Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

2007: Tarnów - Mostar/Tucepi/Orebic

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Jolanta M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4523
Dołączył(a): 02.12.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jolanta M » 13.01.2008 13:34

wojan napisał(a):Nic dodać,nic ująć....
Dzięki Buberku za kawał dobraj literatury.

To fakt. Nic dodać, nic ująć. Ale co się naśmiałam, to moje. :D:D:D
Dzięki Buberku!!! :D A tak w ogóle, to mógłbyś to gdzieś opublikować. Szło by jak świeże bułeczki. :D

Pozdrav
Jola
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 14.01.2008 14:48

Ja z niewielkim opóźnieniem, za to z przyjemnością się urwałam od ... obowiązków do zaczytania się.
I warto było. :D :D :D

Umiesz to wesoło Buber opisać i pokazać, jak można spędzić urlop z rodziną, chociaż chciałoby się czasem pofikać i po skałkach poskakać a z drobnicą nie wszędzie już się można wybrać.

Trzeba kilka lat poczekać :D :D :D


:papa:
Danka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 749
Dołączył(a): 16.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Danka » 14.01.2008 16:08

Ja również przeczytałam z przyjemnością , tym bardziej , że podążaliśmy Waszym śladem :D
zauroczyła mnie Korcula wieczorową porą... taka jakaś inna niż widziana w czasie słonecznego dnia, pokuszę się stwierdzić , że ładniejsza :wink:

dzięki Buber za fajną lekturę na pierwszy dzień ferii

P.S gryzmoły odszyfrowałam
LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 14.01.2008 16:31

Przeczytałem. Bardzo ładna ta Korcula nocą :o
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 18.01.2008 10:14

Fajna opowieść, świetnie poparta zdjęciami. Odcinki regularne i wyczerpujące.

Jednym słowem, nie dwoma - dobra robota :!:

Swoją drogą to szkoda, że ta i inne relacje nie zostaną wydane...
A może dałoby się sklecić broszurkę z najlepszymi relacjami z danego roku, coś na zasadzie druku kalendarza? Ale to już grubsza sprawa ze składem i drukiem.

A jaka jest żywotność postów na serwerach? I zdjęć? To się kurcze chyba może "stracić"...

PZDR Igor
PAP
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1380
Dołączył(a): 21.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) PAP » 18.01.2008 11:44

igg napisał(a):Fajna opowieść, świetnie poparta zdjęciami. Odcinki regularne i wyczerpujące.


Bubrze,

Ja, co prawda, z lekkim poślizgiem, ale powodowanym obiektywnymi względami :), tyż chciałem się przyłączyć do tego co napisali tu Inni, a igg w szczególności :) ...

Dodam również, że moim skromnym zdaniem, twoja relacja była najbogaciej wyposażona, sporód innych pisanych w tym okresie, w dobre i celne poczucie humoru :!: , co znacznie uprzyjemniało lekturę ... stąd w kategorii najdowcipniejsza pewnikiem by wygrała :!: :D ... na uwagę zasługują też opisy zwiedzanych miejsc i budynków ...

Reasumując GRATULACJE :!: :!:

Pozdrawiam,

PAP
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 26.01.2008 11:32

Miałem ostatnio dużo zajęć, a mało czasu na porządną odpowiedź, więc przepraszam, ale dopiero teraz ustosunkuję się "do szanownych opinii" :D :wink:

Piotrek_B napisał(a): dzięki za fajny tekst, miło się czytało, szczególnie jak pogoda za oknem do d.... :wink:


Ja dziękuję za uwagę, co do pogody - niestety :( , a co do d... - to, po częstym staniu w kolejce do paperniczego na Dąbrowskiego (w RZESZOWIE :!: ), w czasach dynamicznego niedoboru, za "ścieruchem" preferuję jednak gładki i perfumowany.. :lol: :wink:

Iwona Baśka napisał(a):Pięknie i z humorem.


No, normalnie "nadąłem się" cały z dumy.

shtriga napisał(a):To kiedy znów urlop??? Dzięki za odzież wysokogórską podarowaną mi dzisiaj

Urlopik odbędzie się na pewno w b.r., w cro, na jakiejś wsypie, po opowieści dangola-morskiego wilka, będą wodne wstawki (no wiesz - deska budowlana, kółko ratunkowe i te sprawy :) ).
Sprzęt, przeze mnie opisywany (i atestowany) jest omnipotencjalny - nie tylko wysokogórski - można w nim uprawiać biegi maratońskie, skakać ze spadochronem, a nawet pływać (i jeszcze dużo innych rzeczy, ale nie bedę świntuszył :wink: ). Poza tym świetnie prezentuje się na plaży w środku lata. Nie mam foty - ale mam nadzieję że Rybac z Nowego Sącza może coś zapoda. :D :wink:

wojan napisał(a):Dzięki Buberku za kawał dobraj literatury.


Dzięki - wiem teraz czyje "Dzieła wybrane" czytają w Przemyślu nad Sanem.

Jolanta Michno napisał(a):A tak w ogóle, to mógłbyś to gdzieś opublikować.


:D Obawiam się, że trochę za duża konkurencja - taki PAP, na ten przykład, aż TYLE i w TAKIM STYLU depeszuje, że ciemno to widzę:lol:

Lidia K napisał(a):Umiesz to wesoło Buber opisać i pokazać, jak można spędzić urlop z rodziną, chociaż chciałoby się czasem pofikać i po skałkach poskakać a z drobnicą nie wszędzie już się można wybrać.


PO KOLEI
1. Jest to ciągła walka, głównie z moja "drugą połową" (bo dzieci jeszcze takie malutkie). Poza tym...
2. Skałki za wcześnie - ale jakieś muzeum, górka, "tajemnicze miejsce" itd. - a potem duża satysfakcja jak "mój klon" się czymś zainteresuje a później "wierci dziurę w brzuchu" na dany temat :D. Niestety i tak....
3. Kąt widzenia musi wynosić 360 st. i należy horrorystycznie myśleć do przodu (np. czasem - co będzie jak zostawię dzieci z nożem i widelcem sam na sam :D :wink: )

Danka napisał(a):P.S. gryzmoły odszyfrowałam

Dramat :oops: - zawsze piszę takie głupoty jak ktoś podgląda - idę jak ten Baca na rozstaje :D .

LRobert napisał(a):Bardzo ładna ta Korcula nocą

Zgadza się ale i tak nie ma jak Łorsoł nocą (Alternatywy 4 znowu lecą :D )

igg zwany Igorem lub Igor zwany iggiem napisał(a):Odcinki regularne i wyczerpujące. A może dałoby się sklecić broszurkę z najlepszymi relacjami z danego roku, coś na zasadzie druku kalendarza?


Z regularnością to trochę kiepsko było, co do wyczerpania - mam nadzieje, że jakoś zipiesz, bo ja już ledwo dycham. 8O
Broszurkę możemy wydać - biorę oczywiście 99% przyszłych (olbrzymich) zysków :D .

PAP napisał(a): twoja relacja ...w kategorii najdowcipniejsza pewnikiem by wygrała


Dzięki za całą "dogłebną" recenzję. Dla mnie jednak ideałem dowcipu relacyjnego są dwie inne wspaniałe pozycje (i nie przemawia tutaj skromność bo ja zarozumiałey jestem :wink: ) - BIHCROMAL wiadomo kogo i prześmieszna relacja Igga w wątku: wspomnienia - temat dla wszystkich.

Na koniec - wracając do tego co Piotrek napisał, w paskudną pogodę za oknem dedykuję Wam dwie klasyczne fotki z X 2007 - mam nadzieje że wszystki zrobi się cieplej:

Obrazek

Obrazek

:papa:
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 26.01.2008 11:44

Buber napisał(a):
shtriga napisał(a):To kiedy znów urlop??? Dzięki za odzież wysokogórską podarowaną mi dzisiaj

Urlopik odbędzie się na pewno w b.r., w cro, na jakiejś wsypie, po opowieści dangola-morskiego wilka, będą wodne wstawki (no wiesz - deska budowlana, kółko ratunkowe i te sprawy :) ).
Sprzęt, przeze mnie opisywany (i atestowany) jest omnipotencjalny - nie tylko wysokogórski - można w nim uprawiać biegi maratońskie, skakać ze spadochronem, a nawet pływać (i jeszcze dużo innych rzeczy, ale nie bedę świntuszył :wink: ). Poza tym świetnie prezentuje się na plaży w środku lata. Nie mam foty - ale mam nadzieję że Rybac z Nowego Sącza może coś zapoda. :D :wink:


Właśnie wychodziłam już w biznesach. Ale musiałam się wrócić przed lustro. Tak się poryczałam, że mi tusz z oczu spłynął i muszę zacząć od nowa :lol: :lol: :lol:
Deska, kółko, sprzęt i te sprawy doprowadziły mnie na dno estetyki makijażu. :lol: :lol: :lol:

Grasowanie po chorwackim śmietniku w wykonaniu Igora doprowadza mnie do takiej samej klęski.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107703
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 26.01.2008 12:17

Buber napisał(a):Urlopik odbędzie się na pewno w b.r., w cro, na jakiejś wsypie, po opowieści dangola-morskiego wilka, będą wodne wstawki (no wiesz - deska budowlana, kółko ratunkowe i te sprawy ... Poza tym świetnie prezentuje się na plaży w środku lata. Nie mam foty - ale mam nadzieję że Rybac z Nowego Sącza może coś zapoda. :D :wink:


Test koła ratunkowego :wink:

Obrazek

:papa:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 31.01.2008 20:21

Janusz - powiem tak: Niezły PTAK :lol: :wink: .
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 28.02.2008 12:54

Buber: bardzo fajne opowiadanie. Piszesz
Po tym "miłym" maratonku trzeba gdzieś spocząć. Przy porcie jest fajny drinkbar Tre palme. KLIMAT icon_exclaim.gif + dobry wystrój, muzyka techno (ale pasuje) - dzieci się fajnie bujają.
Żona wymyśla sobie cudacznego drinka - mieszankę wybuchową, którego goście przygotowują

Ja w Tri Palme byłem co wieczór i nigdy niesłyszałem techno, ale starego rocka. Jestem tym bardzo zasmucony bo co bądę robił wieczorami w tym roku?
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 29.02.2008 21:21

MWN napisał(a):Ja w Tri Palme byłem co wieczór i nigdy niesłyszałem techno, ale starego rocka. Jestem tym bardzo zasmucony bo co bądę robił wieczorami w tym roku?


Sorki :lol: :lol: :lol: ale pewnie .... zapoznasz się z "powabami" i niuansami" techno :D :wink: .

Na poważnie to (niestety) było TECHNO :!: (albo jakieś new disco, house czy coś takiego).
Również nie przepadam za tego typu muzą (wolę starego rocka :D ), ale tego wieczoru...brzmiało to naprawdę akuratnie (a Miki "bujając się" :twisted: , to ze stołka nawet spadł :lol: ).
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 29.02.2008 23:38

To znaczy, że inna muzyka mu już w duszy (duch = spirit) grała...
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 29.02.2008 23:42

:lol: :lol: :lol: na "spirit" to on jeszcze za młody, na razie jest etap "sprite" :D :wink:.
Joola
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joola » 09.04.2008 11:05

Witaj Buber!

Przeczytałam Twoją relację trochę po łebkach z braku czasu, ale wywnioskowałam, że musieliśmy się w Orebicu mijać, a to dlatego, że widziałam na Twoich zdjęciach Marcusa i Juliusa :)
My też mieliśmy okazję ich poznać na Solino Disco z Uwe i innymi :D
Mieszkaliśmy w apartamentach Bellevue.
W ogóle sporo zdjęć mamy bardzo podobnych.
I ja też mam dwóch synków, starszy ma 7 lat, a młodszy 2,5 i ma na imię Hubert :D
Bardzo miło wspominamy ten wyjazd, choć to tak daleko i jechaliśmy bardzo długo.
W tym roku Istria, bo jeszcze nie byliśmy.
Pozdrawiam
Jola
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
2007: Tarnów - Mostar/Tucepi/Orebic - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone