Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
kibic hr
Croentuzjasta
Posty: 444
Dołączył(a): 21.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) kibic hr » 12.01.2016 23:23

Ja znalazłem namiary na Dragana Serdarevicia z ulicy Pavlinovicia-na tej samej stronie są namiary na agencje turystyczną-jeśli to o niego chodzi to chyba jest ktoś taki faktycznie.
anitka-1984
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 15.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) anitka-1984 » 22.01.2016 15:52

Witam,
Poszukuje apartamentu w Baska Voda z dwoma sypialniami, tarasem, kuchnią- dla 4 osób plus dziecko( 4 lata). Najlepiej z widokiem na morze. 31.07- 07.08 lub 07.08- 13.08. Ewentualnie oferty na Rogoznice w tych terminach:) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 22.01.2016 16:47

Poszukaj ap. Zdravka, polecany i opisywany na forum, blisko plaży, sprawdzony ....
rzdrozny
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 207
Dołączył(a): 26.05.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzdrozny » 22.01.2016 19:01

Apartamenty Vranjes i Vanja w Breli. Który byście wybrali? Jeden to idealna lokalizacja, drugi wyższy standard. Ceny zbliżone.
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.01.2016 09:37

szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 23.01.2016 17:09

wysłałam parę zapytań o noclegi do polecanych Vranjes i Vanja też, mam pytanko do stałych bywalców Breli gdzie najlepiej zakwaterować się zeby było blisko do sklepów i restauracji i do plazy oczywiscie;) ? (oczywiscie nie naprzeciwko łódek w centrum;)
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 23.01.2016 19:45

szalonaona77 napisał(a):wysłałam parę zapytań o noclegi do polecanych Vranjes i Vanja też, mam pytanko do stałych bywalców Breli gdzie najlepiej zakwaterować się zeby było blisko do sklepów i restauracji i do plazy oczywiscie;) ? (oczywiscie nie naprzeciwko łódek w centrum;)

Z tymi sklepami to w Breli będziesz miała problem,jeden Studenac jest na Frankopanskiej a Konzum właśnie przy łódkach.
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 23.01.2016 22:11

a jakies mniejsze sklepiki? tak zeby bułkę i cos do niej na sniadanko chociaz kupic? przejrzałam juz chyba ze 100 wątków i zgłupiałam gdzie najlepiej bedzie nam stacjonowac z dwojka dzieci (3 i 6 lat) na poczatku szukałam Scit i Podrace teraz Ivana Gundulica i Obala Kneza Domagoja, co bardziej byscie dla nas polecali? Zalezy nam na łatwym dojsciu do plazy, plazy w niedalekiej odległosci od noclegu, fajnie jakby byl jakis sklepik restauracja niedaleko i do promenady tez zeby to nie byly niewiadomo jakie kilometry (dzieci nie dadza rade tak kursowac).
Magda76
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 11.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Magda76 » 23.01.2016 23:42

My od 3 lat wynajmujemy apartament na ul. Frankopanskiej, w miejscu, gdzie ulica ta łączy się z ulicą Gundulica. Pierwszy raz byliśmy, jak syn miał 5 lat. Jak dla nas lokalizacja jest bardzo dobra - z jednej strony jest cisza, z drugiej blisko do "centrum" Breli. W bliskiej odległości jest sklep Studenac. Plaża też blisko - zejście po schodch (które były większym problemem dla nas niż dla dziecka;))
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 24.01.2016 14:52

prosze o odp - w pobliskiej Breli na jakiej ulicy najlepiej stacjonowac? zeby było blisko (płasko do plaży) i niedaleko do centum?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.01.2016 17:16

szalonaona77 napisał(a):prosze o odp - w pobliskiej Breli na jakiej ulicy najlepiej stacjonowac? zeby było blisko (płasko do plaży) i niedaleko do centum?

W Breli nie ma czegoś takiego jak płasko do plaży,jedynie kilka domów spełnia takie warunki,i są to kwatery w najdroższej lokalizacji(czyli obok deptaka przy porcie).
szalonaona77
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 30.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) szalonaona77 » 24.01.2016 18:28

no właśnie... :(
dlatego tez muszę zmienić lokalizację i stąd kolejne pytanko jakie miasto na podobieństwo Tucepi znajdę w okolicach Szybenika, Primosztenu? Choc troszkę podobne tj. plaza z drzewkami, kamienisto-zwirkowa, łagodne zejście do plaży i do tego wielkościowo podobne (mały port jakaś głowna promenada przez środek). Byłam już w Baska Voda ale właśnie przez to ze w zeszłym roku było Tucepi w tym chcielibyśmy gdzieś wyżej pojechać.
Sama wynalazłam Tribunj, Vodice ale to chyba nie to...
a moze Pakostane?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.01.2016 19:47

szalonaona77 napisał(a):no właśnie... :(
dlatego tez muszę zmienić lokalizację i stąd kolejne pytanko jakie miasto na podobieństwo Tucepi znajdę w okolicach Szybenika, Primosztenu? Choc troszkę podobne tj. plaza z drzewkami, kamienisto-zwirkowa, łagodne zejście do plaży i do tego wielkościowo podobne (mały port jakaś głowna promenada przez środek). Byłam już w Baska Voda ale właśnie przez to ze w zeszłym roku było Tucepi w tym chcielibyśmy gdzieś wyżej pojechać.
Sama wynalazłam Tribunj, Vodice ale to chyba nie to...
a moze Pakostane?

Na pewno nie Vodice i Tribunj,w pozostałych nie byłem więc nie pomogę,sam w tym roku wybrałem coś cichego i płaskiego czyli Zuljana na Peljesacu,lecz przy powrocie trzeba się na kilka dni u Daria w Vodicach zatrzymać i pokosztować peki :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 24.01.2016 21:29

No proszę, proszę ...
a nam Dario dyplomatycznie odmówił Peki :cry:
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 24.01.2016 21:47

sdolas napisał(a):No proszę, proszę ...
a nam Dario dyplomatycznie odmówił Peki :cry:

:D w sezonie sam bym się u niego nie doprosił :D ,nie ma czasu na nic,a co do tego apartmanu to szalona może pomyśl o Promajna,Podgora?,coś mi się nie zgadza z mapą chęć Twojej podróży :D ,byłaś w Tucepi i chcesz jechać wyżej do Pakostane?,chyba na odwrót powinno być? :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone