napisał(a) Jagienka » 02.07.2011 19:28
No, no!
Brawo Sister, piękna relacja, aż chce się być Antkiem i robić afery w każdym z tych miejsc!
Nie zrażaj się tym dziwnym kolegą, co nie chce oglądać ludzi na zdjęciach. Na moim górskim forum jeszcze nikomu to nie przeszkadzało, bo niby dlaczego?
Ważne, że byłaś w pięknych miejscach, gdzie ja nie byłam , a dzięki Twojej relacji mogę sobie wyobrazić, jak jest tam, na dole
Życzę mnóstwa jeszcze ciekawszych podróży i pozdrawiam forumowiczów o pachnącej Chorwacji
