Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

mapa Podgory

Miejsce na najczęstsze pytania i rady dla osób początkujących i zapoznających sie z realiami wyjazdu do HR. Jeśli jedziesz pierwszy raz, nie wiesz co zabrać, jaką trasę wybrać ... to tutaj szukaj pomocy.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
arekwroc
Cromaniak
mapa Podgory

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 10.07.2006 11:46

Witam!
Przeszukałem net ale nigdzie nie znalazłem,może mi ktoś pomóc???
Jeśli rzeczywiście nie ma w sieci to może chociaż namiar gdzie można ją kupić.
Lider16
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lider16 » 10.07.2006 12:19

Czy zdjęcie mapy może być? Jak tak to Ci podeślę. Właśnie wróciłem z Podgory i mam takowe, zrobione przy przystani.
arekwroc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 10.07.2006 14:18

Lider16 jasne że chce :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dzięki :wink:
VC4R
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) VC4R » 10.07.2006 14:26

A jednak jest...i to nawet tam gdzie być powinna.Na podgora.hr :D
http://www.podgora.hr/images/karta.jpg
arekwroc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 10.07.2006 14:36

VC4R oglądałem juz tą mapkę,mnie interesuje bardziej koniec Podgory w szczegolnosci ul.Caklje :D
w każdym razie dzięki
VC4R
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) VC4R » 10.07.2006 18:24

Grunt to precyzyjnie zadane pytanie :lol:.Čaklje to przedmieście Podgory, około kilometrowy spacerek asfaltówką [kończy się ślepo] od promenady.Nie wydaje mi się, by ktokolwiek pokusił się o tworzenie mapy tej metropolii :lol:
Janusz Bajcer
Moderator

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.07.2006 18:35

mapy ul. Caklje nie mam ale zdjęcia z Podgory-Caklje są tu:
http://podgora.pavelj.net/04.htm
aGGi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 10.07.2006 19:21

arekwroc napisał(a):VC4R oglądałem juz tą mapkę,mnie interesuje bardziej koniec Podgory w szczegolnosci ul.Caklje :D
w każdym razie dzięki

Byłam w tym roku w Podgorze i wydaje mi się, że Čaklje, to raczej taka dzielnica Podgory. Załączam zdjęcie mapki, które wisiało w porcie. Taką samą można dostać w informacji turystycznej. ul.Caklje tam jednak nie ma.

Do Čaklje wjeżdża się przez Podgorę. Jadąc od strony Splitu należy zjechać drugin zjazdem, dojechać nad samo morze i skręcić w lewo.

Obrazek
arekwroc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 10.07.2006 19:33

serdecznie Wam wszystkim dziękuje za pomoc :D
dostałem namiar na bardzo atrakcyjnie położony domek na samym końcu Caklje kilka metrów od morza,był tam ktoś może??? :roll:
Ostatnio edytowano 11.07.2006 06:34 przez arekwroc, łącznie edytowano 1 raz
aGGi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 10.07.2006 20:21

arekwroc napisał(a):serdecznie Wam wszystkim dziękuje za pomoc :D
dostałem namiar na bardzo atrakcyjnie położony domek na samym końcu Caklje kilka metrów od morza,była tam ktoś może??? :roll:

Ja tam byłam na spacerze. :D Tam jest tylko jedna droga prowadząca w Podgory, która nagle się kończy i dalej nie ma już nic. Jako dowód zamieszczam zdjęcie zrobione z końca tej drogi.
Obrazek

A to ogólny rzut oka na całe Čaklje.
Obrazek

Samo Čaklje jest cichutkie i spokojne, z małą ilością turystów (przynajmniej takie było w polowie czerwca tego roku). Widziałam tam ze 3-4 małe restauracje i mały sklepik z warzywami i to chyba na tyle. Całe życie koncentruje się w Podgorze (która jest baaardzo blisko, bo tylko 10 minut spacerkiem). Jeżeli szukasz atrakcji, to umrzesz tam z nudów, albo będziesz latał do Podgory :D
arekwroc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 11.07.2006 10:18

aGGi masz może jakiś apartament do polecenia?nie musi byc na Caklje,ważne by był blisko morza :D
aGGi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 11.07.2006 10:45

arekwroc napisał(a):aGGi masz może jakiś apartament do polecenia?nie musi byc na Caklje,ważne by był blisko morza :D

Ja byłam w Podgorze w apartamencie na ul. Tina Ujevica. To jest właśnie ten drugi zjazd do Podgory, więc do plaży jest minuta drogi (z powtotem 2 minuty, bo idzie się pod górkę :D ). Blisko jest do sklepu, restauracji, banku i innych atrakcji. Jedyną niedogodnością był fakt, że okna sypialni mieliśmy od ulicy, po której czasami w nocy przejeżdżały samochody (a jeszcze gorsze były skutery) :? . Z jednego okna widzieliśmy morze (i gdzieś w dali Hvar) a z drugiego piękną górę. Mandarynka zaglądała nam do okna (szkoda, że miała jeszcze zielone owoce :D ). A dodatkowo pan gospodarz jest niezwykle sympatyczny (i świetnie mówi po angielsku) i ma przydomowy sklepik z pysznym winkiem. Mi się tam podobało.
Za 2 pokoje z kuchnią, łazienką i miejsce parkingowe płaciliśmy w połowie czerwca 30 euro.

Jak chesz, to wieczorem mogę Ci przesłać namiary mailem, bo podobno na forum nie wolno umieszczać adresów. Adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jest aktualny?
Ostatnio edytowano 11.07.2006 12:06 przez aGGi, łącznie edytowano 1 raz
arekwroc
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) arekwroc » 11.07.2006 11:00

Adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jest aktualny?

jak najbardziej tak :D mogłabyś podesłac mi jeszcze jakies zdjęcia z tego apartamentu?
aGGi
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) aGGi » 11.07.2006 12:18

arekwroc napisał(a):
Adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl jest aktualny?

jak najbardziej tak :D mogłabyś podesłac mi jeszcze jakies zdjęcia z tego apartamentu?

maila wysłałam, chciaż w innym wątku forum/viewtopic.php?t=10478 znalazłam namiary na ten właśnie apartament.

I w końcu już nie wiem, czy można na cro.pl podawać adresy miejscówek, czy nie?? :?
tboy
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) tboy » 14.07.2006 10:11

arekwroc napisał(a): Lider16 jasne że chce :D
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
z góry dzięki :wink:

już wysyłam
Następna strona

Powrót do Chorwackie ABC

mapa Podgory
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019