Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty Riwiera Makarska 2013

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Apartamenty Riwiera Makarska 2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 25.01.2013 17:03

Witam serdecznie wszystkich Cromaniaków,

jako że ferie w trakcie, a raczej już ich koniec się zbliża :( a do lipca coraz bliżej, to konieczność szukania app. na wakacje czas zacząć było... W ciemno nie wchodzi w rachubę, już próbowaliśmy, ale to nie dla nas :(

Wyjazd 13-24 lipca, ewentualnie tydzień wcześniej wyjazd

Wymagania: app. z klimą, dwa małe app ewentualnie jeden większy, nie za daleko do plazy (do 10 min) i żeby z wózkiem było się łatwo tam dostać.

Wytypowałam Bratuś (koło Promajnej), bo.... jest nie duży z fajną plażą, lodziarnia w zasięgu spaceru i dość płasko, bo będzie z nami szwagier z roczną córką, czyli skład 2+1 (syn 10 lat) i 2+1 (1 rok w czerwcu)... i na Riwierze nie byliśmy i pora zobaczyć skałkę, słynną tablicę i ponownie odwiedzić Split :D
Emaile rozesłane (ale namiarów bezpośrednio do właścicieli bardzo mało, dane z forum też wykorzystane) i albo zajęte albo ceny 8O 80 eur za 2+1, przez agencje ceny od 1000 eur za 11 nocy za apartament 8O 8O 8O

No to szukam w pobliskiej Baska Voda na jej południu, aby nie być w samym centrum i tym samym wymyśliłam, że i plaża będzie mniej zaludniona :)
I sytuacja podobna: ceny ok 70, 80 eur, jak jest coś za 50 eur to bez balkonu, albo 20 metrów kw.

Do tej pory bylismy na Istrii*2, Starigrad-Paklenica, Rogoznica i Mlini i nie płaciliśmy więcej jak 47 eur (za wszystko, app 2+1).

Powiedzcie mi czy Riwiera jest taka droga czy ta zbliżająca się UE tak podniosła ceny :?: Jaką inną miejscowość wziąść na tapetę? aby było jak na początku...

Jeśli ktoś ma sprawdzony namiar i chciałby się podzielić, to proszę na mój priv podesłać (adres w profilu)

Z góry dziękuję za odpowiedź i ewentualne namiary, z przyjemnością przekażę swoje :D
hannah
Globtroter
Posty: 35
Dołączył(a): 29.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) hannah » 27.01.2013 11:00

Przyłączam się do zapytania tylko u nas wyjazd po 20 czerwca i najważniejsza sprawa apartament lub domek gdzie można śmiało z psem i na pewno nie małym.Ponad kolano i 20 kg
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.01.2013 18:52

piekara114 napisał(a):...jako że ferie w trakcie, a raczej już ich koniec się zbliża :( a do lipca coraz bliżej, to konieczność szukania app. na wakacje czas zacząć było... W ciemno nie wchodzi w rachubę, już próbowaliśmy, ale to nie dla nas :(

No to szukam w pobliskiej Baska Voda na jej południu, aby nie być w samym centrum i tym samym wymyśliłam, że i plaża będzie mniej zaludniona :)
I sytuacja podobna: ceny ok 70, 80 eur, jak jest coś za 50 eur to bez balkonu, albo 20 metrów kw.


Z tego nic? > baska-voda-po-raz-pierwszy-t35997.html#p916916
20e/osoba na makarskiej to już chyba standard, zarówno w BV jaki i w Promajnej. W Bratus za mniej też nie widziałem. Brela i Tucepi w pierwszej linii brzegowej to już 25-30e/osoba.
Taniej będzie na omiskiej ale zamiast wózka trzeba będzie zainwestować w nosidełko na plecy. Na omiskiej za dwie sypialnie, pokój dzienny z dodatkowym łóżkiem, kuchnia, wc 65e. Znam też takie poniżej 60e z tym, że za dwie sypialnie z dostawką.
Taniej, to może jeszcze poszukać kwaterę w Brist (najlepiej dzielnica Litnoga), Podaca, Igrane, Podgora (dzielnica Caklje). ČAKLJE - domy przy ślepej uliczce, ruch nie duży, można z wózkiem pospacerować. Tak to wygląda > zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.01.2013 20:24

piekara114, dwa namiary na kwaterę w Podgorze Ci wysłałem.... gdyby zainteresowała.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re:

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 27.01.2013 20:29

pasażer napisał(a):piekara114, dwa namiary na kwaterę w Podgorze Ci wysłałem.... gdyby zainteresowała.


Dziękuję serdecznie za wiadomość :D
spróbuję jeszcze Twoje namiary, na dziś mam ciekawą ofertę z Zivigosce
Poczekam na jakąś opinię i zobaczę, co dalej..

Tylko mnie upewniłeś, że Riwiera Makarska jest zdecydowanie droższa od reszty kraju :( (ale wiadomo każdy korzysta jak jest zapotrzebowanie) a R.Omiska jakoś mnie nie pociąga :D
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.01.2013 20:51

piekara114 napisał(a): a R.Omiska jakoś mnie nie pociąga :D

A ja tam chętnie wrócę :oczko_usmiech:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 27.01.2013 23:54

Jeszcze dwa słowa uzupełnienia. Sama Podaca może być za tłoczna. Wysyłam Ci jeszcze coś pomiędzy Podaca a Zaostrog. :oczko_usmiech:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2013 09:39

Dziękuję za pomoc :D
Chyba stanie na Podgora - ciekawa oferta, ale muszę sprawdzić (nie wiem jeszcze gdzie) :?:
bo mam 2 różne oferty (różne www, telefony, nazwiska) a ten sam budynek i adres. Ciekawe czy to możliwe, żeby jedna osoba miała jedno piętro do wynajmu a inna drugie :?:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.01.2013 18:14

piekara114 napisał(a):Wyjazd 13-24 lipca, ewentualnie tydzień wcześniej wyjazd

Wymagania: app. z klimą, dwa małe app ewentualnie jeden większy, nie za daleko do plazy (do 10 min) i żeby z wózkiem było się łatwo tam dostać.



We wspomnianej wcześniej małej miejscowości Brist na końcu Riwiery Makarskiej ostatnio szukałam apartamentu dla znajomych 2+2 i 2+1+maluch 1,5 roku i było parę propozycji w przystępnych cenach. Zdecydowali się w końcu na Villę Ivana, która jest wprawdzie nad jadranską magistralą, ale w trzecim rzędzie, na skraju miejscowości, do plaży 150m oczywiście z górki, ale są opcje dojścia ze schodami i bez, znajomi też z wózkiem będą dojeżdżać. 80euro za 2 sypialnie, 2 łazienki, salon, kuchnię, duży taras i balkony, max dla 8 osób. Klima 5e/doba ma być zainstalowana wiosną. Miejsce gdzieś na forum było polecane, a gospodyni ponoć bardzo fajna, zresztą z listów tak mi się też wydaje. Znajomi zajmują go dopiero od 24 lipca właśnie.
O ile pamiętam mają też 2 studia 4-os. po 40e.
Ostatnio edytowano 28.01.2013 18:22 przez Mikromir, łącznie edytowano 1 raz
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 28.01.2013 18:17

piekara114 napisał(a):Dziękuję za pomoc :D
Chyba stanie na Podgora - ciekawa oferta, ale muszę sprawdzić (nie wiem jeszcze gdzie) :?:
bo mam 2 różne oferty (różne www, telefony, nazwiska) a ten sam budynek i adres. Ciekawe czy to możliwe, żeby jedna osoba miała jedno piętro do wynajmu a inna drugie :?:


Myślę, że to się często zdarza - sprawy spadkowe pewnie. W zeszłym roku mieszkaliśmy w budynku, który należał do 3 różnych osób, kuzynek.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 28.01.2013 19:03

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a):Dziękuję za pomoc :D
Chyba stanie na Podgora - ciekawa oferta, ale muszę sprawdzić (nie wiem jeszcze gdzie) :?:
bo mam 2 różne oferty (różne www, telefony, nazwiska) a ten sam budynek i adres. Ciekawe czy to możliwe, żeby jedna osoba miała jedno piętro do wynajmu a inna drugie :?:


Myślę, że to się często zdarza - sprawy spadkowe pewnie. W zeszłym roku mieszkaliśmy w budynku, który należał do 3 różnych osób, kuzynek.



Zadzwoniłam do Chorwackiej Wspólnoty i popraisli, abym przysłałam emaila z namiary, a oni sprawdzą lub podadzą namiar, gdzie sprawdzić czy wszystko ok. Email wysłany o godz. 12, czekam na wiadomość, bo chciałbym już coś rezerwować :)
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 28.01.2013 19:59

piekara114 napisał(a):Dziękuję za pomoc :D
Chyba stanie na Podgora - ciekawa oferta, ale muszę sprawdzić (nie wiem jeszcze gdzie) :?:
bo mam 2 różne oferty (różne www, telefony, nazwiska) a ten sam budynek i adres. Ciekawe czy to możliwe, żeby jedna osoba miała jedno piętro do wynajmu a inna drugie :?:

Ja tylko proponuję i podaję gdzie bym sam ewentualnie pojechał, gdyby nie było riviery omiskiej :wink:
Centrum Podgory raczej nie przypadło mi do gustu. Za dużo ogromnych hoteli, niezbyt urodziwych. Natomiast dzielnica - zatoka Čaklje jak najbardziej. Szczególnie plaża na końcu drogi, którą możesz zobaczyć tu > mapa-podgory-t12277.html#p147552
Ogólnie plaże w Podgorze do szerokich nie należą > podgora-plaza-t13199.html
> zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Raz wynajmowałem dom nad Bałtykiem. Dom podzielony na połowę, ta sama nazwa pensjonatu. Tylko jedna połówka należała do brata, a druga do siostry i dwa oddzielne konta. Tu może być podobnie ale nie zaszkodzi zapytać.
W tym roku wysyłałem przedpłatę do Cro na inne nazwisko niż podane w kontakcie na stronie apartamentu. Zgadzało się tylko imię. Widocznie nastąpił ślub lub rozwód. Dom położony nad morzem (przynajmniej tak na fokach wygląda), a adres do przedpłaty to Metković i się zastanawiam czy mnie aby pod BiH nie umieszczą :roll: Odpisz na e-maila co wybrałaś.
Pozdrav
ati7
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) ati7 » 03.02.2013 11:14

Witam

czy ja również mogę poprosić o namiary na podgorę
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

z góry dziękuję
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.02.2013 12:19

Witam,

dziękuję za wszystkie podpowiedzi zwłaszcza pasażera. :D
Niestety w Caklje nic wolnego nie było :( i stanęło na Podgorze na ul. Vincenza, a więc na południowym skraju miasteczka :D . Mam nadzieję że będzie ok. Pobyt 13-24.07. 2 osobne apartamenty. :papa:
pasażer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3391
Dołączył(a): 07.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pasażer » 03.02.2013 18:32

piekara114 napisał(a):Witam,
dziękuję za wszystkie podpowiedzi zwłaszcza pasażera. :D
Niestety w Caklje nic wolnego nie było :( i stanęło na Podgorze na ul. Vincenza, a więc na południowym skraju miasteczka :D . Mam nadzieję że będzie ok. Pobyt 13-24.07. 2 osobne apartamenty. :papa:

Podgorę wskazałem jako ostatnią ale gdyby co, obwinisz mnie :wink:

Kilka moich fotek. Podgora widziana z wody.

Podgora o paranku
1. Obrazek

Pomnik 'Galebova krila' (Skrzydła mewy)
2. Obrazek

3. Obrazek

Podgora późnym popołudniem
4. Obrazek

5. Obrazek

6. Obrazek

7. Obrazek

8. Obrazek

9. Obrazek

Pozdrav
Ps. Prześlij mi na e-maila link do kwatery, którą wybrałaś.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartamenty Riwiera Makarska 2013
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone