Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

A wszystko przez Agnieszkę

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
szczepciu
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 245
Dołączył(a): 02.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) szczepciu » 07.02.2010 23:25

piotrf napisał(a):Bardzo proszę :D

Cd.

Ranek budzi nas piękny dzień zapowiadając , więc małe co nieco na śniadanko i w drogę

Rano rzut oka na mapę i jazda .
NIkt nas nie goni , jest czas na spokojne oglądanie widoczków . . .
W radio muzyczka radosna - nie wiem kto śpiewa , ale ta wiedza w tym momencie nie ma dla
mnie żadnego znaczenia

Parę fotek z drogi

Obrazek

Obrazek

Dojeżdżamy do Gospić i skręcamy w lewo , na poludnie ( następnym razem w planie przejazd
przez Velebit do Karlobagu ( -a ?) ) i po jakimś czasie wyjeżdżamy na autostradę .
Po lewej Sveti Rok , długi tunel , potem jeszcze cztery krótkie , jeszcze parę kilometrów
i . . .

Jadransko More

Obrazek

Obrazek

Coś mi zdjęć nie wyświetla :cry:
Muliness
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2653
Dołączył(a): 12.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Muliness » 07.02.2010 23:29

mnie też właśnie nie :(
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 07.02.2010 23:30

Jurek napisał(a):Trochę boję się czytać dalej! Myślę, że te złe przygody już limit wyczerpały :D


Jurku
Takie straszne były tylko dla Agnieszki :lol:

No dobra :wink: mnie też adrenalina podskoczyła :lol:

Dalej będzie zwiedzanie , wczasowanie , pływanie . . .

Pozdrawiam
Piotr
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.02.2010 00:12

Za następne kilka kilometrów zjazdem Nr 17 opuszczamy autostradę i pomykamy a stronę Zadaru .
Do miasta jednak nie wjeżdżamy - odwiedzimy je inną razą

Nas interesuje Jadranska Cesta

Mijamy w spacerowym tempie Sukosan , Sveti Petar na Moru , Sveti Filip i Jakov , Biograd na
Moru , Pakostane . . .

Po prawej widok na Kornati , to musowo zatrzymać się trzeba , kawusia i co nieco dla ciałka

widoki piękne - ciekawe ile trzeba mieć , żeby ta mała wysepka była moja . . .

. . . i takie tam głupie myśli , bo ciepło , miło i pięknie , czasu jest dość , a w totka
też nikt mi grać nie zabronił i chyba nie zabroni . . . a te wysepki takie małe , bezludne ,
to i pewnie smutne . . .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Fajnie tu , ale tyle jeszcze do zobaczenia . . .
Jedziemy dalej na południe : Pirowac , vodice , Śibenik . . .
- Ale tu ładnie . . .
No to wjeżdżamy . Po 10 minutach uznaję ten pomysł za głupi , bo tłok , korki , ale na 100%
tu wróce
:lol:

Jeszcze kilka fotek z trasy :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Wracamy na Jadrankę: Grabośtica ze swoją głęboko wciętą zatoką , Primosten - kurcze tu też ładnie
Rogoznica
- I tutaj pięknie jest . . .

Jedziemy dalej , prędkość przejazdu nieznacznie wzrosła , za to Jaddranu widoki sporadyczne.
Dojeżdżamy do Mariny

dalej Seget Donji , Trogir - bez odwiedzenia tego miasta z Chorwacji nie wyjadę .
A to w drodze powrotnej . . .
:wink: :lol:

Kaśtela , Split - nic dodać nic ująć , też w drodze powrotnej

Dugi Rat - widoki . . . ale jechać trzeba , Omiś , Brela , Baśka Voda

_ Tak , tak , wiem . Tutaj jeżdzi Basia z Michałem . . .

Makarska - nie zjeżdżamy , ale znamy z opowiadań . . . póżniej . Też w drodze powrotnej ?
:roll: :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Tucepi - Następnym razem miesiąc wakacji . . . pewnie będzie mało , żeby to wszystko zwiedzić . . .

Podgora , Igrane , Żivogośće , Drwenik i Podaca

Na dzisiaj koniec jazdy . Pensjonat "Barisa" to nasza baza wypadowa na najbliższe dni.
Składa się z dwóch budynków , na parterze jednego jest konoba , drugiego - stołówka .
Na górze pokoje z wystrojem - póżny Gierek , za to czyściutko , schludnie , tanio , pokój z
łazienką i tarasem

Autko pod dach z kiwi , bety do pokoju , prysznic i kolacja , podczas której ustalamy o jakich
godzinach chcemy jeść posiłki
:D

Potem jeszcze oglądanie Blanki Vlašić skaczącej pod barwami Chorwacji , przy kufelku Karlovacko naturalnie i oczywiście . . .
Kolejny dzień dobiega końca . . .

Laku noć :papa:

Cdn.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.02.2010 00:13

Wiedziałeś, kiedy zacząć. Już mi weselej. Czekam na więcej, pozdrawiam, Agnieszka.
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.02.2010 00:20

agnieszka-bg napisał(a):Wiedziałeś, kiedy zacząć. Już mi weselej. Czekam na więcej, pozdrawiam, Agnieszka.


Cieszę się , że Ci weselej Agnieszko
Tak jak pisałem Cdn . :wink: ale kiedy :roll: nie wiem

Pozdrawiam
Piotr
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12738
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 08.02.2010 00:39

piotrf napisał(a): U mnie tylko troszkę wodą będzie :wink: ale zawsze wodą :D

Czy to troszkę wodą to był ten rejs stateczkiem :) po prześlicznych Plitvicach, czy będzie coś jeszcze? No bo ja już definitywnie dopływam do portu i kończę z żeglowaniem na czas dłuuuuuuugi, więc chętnie się podłączę do kogoś, nawet na troszkę :lol: . Ale nawet jeśli dalej ma być tylko "ziemią", to i tak się mnie nie pozbędziesz :wink: , bo już po tych kilku odcinkach widzę, że będzie ładnie 8)
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 08.02.2010 00:54

Danusiu
Stateczek w Plitvicach musiał być zaliczony , bo tam po prostu był :lol: ,
a rejsy stateczkami statkami i innymi aparatami pływającymi będą jeszcze

:D

Pozdrawiam
Piotr
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107676
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 08.02.2010 01:37

piotrf napisał(a):W radio muzyczka radosna - nie wiem kto śpiewa , ale ta wiedza w tym momencie nie ma dla mnie żadnego znaczenia


Melduję, że czytam i oglądam :D

Myślę, że jako stały słuchacz cropelkowego radyjka kojarzysz, kto mógł śpiewać radosną muzyczkę :wink:

Czy Agnieszka też słucha z Tobą :?:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 08.02.2010 08:52

O kurcze fajnie że piszesz, wiedziałeś kiedy zacząć relację :lol: teraz przed sezonem wszyscy chętnie czytają i oglądają słoneczne fotki :lol:
gratuluje 8)
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 08.02.2010 08:55

Ponoć się czepiam i szukam dziury w całym. Ale.....wydaje mi się nie bez powodu.
Piotrze, część zdjęć już zniknęła z relacji i jest niedostępna. Bo Ci się limit na transfer wyczerpał albo wyczerpuje.
Fotosik do pisania relacji się nie nadaje. I zdjęcia jakieś mikro. A masz co pokazywać. Plitwice, trasa Jadranka - zawsze niezwykle urokliwa. A to dopiero początek. No i bardzo ciekawa jestem co będzie tym Waszym numer JEDEN - hitem tego pierwszego wyjazdu do Cro.
Już widać, że będzie się działo. Z tego co pamiętam z 2008 roku nie ominie Was załamanie pogody około 7 września.
Dromader
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 790
Dołączył(a): 27.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dromader » 08.02.2010 09:53

No tak, kawa wypita, relacja przeczytana i skupić się nad pracą teraz jakoś nie można ... ogólnie miły poniedziałkowy poranek :lol:
Z niecierpliwością czekam na cd.

pozdrawiam :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 08.02.2010 10:16

Więc doczekałem się... Wiedziałem (a raczej przypuszczałem) gdzie nas zabierzesz. :wink:
Niezły wariant jazdy - Jadranską Magistralą. Podobnie jak my jechaliśmy do niedaleko Podacy położonego Zaostroga - tyle, że wtedy wielkiego wyboru trasy nie było (brak autostrady).
Zamiast Plitvickich Jezior zwiedziliśmy wtedy Skradinski Buk w PN Krka.


Pozdrawiam.
Interseal M.
sroczka66
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2566
Dołączył(a): 25.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) sroczka66 » 08.02.2010 10:17

Dromader napisał(a):No tak, kawa wypita, relacja przeczytana i skupić się nad pracą teraz jakoś nie można ...


:D :D To tak jak i u mnie :D

piotrf długo CROczytaczy przytrzymał w niepewności, ale jak już zaczął, to na całego.

Pozdrawiam i czekam na więcej :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.02.2010 10:21

Cześć Piotr.
Jak to będzie z tymi zdjęciami?
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?p=478928#478928
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
A wszystko przez Agnieszkę - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone