz.... :roll:

Dubaj, postrzegam Cię jako inteligentnego faceta, relacje i fotki są niezłe. Widzę, chcecie poznać też "klimat" i nieco atrakcji danego kraju, który odwiedzacie. Zasłanianie oczu dla niepoznaki - dla mnie kicha :!: (ale żeby nie było - masz do tego prawo). Rozumiem sympatie lub antypatie do pewnych klubów, dla mnie kończących się na stadionowych wyzwiskach....bez przemocy na stadionie i poza nim. Mordobicia i kosy w bebechy nie akceptuję z zasady - to kryminalne wg mnie postępowanie (czy to w lesie, czy na ulicach miast).
P.S.
Pozdrav dla Pablo, za rowerowy maraton :)


Ale Sławek popłynąłeś z tym mentorstwem, prędzej można zginąć pod kołami niż dostać wpierdziel od kibica a jakoś do kierowców nikt nie strzela.
Zwróciłem tylko uwagę, że Kevlar przyczepił się do tekstu o obrzucaniu flaszkami gdy z relacji Dubaja jasno wynikało, że nie on rzucał, tylko co widział to napisał.
Polityczna poprawność na tym forum czasem bywa przerażająca, pogadamy sobie na zlocie bo za długo by pisać.
W każdym razie, fan sportu czy nawet piłki kibica jednego klubu nigdy nie zrozumie, żyjemy w dwóch równoległych światach, inne emocje, inne pasje.
Nie mam specjalnych pretensji gdy ktoś nie rozumie ale nie lubię pewnie podobnie jak Dubaj być etykietkowany, oceniany, krytykowany etc przez osoby ktore o kibicowskich klimatach wiedzą tyle co ja o hodowli kóz na Grenladii :wink:
PodraV
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 07.04.2010 08:40

nie lubię pewnie podobnie jak Dubaj być etykietkowany, oceniany, krytykowany etc przez osoby ktore o kibicowskich klimatach wiedzą tyle co ja o hodowli kóz na Grenladii

Mądre słowa, powtarzaj je sobie czasem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.04.2010 10:02

Maciej napisał(a):...
Ale Sławek popłynąłeś z tym mentorstwem, prędzej można zginąć pod kołami niż dostać wpierdziel od kibica a jakoś do kierowców nikt nie strzela.
Zwróciłem tylko uwagę, że Kevlar przyczepił się do tekstu o obrzucaniu flaszkami gdy z relacji Dubaja jasno wynikało, że nie on rzucał, tylko co widział to napisał.
Polityczna poprawność na tym forum czasem bywa przerażająca, pogadamy sobie na zlocie bo za długo by pisać.
W każdym razie, fan sportu czy nawet piłki kibica jednego klubu nigdy nie zrozumie, żyjemy w dwóch równoległych światach, inne emocje, inne pasje.
Nie mam specjalnych pretensji gdy ktoś nie rozumie ale nie lubię pewnie podobnie jak Dubaj być etykietkowany, oceniany, krytykowany etc przez osoby ktore o kibicowskich klimatach wiedzą tyle co ja o hodowli kóz na Grenladii :wink:
PodraV


Strzelanie do kierowców za wypadki....no niezłe :wink:

To nie mentorstwo Maćku, chciałem Ci tylko pokazać, że inaczej traktuje się informacje o bójkach kibiców, ranach czy wręcz śmierci, gdy nie dotyczy to NASZYCH dzieci :!:

Dubaj,
dziewczyn niby się nie bije - rozumiem, że fruwające kamienie, płytki chodnikowe czy inne krzesełka także skutecznie omijają ich głowy :wink: :?:
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 07.04.2010 10:29

dubaj napisał(a):ps)Janie... nie umiejący czytać Janie... wyraźnie napisałem, że nieruszoną niemal zupę zaniosłem do szefa, który ją nam zachwalał... że taka super.... Jeść się jej nie dało i wyraźnie zapytałem czy mogę zamienić na inną. Zamienić. Nie dał do zrozumienia, że mogę sobie kupić nową, tylko mi ją wymienił. Naprawdę to tak trudno zrozumieć?


Naprawdę.
Ale jeśli Ty do tej pory nie rozumiesz spraw elementarnych, to nie oczekuję, że nagle coś Cię oświeci.

dubaj napisał(a):Naprawdę odechciewa się cokolwiek pisać :?


Przecież nie masz takiego obowiązku.
Na marginesie - to, co napisałeś, przeczytałem z zainteresowaniem
jan_s1
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5432
Dołączył(a): 08.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jan_s1 » 07.04.2010 10:45

Maciej napisał(a):Zwróciłem tylko uwagę, że Kevlar przyczepił się do tekstu o obrzucaniu flaszkami gdy z relacji Dubaja jasno wynikało, że nie on rzucał, tylko co widział to napisał.


Jak widać, nie tylko Kevlar się przyczepia. :wink: , chociaż On napisał tylko, że obrzucanie sklepu butelkami jest chuligaństwem. A może nie jest?

Maciej napisał(a):Polityczna poprawność na tym forum czasem bywa przerażająca,


Albo jest to uwaga bez żadnego odniesiena do aktualnego tematu, albo nie wiesz, co to jest polityczna poprawność.
Maciej
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2470
Dołączył(a): 20.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maciej » 07.04.2010 11:22

Bocian napisał(a):
nie lubię pewnie podobnie jak Dubaj być etykietkowany, oceniany, krytykowany etc przez osoby ktore o kibicowskich klimatach wiedzą tyle co ja o hodowli kóz na Grenladii

Mądre słowa, powtarzaj je sobie czasem.


Szkoda że Twoi kumple zajmują się czymś na czym się nie znają czyli Werder Berlin i GKS Wrocław :wink:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Cypr - Kýpros

cron
Apollon Limassol Gate 1 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone