Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

APARTMANI BUDIMIR - Srima - ktoś był?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009
APARTMANI BUDIMIR - Srima - ktoś był?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 25.01.2010 09:03

Witam
Zamierzam zarezerwować u tego gospodarza apartament 6+1 - czy ktoś był i może coś o nich napisać?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
I jeszcze pytanko co do samej Srimy - czy w pobliżu ulicy Srima III br. 25 jest w miarę plaża czy trzeba dymać daleko bo to co jest te 90 metrów to same skały? Jedziemy z dziećmi i raczej chcielibyśmy aby plaża w tym rejonie była w miarę żwirkowa. I czy przy tej plaży są prysznice i czy jest w Srimie jakaś plaża z prysznicami?
Dzięki za wszystkie uwagi.
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 25.01.2010 10:14

lukasz1977 napisał(a):Witam
Zamierzam zarezerwować u tego gospodarza apartament 6+1 - czy ktoś był i może coś o nich napisać?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
I jeszcze pytanko co do samej Srimy - czy w pobliżu ulicy Srima III br. 25 jest w miarę plaża czy trzeba dymać daleko bo to co jest te 90 metrów to same skały? Jedziemy z dziećmi i raczej chcielibyśmy aby plaża w tym rejonie była w miarę żwirkowa. I czy przy tej plaży są prysznice i czy jest w Srimie jakaś plaża z prysznicami?
Dzięki za wszystkie uwagi.

No to się nadeptasz do centrum. Według opisu na stronie, którą podałeś do centrum kawał drogi :)

plaża: 90 m
morze: 90 m
centrum: 14000 m
sklep: 200 m
restauracja: 200 m
sport: 500 m
lekarz: 2000 m
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 25.01.2010 11:21

na centrum akurat mi nie zależy ;)
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 25.01.2010 11:34

centrum: 14000 m


to przekłamanie
Srima jest dzielnicą Vodic, pewnie przepalcowane jedno zero i powinno być 1400 m
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 25.01.2010 11:46

Arek napisał(a):
centrum: 14000 m


to przekłamanie
Srima jest dzielnicą Vodic, pewnie przepalcowane jedno zero i powinno być 1400 m

Też tak pomyślałem, stąd ikonka z uśmiechem, ale Łukasz nie załapał i na centrum mu nie zależy :lol: :lol:
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 25.01.2010 13:08

dasuch napisał(a):
Arek napisał(a):
centrum: 14000 m


to przekłamanie
Srima jest dzielnicą Vodic, pewnie przepalcowane jedno zero i powinno być 1400 m

Też tak pomyślałem, stąd ikonka z uśmiechem, ale Łukasz nie załapał i na centrum mu nie zależy :lol: :lol:


a tam nie załapał - napisałem z ikonką ;)
bo przecież mapkę mam obcykaną tylko satelity nie mają jeszcze tak dobrych zdjęć, żeby można wyczytać z nich info, które mnie interesuje tzn. dotyczące plaży ;)
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 25.01.2010 13:47

lukasz1977 napisał(a):.... info, które mnie interesuje tzn. dotyczące plaży ;)

Niestety nie pomogę Ci w tym temacie bo nie byłem w tej miejscowości.
Pozdrav
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 27.01.2010 23:23

lukasz1977 napisał(a):Witam
Zamierzam zarezerwować u tego gospodarza apartament 6+1 - czy ktoś był i może coś o nich napisać?
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
I jeszcze pytanko co do samej Srimy - czy w pobliżu ulicy Srima III br. 25 jest w miarę plaża czy trzeba dymać daleko bo to co jest te 90 metrów to same skały? Jedziemy z dziećmi i raczej chcielibyśmy aby plaża w tym rejonie była w miarę żwirkowa. I czy przy tej plaży są prysznice i czy jest w Srimie jakaś plaża z prysznicami?
Dzięki za wszystkie uwagi.

ŁUKASZ a kiedy się tam wybierasz?
Bo ja zamierzam na początku sierpnia, dostałem już odpowiedź od gościa ma wolny apartamencik, tylko ja do 2+2 AP na parterze ale jeszcze nie zaklepałem bo wysłałem zapytania do kilku i czekam.
Szukam coś własnie takiego nie daleko od plazy i zeby było z klimą.
W zeszłym roku byłem w Grebasticy ale jak dla mnie to za spokojnie, wieczorkiem nie było za bardzo gdzie wyjśc.
A tutaj spacerkiem do centrum vodic mozna podskoczyć a z tego co wyczytałem na forum to na plaży nie ma takiego tłoku.
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 28.01.2010 07:39

albe napisał(a):ŁUKASZ a kiedy się tam wybierasz?
Bo ja zamierzam na początku sierpnia, dostałem już odpowiedź od gościa ma wolny apartamencik, tylko ja do 2+2 AP na parterze ale jeszcze nie zaklepałem bo wysłałem zapytania do kilku i czekam.
Szukam coś własnie takiego nie daleko od plazy i zeby było z klimą.
W zeszłym roku byłem w Grebasticy ale jak dla mnie to za spokojnie, wieczorkiem nie było za bardzo gdzie wyjśc.
A tutaj spacerkiem do centrum vodic mozna podskoczyć a z tego co wyczytałem na forum to na plaży nie ma takiego tłoku.

My jedziemy 11.07-24.07 - w lipcu - już nawet zarezerwowaliśmy i wysłaliśmy zaliczkę - zobaczymy jak będzie ;)
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 28.01.2010 10:06

No to udanego wypoczynku. :wink:
Ja czekam do niedzieli jak inni nie odpowiedzą to chyba zarezerwuję Budimira.
Inna srawa że napisałem około 30 zapytań a dostałem tylko 2 odpowiedzi a mineło juz 2 tyg. W zeszłym roku szukałem później na przełomie kwietnia i maja i dostawałem pełno odp ze maja juz wszystko zajęte, to w tym roku postanowiłem działać zaraz po Nowym Roku a tu tez kicha :x
Wiem, zaraz ktos napisze jechac w ciemno! ale w samym szczycie sezonu to może byc ciężko :? jeszcze z dzieciakami.
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 28.01.2010 10:54

albe napisał(a):No to udanego wypoczynku. :wink:
Ja czekam do niedzieli jak inni nie odpowiedzą to chyba zarezerwuję Budimira.
Inna srawa że napisałem około 30 zapytań a dostałem tylko 2 odpowiedzi a mineło juz 2 tyg. W zeszłym roku szukałem później na przełomie kwietnia i maja i dostawałem pełno odp ze maja juz wszystko zajęte, to w tym roku postanowiłem działać zaraz po Nowym Roku a tu tez kicha :x
Wiem, zaraz ktos napisze jechac w ciemno! ale w samym szczycie sezonu to może byc ciężko :? jeszcze z dzieciakami.


dzięki bardzo
ja też jak piszę to te najlepsze i co najbardziej mi się podobały w niezłych cenach są porezerwowane.
też jedziemy z dziećmi i dlatego nie decydujemy się w ciemno bo to różnie może być ;)
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 29.07.2010 08:28

lukasz1977 napisał(a):
albe napisał(a):ŁUKASZ a kiedy się tam wybierasz?
Bo ja zamierzam na początku sierpnia, dostałem już odpowiedź od gościa ma wolny apartamencik, tylko ja do 2+2 AP na parterze ale jeszcze nie zaklepałem bo wysłałem zapytania do kilku i czekam.
Szukam coś własnie takiego nie daleko od plazy i zeby było z klimą.
W zeszłym roku byłem w Grebasticy ale jak dla mnie to za spokojnie, wieczorkiem nie było za bardzo gdzie wyjśc.
A tutaj spacerkiem do centrum vodic mozna podskoczyć a z tego co wyczytałem na forum to na plaży nie ma takiego tłoku.

My jedziemy 11.07-24.07 - w lipcu - już nawet zarezerwowaliśmy i wysłaliśmy zaliczkę - zobaczymy jak będzie ;)


Cześć, Łukasz wróciłeś już ze Srimy?
Napisz jak tam apartamencik "Budimir", czy właściciel spoko?
czy miejsce fajne? jakieś foty masz? itp.
Ja wyjeżdżam w sobotę tak że super by było coś nie coś wiedzieć więcej o tym niz tylko ze stronki.
Pozdr
lukasz1977
Croentuzjasta
Posty: 196
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lukasz1977 » 29.07.2010 15:58

albe napisał(a):Cześć, Łukasz wróciłeś już ze Srimy?
Napisz jak tam apartamencik "Budimir", czy właściciel spoko?
czy miejsce fajne? jakieś foty masz? itp.
Ja wyjeżdżam w sobotę tak że super by było coś nie coś wiedzieć więcej o tym niz tylko ze stronki.
Pozdr


Cześć
Niestety musiałem odwołać swoją rezerwację - więc nie wiem jak jest :(
Malgohna
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 31
Dołączył(a): 07.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malgohna » 30.05.2011 11:55

Nikt z Was nie był w tych app? Może jednak kogoś z Was tam poniosło, jakieś wrażenia?
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 30.05.2011 15:34

Witam,
ja byłem w zeszłym roku, niestety nie było zbyt fajnie (taki urok zamawiania przez neta :? ).
Generalnie właściciele to starsi państwo, którzy nie zabardzo dbają o porządek na podwórku jak i w ap i jeszcze gdy wieczorkiem ze znajomymi siedzieliśmy na tarasie (normalne rozmowy przy rakiji bez krzyków i hałasu) to "szefowa" przyszła nas uspokoic bo za głośno i jej wnuczek nie może spać :evil: . Nie polecam.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
APARTMANI BUDIMIR - Srima - ktoś był?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone