Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna temperatura wody w Adriatyku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CROberto
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4909
Dołączył(a): 03.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) CROberto » 10.06.2019 14:37

599 napisał(a):
arturescu napisał(a):
WojtekKRK napisał(a):inny się będzie cieszył korzystał nawet w deszczu się wykąpie


A po co się kąpać w deszczu?



aaaaa,
wbrew pozorom to bardzo przyjemne,(podobno :wink: )
w ubiegłym roku,
choć mokłem to ja nie wszedłem do wody,
lało jak z cebra (15minut) ale moja żona nie chciała wyjść z wody,
:wink:

Nam pasowało :lol:
Obrazek

A tak poważnie to,grzmiało od trzech godzin,aż lunęło w trzy sekundy... :lol:
Ja wyskoczyłem ratować dobytek,młodym nie chciało się wyjść - w sumie dobrze zrobili,bo tak lało - że bolało :wink:
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 11.06.2019 08:43

Woda na riwierze Makarskiej 7/10 już całkiem ok. Wczoraj o 20 kąpiel 20min wczoraj 34 stopnie ukrop.Dzis zmierzę termometrem. Rozczarowania nie ma ale pinie nie są o tej porze roku jeszcze jasno zielone.
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 11.06.2019 10:14

Stanko napisał(a):Woda na riwierze Makarskiej 7/10 już całkiem ok. Wczoraj o 20 kąpiel 20min wczoraj 34 stopnie ukrop.Dzis zmierzę termometrem. Rozczarowania nie ma ale pinie nie są o tej porze roku jeszcze jasno zielone.

Jak zmierzysz to podaj wynik:)
Użytkownik usunięty
Re: Jaka jest aktualna pogoda w Chorwacji ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.06.2019 10:51

Ural napisał(a):Jaka jest temperatura wody.

https://www.seatemperature.org/europe/c ... karska.htm
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 11.06.2019 22:35

Dzis kapiele w bv ale znow zapomnialem termometra bo mam sajgon w aucie po Wlochach z namiotem .Mam nadzieje ze jutro znajdę. Ukrop niesamowity takiego nie bylo w sierpniu w drugiej połowie 2018.woda ciepla przy powierzchni. Plywanko spokojnie wode oceniam na dobrze a za tydzien pewnie zupa patrzac po skoku w ostatnich 2 tygodniach mimo ze temperatury tydzien temu nie rozpieszczaly. Polaków malo. Duzo DE. BV jeszcze nie zatloczona a na Breli juz plaze 3/4 miejsca zajete w klimacie niemieckim jesli ktoś to lubi :roll:
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 11.06.2019 22:47

No i fajnie jak to powiedział jeden typ z reklamy. Oby całe wakacje były tak gorące....
Czy w tym roku obowiązkowym wyposażeniem cromaniaka będzie termometr ???
piotrekbeti
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 689
Dołączył(a): 26.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrekbeti » 11.06.2019 23:50

img_20180819_162954.jpg



Te cyfry na górze tarczy to temperatura wody w moim Protreku. Niestety z sierpnia i tylko 20 cm na dnie Ticja Luca. Też się martwię ze urlop za miesiąc z woda w porywach max 20
Ostatnio edytowano 12.06.2019 09:44 przez piotrekbeti, łącznie edytowano 1 raz
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 12.06.2019 00:38

Ps. Ja specjalnie nie kupowałem tylko pozostalość po akwarium ;) więc co mi szkodziło wziąć z ciekawości.Rok temu po 2 pełnych dniach urlopu woda się schrzaniła do tego stopnia że odpychała do końca urlopu a tu czuc że z każdym dniem coraz lepiej.Teraz ciekaw jestem o ile rosnie na dobę. Ogólnie rzecz biorąc mało osób w wodzie a mnie nie odrzuca Raczej jeszcze nie jest jak w pierwszych dwoch dniach urlopu w drugiej polowie sierpnia 2018.Przy wejsciu troszkę meczy ale jak sie juz rozpływa to ok.
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 12.06.2019 11:15

Baska polje 2 m od przegu jakies wachania 23-24 teraz. :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 12.06.2019 11:42

Stanko napisał(a): BV jeszcze nie zatloczona a na Breli juz plaze 3/4 miejsca zajete w klimacie niemieckim jesli ktoś to lubi :roll:
Niemcy zaraz wyjadą, u nich teraz ferie zielonoświątkowe.
klopot
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1620
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) klopot » 12.06.2019 12:57

gusia-s napisał(a):
Stanko napisał(a): BV jeszcze nie zatloczona a na Breli juz plaze 3/4 miejsca zajete w klimacie niemieckim jesli ktoś to lubi :roll:
Niemcy zaraz wyjadą, u nich teraz ferie zielonoświątkowe.

Jestem w Breli od poniedziałku i jakoś nie zauważyłem 3/4 plaż zajętych w klimacie niemieckim.
Z temperaturą wody różnie. Wczoraj ciepła, ale np. dzisiaj ok. 9.30 miałem duże opory żeby wejść.
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 12.06.2019 14:30

Ja dwa razy w tym tygodniu bo jestem w bv i idac wzdłóż plazy slychać głównie niemiecki, Żona to samo mi powiedziała Brela od strony Bv do kamienia a tam gdzie knajpki najwieksze skupisko to noja subiektywna opinia.Napisałem o tym bo wiem że niektórzy nie przepadaja za tym jezykiem a idac od gory przy pensjonatach już w Breli to jakieś 80proc tablic to D przejdź do bv to zobaczysz ;). Co do wody dla mnie dziś bylo super odpływajac od brzegu temperatura 24 woda ok 13:15 Oby dzisiejszy wiaterek i fale nie przywiały nic zimnego. Woda ciepla na wysokosci pływania. Bv dalej nie przepelniona ale ceny sklepowe jak w sezonie.Obrazek przy aktualnych temperaturach powietrza ja mimo temperatury mam chwilowe opory.Dzis raz z 40 minut plywalem z 5 latkiem a wczoraj 30minut non stop po 19. Przy zachodzie jak temperatura powietrza spada super sie wchodzi i plaze puste.
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 12.06.2019 16:23

Temperatura wody super :D
..... a nie nadmuchałeś na termometr? :lol:
Stanko
Odkrywca
Posty: 78
Dołączył(a): 31.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stanko » 12.06.2019 16:40

Akwarystyczny po wyjeciu z wody spada temperatura.
daro2008
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) daro2008 » 12.06.2019 17:26

Jesteśmy od niedzieli w Kuciste (Orebić), woda w poniedziałek na Divnej taka sobie, po zamoczeniu OK, dzisiaj plażowaliśmy na Trstenicy, woda zdecydowanie cieplejsza.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna temperatura wody w Adriatyku - strona 101
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone