Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartament Antonija BEKAVAC - Brela czy ktoś zna?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Zavadcoff
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 15.06.2007
Apartament Antonija BEKAVAC - Brela czy ktoś zna?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zavadcoff » 20.01.2010 12:33

Witam,

Właśnie wstępnie zarezerwowaliśmy apartament w Breli. Dom należy do Antoniji BEKAVAC. Położony jest przy Biskupa Biankovica 11. Mniej więcej ulicę namierzyłem na planie miasta ze strony zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link . Mam jednak kilka pytań do tych, którzy znają ten apartament lub ścisłą okolicę:
- jak daleko jest od plaży - jak wygląda dojście (ulica/schody) - czy tam jest stromo
- jak ruchliwa jest ulica Biankovica
- czy najbliżej położona plaża nadaje się dla dzieci i czy przy plaży są jakieś drzewa (sosenki), by można się było skryć w ich cieniu?
- na stronach www z tym apartamentem mało jest dokładnych zdjęć, czy może ktoś był w apartamencie 6-osobowym? W jakim on jest standardzie?
- czy daleko jest do marketu spożywczego
Bardzo będę wdzięczny za jakieś uwagi.

Do Breli jedziemy pierwszy raz. Dużo już czytaliśmy o tej miejscowości, ale o tym apartamencie prawie nie ma informacji. Może ktoś mógłby mi podać linka do planu miasta, gdzie dokładniej zlokalizowałbym sobie ulicę?
Pozdrawiam
PAweł
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 20.01.2010 12:58

Wstaw linka może pomogę .
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 20.01.2010 13:05

Torac napisał(a):Wstaw linka może pomogę .


zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
joasiasok
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 27.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) joasiasok » 20.01.2010 21:13

Pod tym adresem masz appt obok twojego
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
jest tam odnośnik "mapa" i tam dokładna lokalizacja w Breli.
W samym appt nie byłam, do plazy stromo uliczką, wychodzisz obok hotelu Maestral o ile dobrze pamietam nazwę. może da sie na skróty schodami? Blisko. Plaża w tej części przyjemna, choć zatłoczona.
Blisko centrum i marketu, placu zabaw. Ta ulica o znacznie mniejszym natężeniu ruchu niż Frankopanska ( prowadzi do Baski Vody)- tam ciągły ruch. Biankovica jest do niej równoległa ( pomiędzy nią a morzem)
Myślę że ok, o ile miałeś zamiar rezerwować praktycznie w centrum Breli
Zavadcoff
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 15.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zavadcoff » 17.02.2010 12:58

Bardzo dziękuję za wskazówki. Korzystając z google i zdjęć innych wczasowiczów udało mi się namierzyć dokładnie lokalizację. Wklejam poniżej screena, bo może się jeszcze komuś przydać:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Faktycznie dojście jest stromymi schodkami lub ulicą przez hotel lub przystań.
Pozdrawiam
macio-b
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 26.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) macio-b » 26.03.2011 15:20

Cześć

Ponieważ jestem zainteresowany apartamentem 6-osobowym, o którym wspomniałeś, proszę podziel się wrażeniami. Czy masz może jakieś fotki ze środka domu i okolic?
Nasza grupa to 6 osób dorosłych i trójka małych dzieci.

Pozdrawiam,
Maciek
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 26.03.2011 18:02

Jeśli dobrze kojarzę to zaraz obok masz piekarnię i zakład fryzjerski.
Robust
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robust » 17.05.2011 13:22

Zavadcoff napisał(a):Właśnie wstępnie zarezerwowaliśmy apartament w Breli. Dom należy do Antoniji BEKAVAC.

Hi! Chcemy zarezerwować apartament. Jakie są twoje wrażenia z niego. Co możesz powiedzieć dobre czy złe? W jaki apartemente byłeś? Chcemy zarezerwować pokój dla 4 osób.
Przepraszamy za błąd, przetłumaczone Google.
Sergii
Zavadcoff
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 15.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zavadcoff » 18.05.2011 09:18

Witam,

W zeszłym roku zarezerwowaliśmy apartament dla 7 osób położony na parterze. Troszkę na miejscu byliśmy zaskoczeni, gdyż dotychczas wynajmowane apartamenty składały się z jakiegoś ogólnego wejścia, sypialni i kuchni osobno lub połączonej z pokojem dziennym plus oczywiście łazienka. W tym przypadku było zupełnie inaczej. Apartament składa się z 3 niezależnych pokoi, do których wchodzi się z balkonu-tarasu. Pokoiki naprawdę malutkie każdy z mini łazieneczką. Jeden z pokoi miał obok siebie kuchnię (do kuchni nie trzeba było wchodzić przez ten pokój). Stan pokoi - bardzo długo bez remontów (chyba oryginalne z okresu budowy domu), ale czyste, ręczniki zmieniane co 3 dni, pościel raz w tygodniu, sprzątane co 2 dni. Podobnie z 2 łazienkami (krótkie miniwanny); trzecia wyremontowana z prysznicem. Kuchnia z jadalnią i tv sat wyremontowane z klimatyzacją (bez dodatkowej opłaty). Właścicielka bardzo miła i uprzejma. Bardzo dobry kontakt mailowy w zakresie rezerwacji, przedpłaty i innych uzgodnień (dostaliśmy bez dopłaty dodatkowe łóżeczko dla 1,5-rocznego dziecka, pościel również wymieniana).
Nie widzieliśmy apartamentów na 1 i 2 piętrze. Podobno po remoncie, na co wskazuje też cena. Mają klimatyzacje.
Lokalizacja w samym centrum Breli, druga linia zabudowań - zaraz za restauracjami i sklepem przy plaży. Obok 3 piekarnie i faktycznie zakład fryzjerski. Nie ma problemu z zaparkowaniem - wydzielone zadaszone boxy. W nocy spokojnie, bo nikt drogą nie jeździł. W dzień nas nie było. Jest to droga ślepa, chociaż daje możliwość dojazdu do brzegu.
Jak masz jeszcze jakieś pytania - pisz, postaram się odpowiedzieć.

Pozdrawiam
PAweł
Robust
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robust » 18.05.2011 16:52

If it possible, I will write in English. I understand that the state of the apartment can be estimated as "clean, but poor little"?
If you went to Brela again, would you live again in these apartments?
Robust
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robust » 18.05.2011 17:07

Another question: Which of these pictures from the ground floor, where you lived?
Robust
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robust » 18.05.2011 19:38

Sorry, zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
It's a link with photos of the rooms.
Zavadcoff
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 15.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zavadcoff » 19.05.2011 08:05

Hmmm....
Tej stronki ze zdjęciami wcześniej nie widziałem.
- Na ogólnym zdjęciu budynku widać dolny taras nad miejscami postojowymi dla samochodów. Również widać 2 wejścia do pokoi i trzecie zasłonięte rozwiniętą markizą.
- Zdjęcia pochodzą z różnych okresów, co widać po zagospodarowaniu ogródeczka będącego przedłużeniem dolnego tarasu.
- Zdjęcie ze stolikiem i krzesełkami pod markizą przedstawia wejście do pokoju, który ma bezpośrednie połączenie z kuchnią.
- Poniżej 3 zdjęcia parteru faktycznie przedstawiają jeden z pokoi (sąsiadujący z kuchnią), odnowioną łazienkę przy tym pokoju i kuchnię z jadalnią, TV i klimą (też odnowione).
- Brak jest zdjęć pozostałych 2 pokoi i ich super-malutkich łazienek.
- Zaskoczony jestem, że pozostałe zdjęcia z wyższych kondygnacji przedstawiają nieremontowane pokoje, ale jak już pisałem - nie widziałem ich i nie mogę się wypowiedzieć!

No i najtrudniejsza odpowiedź na pytanie, czy bym tam wrócił? To wszystko zależy od tego, jakimi środkami finansowymi bym dysponował i co chciałbym robić? Na pewno wzdłuż wybrzeża Breli w części oddalonej na północ jest dużo nowych domów blisko plaży. Na pewno apartamenty tam są bardziej atrakcyjne, ale to też kwestia wyższych cen.
Mnie tutaj zaskoczył rozkład (zwłaszcza w stosunku do wszystkich wcześniej zamieszkiwanych apartamentów), ale standard nadrabiała czystość i uprzejmość gospodyni.

Pozdrawiam
PAweł
Robust
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 17.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Robust » 19.05.2011 16:40

Thank you for your answers, we decided to stay in these apartments, because we will go to Croatia for the first time, nothing to compare. I found another site, that it is better seen where is some rooms in the apartments include. zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Zavadcoff
Odkrywca
Posty: 92
Dołączył(a): 15.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zavadcoff » 20.05.2011 06:34

Życzę miłego wypoczynku i pozdrawiam

PAweł
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje

cron
Apartament Antonija BEKAVAC - Brela czy ktoś zna?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone