Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

2007: Tarnów - Mostar/Tucepi/Orebic

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
grigor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) grigor » 06.06.2009 21:31

Super relacja właśnie skończyłem czytać !! :D My wybieramy się już za tydzień i właśnie do opisanej przez Ciebie Pani Małgorzaty!! :D Bo ze znalezienie ap były trochę problemy bo albo nie ma miejsc albo za drogo albo po angielsku kiepsko się do gadać bo Pani mówi ze po angielsku „ ja ja speech” :twisted: i dwa słowa po chorwacku dwa po niemiecku i jedno po angielsku tyle tylko ze ja nic nie kumam. Pozdrawiam krajana
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 06.06.2009 22:20

Cześć Grigor
Nie wiem jak z kwaterami u Pani Małgosi, ale ona sama wywarła na nas dobre wrażenie. Ja też jadę wtym roku do T., ale dopiero za 3 tygodnie.
Pozdrawiam i Życzę miłego pobytu.
W.
Slick
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 197
Dołączył(a): 28.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slick » 07.06.2009 10:51

Witam krajanów :)

Byłem w okolicach Breli dwa razy (raz Makarska, raz Podgora) . Piekne miejsca, zreszta widac to doskonale na zdjeciach Bubera. W tym roku zamarzyła mi sie wyspa. Wyjazd z Tarnowa 9 sierpnia cel Korczula-Lumbarda



a tu troche fotek z dotychczasowych wypadów do Cro
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=23402

pozdrav :D
grigor
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 59
Dołączył(a): 15.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) grigor » 07.06.2009 11:38

No ja też myślę ze te kwaterki przypadną nam do gustu:)
Slick fajne zdjęcia :)
pozdrawiam grigor
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
2007: Tarnów - Mostar/Tucepi/Orebic - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone