Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

2007: Tarnów - Mostar/Tucepi/Orebic

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 09.04.2008 14:42

Cześć Joola :!: :D
Kiedy dokładnie byliście w Orebicu, że Was nie spotkaliśmy ?
Joola
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joola » 10.04.2008 10:01

Byliśmy w Orebicu od 16.06 do końca miesiąca.
Z tym, że pierwszy tydzień w Bellevue, a drugi w Villi Melita blisko Trstenicy.
Ale na Solino Disco przychodziliśmy do końca, a raczej przyjeżdżaliśmy, bo mieliśmy rowery :)
Joola
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 28
Dołączył(a): 05.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Joola » 10.04.2008 10:14

No i doczytałam teraz, że jednak się minęliśmy, bo Wy wyjechaliście w dniu naszego przyjazdu.
MamaTosi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MamaTosi » 14.04.2008 22:12

Buber - dzięki Twojej relacji wybrałam na tygodniowy wypoczynek Tucepi i Hotel Neptun :) Twoje dokładne opisy bardzo mi pomogły, znalazłam tego czego szukałam. Mając już jedną sprawdzoną bazę, zrobiło mi się raźniej i zaczęłam od tego momentu odważniej planować nasze wakacje :D Mam jeszcze pytanie czy koło tego hotelu można liczyć na parking - czy duży? strzeżony? zacieniony? Widziałam, że pisałeś o jednym parkingu, ale to był chyba koło tego drugiego hotelu, który nie był zachwycający...
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 18.04.2008 07:24

Pisałem o parkingu w Orebicu :D .
Przed Neptunem jest parking, przed recepcją i kościółkiem Jura na osłonecznionym asfalcie. Ale ja parkowałem w "krzakach" między ostatnim, a przedostatnim dependansem (był cień, a z drzew w czerwcu nic nie kapało :D ). Jak dojeżdża się do Neptuna, ze 100 m przed recepcją, po lewej stronie jest brama i tam można wjechać. Problemu z miejscem nie miałem, mimo, że często stamtąd wybywałem.
MamaTosi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MamaTosi » 21.04.2008 08:37

wielkie dzięki :)
MamaTosi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MamaTosi » 19.07.2008 21:24

Buber - dzięki twojej relacji wybraliśmy Tucepi i Hotel Neptun na tydzień naszego wypoczynku w Chorwacji. Było fantastycznie :) Faktycznie jedzenie wyśmienite, może tylko śniadania z lekka monotonne. Dzięki niesamowitemu wyborowi w potrawach nawet dla naszej córci alergiczki, zawsze mogło coś się znaleźć odpowiedniego. Wielkie dzięki :) Dodam tylko, że za tym starym hotelem chodziliśmy na plażę, gdzie było zasadniczo mniej ludzi ( rano do 11 i po 16 kiedy my właśnie tam przebywaliśmy), piękne skałki w tle i cudowny świat podwodny :) Czy podczas Twojego pobytu też odbywała się poranna walka o leżaki przy hotelowym basenie? Kiedy widzieliśmy z naszego balkonu ludzi wstających o 6-7, żeby sobie rezerwować leżaki, to płakaliśmy prawie ze śmiechu :twisted:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 20.07.2008 19:16

Mamo Tosi :D - cieszę się, że urlop Wam się udał. Neptun jest rzeczywiście ok - bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Co do zajmowania leżaków przy basenie - cóż - wydaje mi się, że to dość powszechne zjawisko - bo niestety większość tych ludzi przyjeżdża, żeby tylko posiedzieć przy basenie :lol: .
W hotelach lepszej klasy też wygląda to często tak samo.
Ja sądzę, że do Neptuna jeszcze raz zawitam (może w przyszłym roku).
Jak możesz napisz w jakim pokoju spałaś - w dependasie czy w hotelu?
MamaTosi
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 14.04.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MamaTosi » 27.07.2008 15:13

Napisałam wcześniej dużo, ale mi wcięło :( Napisze więc tylko, że spaliśmy w hotelu, mieliśmy cudny widok na morze, duży balkon i sprawną klimatyzację. Brakowało mi tylko lodówki, szczerze zdziwił mnie jej brak. I jeszcze klaustrofobicznie małe windy nas zadziwiły ;) Nasz wózek wchodził, z większym są problemy. Dla rodzin z małymi dziećmi pewną przeszkodą jest również to, że winda nie zjeżdża na sam dół i trzeba z wózkiem tarabanić się licznymi schodami (to dla tych co może też się będą chcieli wybrać). Generalnie jednak więcej plusów niż minusów :)
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 29.07.2008 09:49

Dzięki - pytałem bo chciałbym się tam wybrać jeszcze raz, tylko niekoniecznie do dependansu jak ostatnio. Pokoje w budynku głównym mają ponoć lepszy standard :) , szkoda tylko, że tej lodówki brak....
ines
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2304
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ines » 29.07.2008 13:35

Wreszcie przeczytałam do końca relacja naprawdę świetna :D
Peljesac..Orebic.. znów chce się wracać..miejsce ma niesamowity jeszcze dziki klimat..pięknie tam :D
W nocy słyszeliście wycie kojotów czy co to tam jest 8O ?
We wrześniu wyły co noc :? :D
yvonn
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 133
Dołączył(a): 20.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yvonn » 29.07.2008 14:02

Aż wstyd się przyznać, że szybciej tego nie czytałam... ale to ma swój plus... mianowicie: uwaga
przeczytałam "od dechy do dechy".
Jestem pełna podziwu, miejsca częściowo mi znajome, częściowo mam nadzieję odwiedzić już niedługo :D
Jednakże opis rewelacyjny, nie mogłam się oderwać.
Chciałam bardzo podziękować autorowi i oczywiście teraz już nie odpuszczę żadnej relacji tego autorstwa.
Dziękuję za tak miłą lekturę w takim wydaniu i pozdrawiam serdecznie.
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 03.08.2008 09:52

ines napisał(a):Peljesac..Orebic.. znów chce się wracać..miejsce ma niesamowity jeszcze dziki klimat..pięknie tam :D
W nocy słyszeliście wycie kojotów czy co to tam jest 8O ?
We wrześniu wyły co noc :? :D


Ines zgadzam się w całej rozciągności.
W nocy wyła na początku pobytu szkolna wycieczka, a potem tylko już moje dzieci :D :wink: .

Yvonn dzięki wielkie :D - ale na razie niestety nie będę pisał - ciężko z tego wyżyć :wink: .
:papa:
KrisLukas
Croentuzjasta
Posty: 180
Dołączył(a): 24.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) KrisLukas » 01.05.2009 23:27

Na koniec - wracając do tego co Piotrek napisał, w paskudną pogodę za oknem dedykuję Wam dwie klasyczne fotki z X 2007 - mam nadzieje że wszystki zrobi się cieplej:

Gdzie zrobiles takie super zdjecia?
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 02.05.2009 07:50

Witam cchhee
Te fotki to taki .. żart - bo te motywy można znaleźć w każdym turystycznym folderze o Chorwacji - zrobione w malowniczej Breli i rzeczywiście w październiku (warto jechać nawet wtedy :D ).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
2007: Tarnów - Mostar/Tucepi/Orebic - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone