Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Albania i Czarnogóra - pytania, porady

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
zonia1980
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonia1980 » 01.07.2015 20:19

Mike jakie baniaki z wodą?za 3 dni jedziemy do Ulnicj.
Pioracz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 08.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioracz » 01.07.2015 22:24

zonia1980 napisał(a):Mike jakie baniaki z wodą?za 3 dni jedziemy do Ulnicj.
ża

Nie ma żadnych baniek z wodą. Ja i moi znajomi jeździmy w okolice Ulcinj od lat i w tym roku znów się tam pojawimy. Jest dużo spokojniej (oczywiście poza centrum miasta) niż w innych miejscowościach, no i mamy do dyspozycji 13 km piaszczystej plaży, na której jest zdecydowanie mniej śmieci niż na naszych bałtyckich.

Kolega mike_ na tym forum poleca głównie okolice Petrovaca gdzie "pomaga" w znalezieniu noclegu za kosmiczne pieniądze.
Ostatnio edytowano 01.07.2015 22:44 przez Pioracz, łącznie edytowano 1 raz
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 01.07.2015 22:36

Jestem w Dobra Voda, woda kryształowo czysta, żadnych śmieci w morzu (w zeszłym roku byłem w Molunat i w zatoczce pływało bardzo dużo śmieci), w Milica i Mrvica woda z kranu, ciepła zimna, bez ograniczeń... Mike - U Dobre Vode sve je u redu! nie ładnie tak zachwalać jedno miejsce, przecież Petrovac od Dobra Voda naprawdę jest blisko... ceny im dalej na południe, tym trochę niższe... z powodu bliskości Albanii.
zonia1980
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonia1980 » 01.07.2015 22:47

Pioracz napisał(a):
zonia1980 napisał(a):Mike jakie baniaki z wodą?za 3 dni jedziemy do Ulnicj.
ża

Nie ma żadnych baniek z wodą. Ja i moi znajomi jeździmy w okolice Ulcinj od lat i w tym roku znów się tam pojawimy. Jest dużo spokojniej (oczywiście poza centrum miasta) niż w innych miejscowościach, no i mamy do dyspozycji 13 km piaszczystej plaży, na której jest zdecydowanie mniej śmieci niż na naszych bałtyckich.

Kolega mike_ na tym forum poleca głównie okolice Petrovaca gdzie "pomaga" w znalezieniu noclegu za kosmiczne pieniądze.

Dzięki....dla mnie na korzyść Ulicnj przemawiają niższe ceny,a przede wszystkim piękna plaża bo jadę z dwójką dzieciaków....z resztą sama kamieni nie lubię;).Planujemy sporo zwiedzać Czarnogóra mała więc obejrzymy też ładniejsze miasteczka:)
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 01.07.2015 22:54

każdy jedzie tam, gdzie mu się podoba... ja poszukałem miejsce w Dobra Voda - gdzie właścicielami jest fajne, serbskie małżeństwo, za Dobra Voda robi się płasko, ja wolę połączenie gór z morzem, jechałem do Czarnogóry też żeby dużo jeździć, ale jak już tu trafiłem, tak mi jest dobrze w Dobra Voda, że nie chce mi się stąd ruszać, poza tym powrót do domu, to 1700km... jeszcze się najeżdżę... (gdzieś się wybiorę, ale jeszcze nie wiem, gdzie)
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 01.07.2015 23:01

na cro.pl spotkałem się z różnymi, bzdurnymi, negatywnymi opiniami o Czarnogórze... żadne z tych opinii, nie pokrywają się z prawdą... i jestem pewien, że, z każdym rokiem, Polaków w Montenegro będzie przybywać.
Pioracz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 08.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioracz » 01.07.2015 23:05

zonia1980
Jedziecie w ciemno czy macie już jakąś kwaterę. Jak z dziećmi to nie polecam samego miasta, lepszy będzie Donji Stoj. Bliżej plaży i spokojniej.
zonia1980
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonia1980 » 01.07.2015 23:05

slavko.v napisał(a):każdy jedzie tam, gdzie mu się podoba... ja poszukałem miejsce w Dobra Voda - gdzie właścicielami jest fajne, serbskie małżeństwo, za Dobra Voda robi się płasko, ja wolę połączenie gór z morzem, jechałem do Czarnogóry też żeby dużo jeździć, ale jak już tu trafiłem, tak mi jest dobrze w Dobra Voda, że nie chce mi się stąd ruszać, poza tym powrót do domu, to 1700km... jeszcze się najeżdżę... (gdzieś się wybiorę, ale jeszcze nie wiem, gdzie)

Dokładnie....każdemu co innego pasuje-mnie też bardzo podobają się góry z morzem,ale w sumie do Dumitoru mozna podjechać w inne pasma górskie też i nieco pochodzić....a na piaskową plażę codziennie dojeżdżać to dopiero by nam się nie chciało;)....odkąd jeżdzimy z dzieciakami wybieramy miejsca z piaskiem, bo maluchy nudzą się na kamieniach. Rok temu byliśmy w Chorwacji w Ninie też na piaszczystej plaży.
zonia1980
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonia1980 » 01.07.2015 23:06

Pioracz napisał(a):zonia1980
Jedziecie w ciemno czy macie już jakąś kwaterę. Jak z dziećmi to nie polecam samego miasta, lepszy będzie Donji Stoj. Bliżej plaży i spokojniej.


mamy już kwaterę w okolicach solanek(na początku wielkiej plaży),. A jest tam jakiś plac zabaw przy plaży?
Pioracz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 08.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioracz » 01.07.2015 23:16

zonia1980 napisał(a):
Pioracz napisał(a):zonia1980
Jedziecie w ciemno czy macie już jakąś kwaterę. Jak z dziećmi to nie polecam samego miasta, lepszy będzie Donji Stoj. Bliżej plaży i spokojniej.


mamy już kwaterę w okolicach solanek,słyszałam,że lepiej bliżej vielkiej plaży. A jest tam jakiś plac zabaw przy plaży?


Masz jakiś dokładniejszy namiar?
My nocujemy tu :
Casa Niki.jpg



Co do placu zabaw to trudno mi powiedzieć.
zonia1980
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonia1980 » 01.07.2015 23:17

Niezła willa po ile takie luksusy?:)
Mamy kwaterę zarezerwowaną na booking com myślę,że będzie fajna,na plażę 700 m ...a są tam na plaży jakieś drzewka bo na google maps nie widać...chyba parasol będzie trzeba nosić;)
Pioracz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 08.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioracz » 01.07.2015 23:25

W zeszłym roku płaciliśmy 11 eur za głowę.
Na plaży parasol + 2 leżaki 5-7 euro (polecam korzystać).

My jeździmy na plażę mojito
DSC_0028a.jpg
Ostatnio edytowano 01.07.2015 23:32 przez Pioracz, łącznie edytowano 1 raz
zonia1980
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonia1980 » 01.07.2015 23:30

Fajna cena za nocleg....parasol nosimy swój bo nie jesteśmy nigdy długo,a poza tym parasol "wędruje" za dzieciakami;) a my wraz z nim;). Plaża (duża)jest w miarę czysta?bo słyszałam,że ta mała plaża tylko tłoczna i brudna i czy można autem podjechać w pobliże plaży bez opłat za parking?
Pioracz
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 08.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pioracz » 01.07.2015 23:36

Wielka plaża jest czysta, parkingi darmowe. Na małej nigdy nie byłem, ale widziałem i nie polecam, zatłoczona jak w Petrovac i innych podobnych miejscowościach :).

My planujemy pobyt od 19 lipca.
zonia1980
Globtroter
Posty: 30
Dołączył(a): 19.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) zonia1980 » 02.07.2015 00:02

Dzięki za informacje....i jeszcze małe pytanie ile kosztują stateczki kursujące z wielkiej na małą plażę? Bo nieraz na piwko można by wyskoczyć na starówkę. I gdzie polecasz fajne nie za drogie jedzenie...słyszałam,że w lovac azurina jest ok(mamy tam blisko),ale szukamy jeszcze czegoś...i czy lody w Czarnogórze są pewne(świeże)?Bo w Chorwacji zajadalismy się codziennie, wszystko ok,a w Polsce niedawno córka zatruła się i dlatego "chuchamy na zimne";)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Albania i Czarnogóra - pytania, porady - strona 104
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone