Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 24.01.2016 21:58

Nie ma bata, w tym roku Dario Peke musi zrobić :lol:

Też się w tych okolicach naszukałem w tym roku.
Promajna w pierwszej linii odstrasza cenami, za to w Bratuś znalazłem coś fajnego, mało na farum opinii o tym miejscu ale te co są, to pozytywne. Mam nadzieję że będzie tak dobre miejsce jak w Tribunj :wink:
Mona_M
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona_M » 28.01.2016 15:29

szalonaona77 napisał(a):no właśnie... :(
dlatego tez muszę zmienić lokalizację i stąd kolejne pytanko jakie miasto na podobieństwo Tucepi znajdę w okolicach Szybenika, Primosztenu? Choc troszkę podobne tj. plaza z drzewkami, kamienisto-zwirkowa, łagodne zejście do plaży i do tego wielkościowo podobne (mały port jakaś głowna promenada przez środek). Byłam już w Baska Voda ale właśnie przez to ze w zeszłym roku było Tucepi w tym chcielibyśmy gdzieś wyżej pojechać.
Sama wynalazłam Tribunj, Vodice ale to chyba nie to...
a moze Pakostane?

Byłam w Pakostane 2 lata temu. Polecam ;)

Słuchajcie możecie polecić jakiś apartament/pokój dla 2 dorosłych osób i 7 latka w Breli w terminie mniej więcej 25.06-04.07.2016?
Tak żeby po kieszeni za bardzo nie pojechało?
Będę wdzięczna za wiadomość na priv
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2016 15:38

Mona_M napisał(a):Słuchajcie możecie polecić jakiś apartament/pokój dla 2 dorosłych osób i 7 latka w Breli w terminie mniej więcej 25.06-04.07.2016?
Tak żeby po kieszeni za bardzo nie pojechało?
Będę wdzięczna za wiadomość na priv

Poszło na priv - o termin i "kieszeń" pytaj osobiście :idea:
Mona_M
Globtroter
Posty: 36
Dołączył(a): 07.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mona_M » 28.01.2016 15:39

Janusz Bajcer napisał(a):
Mona_M napisał(a):Słuchajcie możecie polecić jakiś apartament/pokój dla 2 dorosłych osób i 7 latka w Breli w terminie mniej więcej 25.06-04.07.2016?
Tak żeby po kieszeni za bardzo nie pojechało?
Będę wdzięczna za wiadomość na priv

Poszło na priv - o termin i "kieszeń" pytaj osobiście :idea:

Dzięki serdeczne :)
jola_asia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jola_asia » 28.01.2016 17:15

[/quote]
Poszło na priv - o termin i "kieszeń" pytaj osobiście :idea:[/quote]
Mogłabym również prosić o jakieś sprawdzone namiary na apartamenty lub kwatery jedziemy 16 lipca na 2 tygodnie 6 dorosłych i 2 dzieci
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.01.2016 20:03

Poszło :lol: :idea:
jola_asia
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 10.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jola_asia » 28.01.2016 20:42

Janusz Bajcer napisał(a):Poszło :lol: :idea:

Dziękuję :papa:
kicha9
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 31.01.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kicha9 » 29.01.2016 22:56

Również poprosiłbym o coś sprawdzonego dla dwójki dorosłych i dwójki dzieci :) Będę wdzięczny!
MeggiW
Globtroter
Posty: 51
Dołączył(a): 18.01.2014
Re: Apartament Baśka Voda lub Brela (3+3)

Nieprzeczytany postnapisał(a) MeggiW » 31.01.2016 13:12

Czy macie namiar na apartament w Breli w układzie 2 pokoje 3-osobowe (dzieci chcą niestety być z rodzicami). Będę wdzięczna za namiary, ponieważ przeszukałam różne strony i takich ofert jest bardzo mało :D
kemica
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) kemica » 31.01.2016 13:25

Będę wdzięczna za namiary na apartament dla 2 par+dziecko. Interesują nas dwa oddzielne pokoje plus pokój dzienny. Wybieramy się do CRO na początku sierpnia.

Dziękuję i pozdrawiam
Marta
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
joarch
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 09.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) joarch » 06.02.2016 12:56

Witajcie, szukam apartamentu 2+2 , blisko morza, od 12.07 na 2 tygodnie,ale termin jest dowolny. Proszę o namiary bezpośrednie. Dziękuję adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
liryQ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) liryQ » 06.02.2016 20:50

Cześć!

Wybieramy się ze znajomymi po raz pierwszy do Chorwacji i szukamy sprawdzonych apartamentów dla 12 dorosłych osób.
Próbowałem szukać czegoś na własną rękę ale z racji dużej liczby osób jest dosyć ciężko, dlatego też może ktoś poleciłby coś fajnego w Baskiej Vodzie (mówię oczywiście o kilku apartamentach w jednym obiekcie). Dodam, że potrzebujemy 4 oddzielne dwuosobowe pokoje dla par, reszta to mogą być dostawki.
Jakby ktoś mógł coś polecić proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 06.02.2016 23:01

liryQ napisał(a):Cześć!

Wybieramy się ze znajomymi po raz pierwszy do Chorwacji i szukamy sprawdzonych apartamentów dla 12 dorosłych osób.
Próbowałem szukać czegoś na własną rękę ale z racji dużej liczby osób jest dosyć ciężko, dlatego też może ktoś poleciłby coś fajnego w Baskiej Vodzie (mówię oczywiście o kilku apartamentach w jednym obiekcie). Dodam, że potrzebujemy 4 oddzielne dwuosobowe pokoje dla par, reszta to mogą być dostawki.
Jakby ktoś mógł coś polecić proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Nie ma takich szans
liryQ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) liryQ » 07.02.2016 03:39

Z napisał(a):
liryQ napisał(a):Cześć!

Wybieramy się ze znajomymi po raz pierwszy do Chorwacji i szukamy sprawdzonych apartamentów dla 12 dorosłych osób.
Próbowałem szukać czegoś na własną rękę ale z racji dużej liczby osób jest dosyć ciężko, dlatego też może ktoś poleciłby coś fajnego w Baskiej Vodzie (mówię oczywiście o kilku apartamentach w jednym obiekcie). Dodam, że potrzebujemy 4 oddzielne dwuosobowe pokoje dla par, reszta to mogą być dostawki.
Jakby ktoś mógł coś polecić proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Nie ma takich szans


Nie ma szans na dostanie kilku (2-3) apartamentów w jednym obiekcie?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 07.02.2016 10:03

liryQ napisał(a):
Z napisał(a):
liryQ napisał(a):Cześć!

Wybieramy się ze znajomymi po raz pierwszy do Chorwacji i szukamy sprawdzonych apartamentów dla 12 dorosłych osób.
Próbowałem szukać czegoś na własną rękę ale z racji dużej liczby osób jest dosyć ciężko, dlatego też może ktoś poleciłby coś fajnego w Baskiej Vodzie (mówię oczywiście o kilku apartamentach w jednym obiekcie). Dodam, że potrzebujemy 4 oddzielne dwuosobowe pokoje dla par, reszta to mogą być dostawki.
Jakby ktoś mógł coś polecić proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Nie ma takich szans


Nie ma szans na dostanie kilku (2-3) apartamentów w jednym obiekcie?

liryQ chodzi o to że każdy obiekt na wynajem ma różnej wielkości apartamenty a z tego co widzę Ty poszukujesz samych dwójek z dostawkami.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 11
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone