Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Aktualna temperatura wody w Adriatyku

Wybieracie się do Chorwacji, ale macie wątpliwości odnośnie pogody? Czy nie będzie za zimno lub za gorąco? Jak inni znieśli chorwacki klimat?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 30.06.2019 14:44

Aktualnie siedzę w Zaton.
Gdyby dało się jeść w wodzie, mógłbym z niej nie wychodzić :D
Teraz obiadek, potem z dzieciakami na baseny a potem maska, fajka i eksploracja :)
slawek125
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 15.04.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) slawek125 » 08.07.2019 08:58

Byłem w Gebastica od 21.06 do 5.07. Temperatura wody 25-27 st. Woda bardzo ciepła.
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 08.07.2019 10:31

Podaca.
Po wczorajszej mini burzy woda jest wyraźnie cieplejsza.
Brzuch
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brzuch » 09.07.2019 22:17

Peljesac

plaża vrila
plaża duba
plaża divna

Wszędzie woda ciepła, choć dało się odczuć dzisiaj popołudniem różnice w temp. wody na divnej w stosunku do godziny wczesnopołudniowych.

Zobaczymy co przyniesie burza szalejąca obecnie nad mljetem.
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 10.07.2019 17:07

Razanj, woda idealna, ma ok.25-26 stopni, co przy temp.powietrza 24 stopnie jest po prostu boskie :-)
Bartek81
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 347
Dołączył(a): 25.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek81 » 10.07.2019 21:27

Wczoraj i dziś w BV woda ciepła ok. 26C.
linka.91
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 11.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) linka.91 » 10.07.2019 22:12

Asiar napisał(a):Razanj, woda idealna, ma ok.25-26 stopni, co przy temp.powietrza 24 stopnie jest po prostu boskie :-)


Znowu przywracasz mi nadzieję :lol:
Brzuch
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 26.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Brzuch » 11.07.2019 21:57

Dzisiaj woda na Vrila (peljesac) średnio chłodna. Dało się kąpać, ale dłuższe przesiadywanie w wodzie trudne, zwłaszcza dla zmarzluchów. W porównaniu do niedzieli znacznie chłodniejsza.
sebula
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 09.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) sebula » 11.07.2019 22:11

linka.91 napisał(a):
Asiar napisał(a):Razanj, woda idealna, ma ok.25-26 stopni, co przy temp.powietrza 24 stopnie jest po prostu boskie :-)


Znowu przywracasz mi nadzieję :lol:


A mi Brzuch nadzieje odebrał :( Jestem zmarzluchem.
coglin
Croentuzjasta
Posty: 343
Dołączył(a): 29.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) coglin » 11.07.2019 23:02

Brzuch napisał(a):Dzisiaj woda na Vrila (peljesac) średnio chłodna. Dało się kąpać, ale dłuższe przesiadywanie w wodzie trudne, zwłaszcza dla zmarzluchów. W porównaniu do niedzieli znacznie chłodniejsza.


Podaca podobnie. Tylko w porównaniu do poniedziałku :)
linka.91
Globtroter
Posty: 41
Dołączył(a): 11.02.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) linka.91 » 11.07.2019 23:54

Już nie wymagam aż tak wiele... Oby tylko temperatura powietrza była wysoka :cry:
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 12.07.2019 08:50

linka.91 napisał(a):Oby tylko temperatura powietrza była wysoka :cry:


Hmm, przy niższej temp. powietrza przyjemnie jest zanurzyć się w wodzie, która ma powyżej 22 C :)

Ja na tegorocznych wakacjach najbardziej lubiłem kąpać się późnym wieczorem, kiedy temperatura pow. spadała do 18-20 C. Wchodzisz do wody i bam! grzanie :D
WojtekKRK
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 353
Dołączył(a): 11.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) WojtekKRK » 12.07.2019 10:09

alechandro napisał(a):
WojtekKRK napisał(a):Problemów chyba w życiu prawdziwych nie masz ;) a Polaczkowi zawsze coś będzie nie pasowało inny się będzie cieszył korzystał nawet w deszczu się wykąpie

A po co się jedzie do Chorwacji ? Głównie ze względu na ciepłą wodę i dobrą pogodę bo tego oczekuje się po tym kraju. Mnie akurat zimna woda tam nie pasuje i gdyby nie to, że muszę zapłacić z góry za cały pobyt to zawinąłbym dupę i pojechał nawet kilka setek km dalej ( kiedyś tak zrobiłem ). Nie wiem ile razy byłeś w Chorwacji, przypuszczam, że wielu z nas nie doskakujesz więc nie rżnij cwaniaka...


Zaczyna się wróżenie ...... ile razy byłeś ja 10 a ja 15 to jestem lepszy , wiem więcej ... ITD głupiś jest i tyle kolego a widzę że moja wypowiedź spowodowała u Ciebie ból D ;) PS: Byłem wiele razy i nigdy nie było tak żeby się nie dało wejść ale zapłacone to muszę mieć wszystko super bo ja Pan z Polski a jedź na All Egipt lub Malediwy będzie ciepła woda i słońce ale nie za 50 E za AP ;)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 12.07.2019 10:23

WojtekKRK napisał(a):głupiś jest i tyle kolego

Rozumiem i dziękuję, że uświadomiłeś mi kim jestem Obrazek

WojtekKRK napisał(a):Polaczkowi

WojtekKRK napisał(a):głupiś jest i tyle

Klasa...
wwwmarco
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 261
Dołączył(a): 17.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) wwwmarco » 12.07.2019 10:53

WojtekKRK napisał(a):
alechandro napisał(a):
WojtekKRK napisał(a):Problemów chyba w życiu prawdziwych nie masz ;) a Polaczkowi zawsze coś będzie nie pasowało inny się będzie cieszył korzystał nawet w deszczu się wykąpie

A po co się jedzie do Chorwacji ? Głównie ze względu na ciepłą wodę i dobrą pogodę bo tego oczekuje się po tym kraju. Mnie akurat zimna woda tam nie pasuje i gdyby nie to, że muszę zapłacić z góry za cały pobyt to zawinąłbym dupę i pojechał nawet kilka setek km dalej ( kiedyś tak zrobiłem ). Nie wiem ile razy byłeś w Chorwacji, przypuszczam, że wielu z nas nie doskakujesz więc nie rżnij cwaniaka...


Zaczyna się wróżenie ...... ile razy byłeś ja 10 a ja 15 to jestem lepszy , wiem więcej ... ITD głupiś jest i tyle kolego a widzę że moja wypowiedź spowodowała u Ciebie ból D ;) PS: Byłem wiele razy i nigdy nie było tak żeby się nie dało wejść ale zapłacone to muszę mieć wszystko super bo ja Pan z Polski a jedź na All Egipt lub Malediwy będzie ciepła woda i słońce ale nie za 50 E za AP ;)


50 E za apartament.... nie pomyliło Ci się z klitką 15m2 bez klimy, z wspólną łazienką ? Ja płacę 120 E za apartament i wolę jak jest wszystko super. Jeżdżę do Chorwacji bo mi się tam bardzo podoba. Egipt i Malediwy odwiedzałem i powiem Ci że dla mnie dużo taniej właśnie tam wychodziło za wakacje, tyle że brakowało właśnie tego czegoś co daje Croatia :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Pogoda i klimat



cron
Aktualna temperatura wody w Adriatyku - strona 104
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone