Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Baśka Voda lub Brela

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 17.08.2013 21:17

Alexaa napisał(a):No tak przepraszam nic nie napisałam, ul frankopanska do morza 100m dwa oddzielne pokoje, dwie łazienki, dwa aneksy kuchenne duży wspólny taras z widokiem na morze. Chcemy na pewno jechać do Breli, wiem, że jest dużo zwolenników jazdy w ciemno, ale ma obawy i się boje, że bedziemy zmęczeni nic fajnego nie będzie weźmiemy pierwszy lepszy. Wysłałam setki maili i ceny za apartament czteroosobowy 60-70€ i bardzo dużo zajętych. Bardzo proszę o pomoc i jakieś rady co robić?

W Breli trzy lata temu na frankopanskiej 53 w czerwcu płaciłem 45euro za 2plus1
Alexaa
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alexaa » 18.08.2013 17:26

Dziękuje Wam bardzo za odpowiedź :) przekonałam znajmomych którzy bardzo chcieli jechać w ciemno aby jednak coś zarezerwować, ja nie lubie tej nerwówki... taj jak napisał Cronaturki to ma być urlop a nie nerwówka :D
sdolas
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1855
Dołączył(a): 30.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) sdolas » 04.09.2013 12:58

Jacck77 napisał(a):
mech napisał(a):Podaj namiar Jacck77 na tą kwaterę. Jest nas 4 osoby i jedziemy do Baska Voda. Szukamy właśnie apartmanu 2+2 :)

Podeślę Ci maila do właściciela na PW. A reszta należy do Ciebie, apartament pierwsza klasa z widokiem na jadran, niecałe 100 metrów od plaży.

Skoro sprawdzone to też poproszę namiary adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

nailew napisał(a):Właśnie wróciłam z Baski Vody. Nie powinniście miec problemów ze znalezieniem fajnej miejscówki. Na każdym kroku były kartki z wolnymi apartamentami i pokojami. Jeśli chcesz mogę dac namiar na super miejscówkę. Byliśmy w tym samym miejscu już 2 raz. Nigdy nie spotkałam się z taką gościnnością i życzliwością. Apartament jakieś 200m do morza, jak się trafi na 2 piętro to jest widok na morze, jeśli nie to widok na góry.

Też poproszę adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

cronaturki napisał(a):... w Breli w 2011 za apartament 2 osobowy z balkonem widokiem na morze w pierwszej linii zabudowań i za takie widoki .....płacilismy 50 E...

Jeśli dysponują też apartamentem 2+2 to poproszę namiar adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
thing
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 04.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) thing » 09.12.2013 10:26

Witajcie. Wybieramy się we wrześniu 2014 do środkowej dalmacji i szukamy noclegu :)
Bardzo proszę o polecenie mi sprawdzonego apartamentu dla 2 osób. Interesuje mnie apartament w spokojnej miejscowości (Brela, Baska Voda, Igrane, itp.) blisko morza i z widokiem na morze i parkingiem.

Będziemy bardzo wdzięczni! adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 09.12.2013 14:00

jechać w ciemno !
inka 777
Croentuzjasta
Posty: 121
Dołączył(a): 25.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) inka 777 » 10.12.2013 17:57

Witam serdecznie czy ktoś może zna wille MARE ulica Filipinska Brela. Znajduje się ona blisko willi RUZA o której pisał PASJONAT CHORWACJI, bardzo proszę o wszelkie informacje.
thing
Podróżnik
Posty: 16
Dołączył(a): 04.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) thing » 11.12.2013 10:20

pawelli napisał(a):jechać w ciemno !


w tym okresie znajde coś ciekawego w ciemno? :)
BARDUR
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 28.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BARDUR » 12.12.2013 12:28

thing napisał(a):
pawelli napisał(a):jechać w ciemno !


w tym okresie znajde coś ciekawego w ciemno? :)


We wrześniu nie wahałbym się ani sekundy jechać w ciemno. Byłem dwa razy we wrześniu i raz w czerwcu. W apartamentach można było przebierać i ceny dobre wynegocjować.
BARDUR
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 28.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BARDUR » 12.12.2013 12:31

teraz jedziemy w 4 rodzinyw sumie około 15 ludzi- zabukowaliśmy willę BILIĆ w baśce.(ul. tri ceste 26) Może ktoś coś na ten temat powiedzieć ???? zna ktoś może tą willę :)) ??[/url]
Link usunięty - moderator JB
Casian
Croentuzjasta
Posty: 126
Dołączył(a): 04.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Casian » 12.12.2013 19:13

Znam.. byłem w zeszłym roku.. Wsumie jest ok.. Pani ma chyba pochodzenie niemieckie bądź jakies pokrewieństwo. Bo jak ja byłem to sami Niemicy bylo tam i gaworzy perfekt po niemicku. I jak to natura niemiecka wszystko widzi , wszystko słyszy.. Ale chyba to dobrze. Choc ja się czułem jak bym był cały czas obserwowany. Lokalizacja ok. Blisko sklep, jest parking prywatny. Zawsze czysto schludnie, codziennie było sprzatane w pokojach. Więc czułem sie jak w prawdziwym hotelu, sa nawet wywieszki czy chcesz aby ktos wchodził do pokoi sprzata czy nie. Ogólnie na plus, chodź jak pisałem cały czas czułem sie obserwowany.
mona7408
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 12.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) mona7408 » 13.12.2013 13:21

Witam

Bardzo proszę o pomoc ;)
Jaką lokalizację wybralibyście w Baska Voda ;
ulica Pod Luka czy Stjepana Radića niedaleko Hotelu Bacchus ????
Będę wdzięczna za podpowiedź.

Monika
BARDUR
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 46
Dołączył(a): 28.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) BARDUR » 23.01.2014 16:33

Casian napisał(a):Znam.. byłem w zeszłym roku.. Wsumie jest ok.. Pani ma chyba pochodzenie niemieckie bądź jakies pokrewieństwo. Bo jak ja byłem to sami Niemicy bylo tam i gaworzy perfekt po niemicku. I jak to natura niemiecka wszystko widzi , wszystko słyszy.. Ale chyba to dobrze. Choc ja się czułem jak bym był cały czas obserwowany. Lokalizacja ok. Blisko sklep, jest parking prywatny. Zawsze czysto schludnie, codziennie było sprzatane w pokojach. Więc czułem sie jak w prawdziwym hotelu, sa nawet wywieszki czy chcesz aby ktos wchodził do pokoi sprzata czy nie. Ogólnie na plus, chodź jak pisałem cały czas czułem sie obserwowany.



Dziękuję ci ogromnie za odpowiedz. POCZÓŁEM SIE SPOKOJNIEJ. Pozdrawiam.
lil_angel
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 02.04.2014
Brela/Baška Voda apartament bez schodków...?

Nieprzeczytany postnapisał(a) lil_angel » 02.04.2014 21:30

Witam wszystkich serdecznie :)

To mój pierwszy post na forum, choć znalazłam Was już 2 lata temu, przed pierwszym wyjazdem do Cro :)
Do rzeczy: Trzeci rok z rzędu wybieramy się do Chorwacji, pierwszy wyjazd w 2012 r. we dwójkę z mężem, kierunek Pakostane, w 2013 zabraliśmy jeszcze trójkę znajomych razem wybraliśmy Bašką Vodę a w tym roku jadą z nami teście i zastanawiamy się nad Brelą, Bašką lub innym miejscem z równie turkusową wodą :) no i to będą moje i męża ostatnie wakacje we dwójkę, bo w listopadzie urodzi nam się dziecko :) w tym roku jedziemy wcześniej - termin wyjazdu 18.06 do 25.06 żeby brzuszek za bardzo nie przeszkadzał :) tylko właśnie - w zeszłym roku mieliśmy ponad 200 schodków do pokonania a ja człowiek bez jakiejkolwiek kondycji pokonywałam je na 3 razy... także w tym roku szukamy czegoś na płaskim terenie ew. w pierwszej linii zabudowy z minimalną ilością schodów - max tak z 60 ;) i tu zwracam się z ogromną prośbą o pomoc, może ktoś zna takie miejsce...?

Pozdrawiam,
Beata i Junior ;)
zibi1508
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 02.04.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi1508 » 06.04.2014 08:36

Proszę o namiary na kwtery w Breli lub okolicy 1pobyt w Chorwacji w drugiej połowie lipca 2 tygodnie 2 osoby dorosłe i dzici 16,10 lat roszę o pomoc ;zbych72@op.pl
tomek098
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 17.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomek098 » 06.04.2014 10:10

Witajcie.
Wybieram się w sierpniu 2014 po raz pierwszy do Chorwacji. Dwie rodziny 2+1 oraz 2+2. Interesuje mnie apartament w spokojnej miejscowości (Brela, Baska Voda, Igrane, itp.).
Bardzo proszę o polecenie mi sprawdzonego apartamentu dla 7 osób.
Wiadomość na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Apartament Baśka Voda lub Brela - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone