Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
martol92
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 30.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) martol92 » 12.04.2014 09:59

Zdecydowaliśmy się na 14'sto dniowe wakacje w Basce Vodzie (a czwarty raz w CRO :mrgreen: )
Czy ktoś kojarzy okolicę, ul. A.G. Matosa w Basce Vodzie? Jak wyglada okolica?
juwik
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) juwik » 29.05.2014 14:36

Jacck77 czy mógłbyś wysłać na e-mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl na,iary na apartament ,który polecasz? z góry dziękuję
Biker421
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 13.01.2014
Apartamenty Brela, Baśka Voda.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Biker421 » 15.02.2015 20:26

Witajcie, razem z dziewczyną wybieramy się w okolice Makarskiej. Planujemy około 14 dniowy pobyt, najlepiej byłoby nocować po 7 dni w dwóch lokalizacjach, bierzemy pod uwagę -Brela, Baśka Voda, Makarska, Tucepi. Planujemy zabrać ze sobą rowery i dlatego chciałem was zapytać, która lokalizacja byłaby najbardziej udana pod tym względem i czy możecie polecić jakieś apartamenty w tych okolicach. Chodzi o standardowe pokoje, klimatyzacja, dobrze wyposażona kuchnia, blisko morza i centrum no i przede wszystkim żeby było czysto:)

Terminy od 20.06.2015 do 20.07.2015:)
Dragon000
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 12.02.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dragon000 » 25.02.2015 18:32

Witam. Piszę pierwszy raz na forum. Jadę ze swoją drugą połówką pierwszy raz do Chorwacji. Interesuje mnie Brela. Ma ktoś sprawdzony namiar na pokój dla 2 os.? Zależało by mi również na parkingu, gdyż jadę motocyklem ale nie jest to konieczne ;) Pozdrawiam. adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
edekstary
Odkrywca
Posty: 85
Dołączył(a): 19.06.2012
Apartament dla 2ch osób Omiś, Baśka Voda, Brela...

Nieprzeczytany postnapisał(a) edekstary » 28.02.2015 21:43

Witajcie!
W tym roku zamierzamy się wybrać nieco niżej.... Przeglądałem już wiele stron internetowych z apartmanami i albo ciężko znaleźć w ogóle taki dla 2ch osób, albo po prostu wychodzi drogo (60-70 euro, bo blisko morza - a to nie jest dla nas warunek - można się przejść ;) )
Czy był ktoś w którymś z miast wymienionych w tytule wątku i spał w 2 osobowym apartamencie? :)
Jeśli tak, bardzo proszę o namiary na priv :)
ulka740
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 08.03.2012
Re: Apartament dla 2ch osób Omiś, Baśka Voda, Brela...

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka740 » 04.03.2015 10:55

edekstary napisał(a):Witajcie!
W tym roku zamierzamy się wybrać nieco niżej.... Przeglądałem już wiele stron internetowych z apartmanami i albo ciężko znaleźć w ogóle taki dla 2ch osób, albo po prostu wychodzi drogo (60-70 euro, bo blisko morza - a to nie jest dla nas warunek - można się przejść ;) )
Czy był ktoś w którymś z miast wymienionych w tytule wątku i spał w 2 osobowym apartamencie? :)
Jeśli tak, bardzo proszę o namiary na priv :)


Spróbuj w Ćelina Zavode :D 5km od Omisia. Ja tam znalazłam za 40 e (2+1) nad samiuśką wodą! widok przecudny i apartami całkiem, całkiem.
kwiatek76
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.03.2015
wczasy

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwiatek76 » 04.03.2015 13:28

witam chce jechac z rodzina w lipcu na wczasy BASKA VODA ,Zagradina3 czy był ktos .
kwiatek76
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 03.03.2015
apartament dla 8 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) kwiatek76 » 04.03.2015 13:51

szukam ciekawych, tanich ofert na nocleg w okolicy baska voda ,omis dajcie namiary na sprawdzone oferty blisko morza do 100m
Nicolae
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 295
Dołączył(a): 20.04.2011
Re: wczasy

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nicolae » 04.03.2015 14:07

kwiatek76 napisał(a):witam chce jechac z rodzina w lipcu na wczasy BASKA VODA ,Zagradina3 czy był ktos .

Nie byłem ale do morza na pewno więcej niż 40 m które podają w ogłoszeniach no i na pewno trochę pod górę
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004
Re: apartament dla 8 osób

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.03.2015 14:12

kwiatek76 napisał(a):szukam ciekawych, tanich ofert na nocleg w okolicy baska voda ,omis dajcie namiary na sprawdzone oferty blisko morza do 100m

Po pierwsze - nazwy miast od dużej litery :idea:
Po drugie - forma "dajce namiary" niezbyt stosowna :idea:
beti.ka
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) beti.ka » 09.03.2015 15:45

Kochani cromaniacy, bardzo proszę o namiary na w miarę tanie, sprawdzone apartamenty 4 osobowe lub 2 osobowe - okolice Makarskiej, Brela lub Omis... będę wdzięczne o jakiekolwiek namiary. Ja mogę natomiast chętnie podać namiary na sprawdzone i bardzo fajne apartamenty w miejscowości Orebic;) Proszę o jakiekolwiek inf na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
ulka740
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 54
Dołączył(a): 08.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) ulka740 » 24.04.2015 20:04

beti.ka napisał(a):Kochani cromaniacy, bardzo proszę o namiary na w miarę tanie, sprawdzone apartamenty 4 osobowe lub 2 osobowe - okolice Makarskiej, Brela lub Omis... będę wdzięczne o jakiekolwiek namiary. Ja mogę natomiast chętnie podać namiary na sprawdzone i bardzo fajne apartamenty w miejscowości Orebic;) Proszę o jakiekolwiek inf na adres adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

Polecam apartamenty Lila blisko Omsia 2+1 za 40 euro
Beatap78
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatap78 » 07.07.2015 14:53

Witam,
Szukam i szukam na necie kwater i nie mogę nic upolować:( Piszę maile i też nic:( może ktoś ma sprawdzony lokal w Brela lub Baska Voda? Jedziemy w 5 osób - 2+3 dzieci (wiek dzieci od 6 do 9 lat). W sumie to 6-latek może spać z nami... mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 07.07.2015 14:58

Beatap78 napisał(a):Witam,
Szukam i szukam na necie kwater i nie mogę nic upolować:( Piszę maile i też nic:( może ktoś ma sprawdzony lokal w Brela lub Baska Voda? Jedziemy w 5 osób - 2+3 dzieci (wiek dzieci od 6 do 9 lat). W sumie to 6-latek może spać z nami... mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mam sprawdzony w Breli - ale lipiec/ sierpień brak wolnych miejsc.
Beatap78
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 06.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beatap78 » 07.07.2015 15:13

Szkoda:( Na miejscu zamierzamy być 1 sierpnia do 8 sierpnia...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone