Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
trajano
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 320
Dołączył(a): 27.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) trajano » 14.07.2020 06:26

buter napisał(a):W poniedziałek tak jechałem - nie ma żadnego objazdu. Mapy google przekłamują.


Czyli wjazd na autostradę w Cro jest normalnie czynny czy trzeba jechać boczna droga do drugiego wjazdu?
rzym
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 18.07.2020

Nieprzeczytany postnapisał(a) rzym » 13.08.2020 17:22

Jak tam stan na 86?
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 13.08.2020 18:30

rzym napisał(a):Jak tam stan na 86?


Super!
W tamtą stronę jechałem w nocy, z powrotem wieczorem - oba przejazdy bezproblemowe. Ze zwierzyny nocą spotkałem tylko zająca przy drodze, a na szosie dwa truchła jakiegoś zwierzątka wyglądającego na małego bobra - nie wiem co to było, bo w ciemności trudno stwierdzić.

Stan nawierzchni bardzo dobry, jedzie się komfortowo (jechałem ekspresówką od Gyor - polecam). Trochę gorsza nawierzchnia od Lenti do Tornyiszentmiklos, ale nie ma tragedii.

Tuż przed rondem w Kormend mały remont i zwężenie - ale się nie korkuje.

Z gorszych informacji - pojawił się nowy fotoradar - zaraz za obwodnicą Zalalova, bodajże w Kalocfa. Nie jest tak duży jak w Zalabaksa - zwykły, mały karmnik jak u nas. Yanosik już go zna i ostrzega.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 13.08.2020 18:37

Gdzie przekraczałeś granice? w Redics i Mursko Srdisce? Można jechać normalnie cała 86? czy sa jakieś ograniczenia tranzytowe? Bo nie rozumie tej informacji http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/hatarinfo
Tez chce jechać 86 w sobotę ale zgłupiałem można czy nie? :cry:
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 13.08.2020 18:57

ufokking napisał(a):Gdzie przekraczałeś granice? w Redics i Mursko Srdisce? Można jechać normalnie cała 86? czy sa jakieś ograniczenia tranzytowe? Bo nie rozumie tej informacji http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/hatarinfo
Tez chce jechać 86 w sobotę ale zgłupiałem można czy nie? :cry:



To są informacje dla osób z krajów oznaczonych na żółto lub czerwono, Polska jest póki co na zielono, więc przez Węgry jeździmy którędy chcemy i jak chcemy.

Granicę przekraczałem w Letenye, starym przejściem.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 13.08.2020 19:06

marekkowalak napisał(a):
ufokking napisał(a):Gdzie przekraczałeś granice? w Redics i Mursko Srdisce? Można jechać normalnie cała 86? czy sa jakieś ograniczenia tranzytowe? Bo nie rozumie tej informacji http://www.police.hu/hu/hirek-es-informaciok/hatarinfo
Tez chce jechać 86 w sobotę ale zgłupiałem można czy nie? :cry:



To są informacje dla osób z krajów oznaczonych na żółto lub czerwono, Polska jest póki co na zielono, więc przez Węgry jeździmy którędy chcemy i jak chcemy.

Granicę przekraczałem w Letenye, starym przejściem.



Ok :D Dzięki za info :wink: :papa:
North Slav
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 04.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) North Slav » 31.08.2020 09:39

Z wrzucanych tutaj mapek od węgierkiej policji trasa 86 jest od 1-go niedostępna, ktoś może potwierdzić?
Cesarok
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 65
Dołączył(a): 29.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cesarok » 16.08.2021 08:46

Odświeżam :)

Po kilku latach przerwy znowu ruszam do Cro, tym razem okolice Omiš, zawsze jeździłem: HU 86 do Redics i przejazd przez Słowenie do Mursko Središće. Z tego co czytam to jest już na większości tego odcinka dostępna M86, jak pozostała część trasy? Czy na przejeździe bezpłatnym odcinkiem przez Słowenie polecacie jakąś stację benzynową?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7948
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 16.08.2021 08:57

Cesarok napisał(a):Odświeżam :)

Po kilku latach przerwy znowu ruszam do Cro, tym razem okolice Omiš, zawsze jeździłem: HU 86 do Redics i przejazd przez Słowenie do Mursko Središće. Z tego co czytam to jest już na większości tego odcinka dostępna M86, jak pozostała część trasy? Czy na przejeździe bezpłatnym odcinkiem przez Słowenie polecacie jakąś stację benzynową?

Zaraz za granicą Hu/Slo maz Petrol, co roku tam tankuję.
mchrob
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1913
Dołączył(a): 06.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) mchrob » 16.08.2021 10:14

W tym roku taniej wychodzi tankowanie na Węgrzech (przynajmniej Diesla) kilkanaście groszy na litrze ale zawsze to coś.
gandw
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 02.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) gandw » 16.08.2021 13:57

W tym roku widzę ceny podobne, benzyna chyba nawet taniej w Słowenii.
Ja kiedyś tankowałem po stronie węgierskiej na tej stacji: https://goo.gl/maps/4g7se2Am3kcMWePj6
Ale po wjechaniu do Słowenii jest zaraz stacja jak kolega wyżej wspomniał: https://goo.gl/maps/uGPCeK7Chpe1XFmH8
SebastianM
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 709
Dołączył(a): 07.04.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebastianM » 16.08.2021 15:14

Ja tankowałem w samej Lendavie na wylocie 1,29 €/l ON.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2021 18:23

North Slav napisał(a):Z wrzucanych tutaj mapek od węgierkiej policji trasa 86 jest od 1-go niedostępna, ktoś może potwierdzić?

Od którego 1-go :?: :?: :?:
vin
Croentuzjasta
Posty: 310
Dołączył(a): 12.05.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) vin » 16.08.2021 18:34

Janusz Bajcer napisał(a):
North Slav napisał(a):Z wrzucanych tutaj mapek od węgierkiej policji trasa 86 jest od 1-go niedostępna, ktoś może potwierdzić?

Od którego 1-go :?: :?: :?:

1.09.2020 ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.08.2021 18:42

Problem w tym, że nie widzę takiej daty na stronie policji węgierskiej... :roll:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
aktualizacja stanu węgierskiej drogi nr 86 - strona 163
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone