Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zuljana - villa Filipovic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008
Zuljana - villa Filipovic

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 26.05.2009 07:36

Poszukuję informacji na temat apartamentu villa Filipowic w Zuljana. Na goglach widziałam położenie tego domu, jednak mam pytania do tych którzy tam byli. Czy ta droga na plaże, zatoczki (spoglądając z apart.na lewo od głównwj plaży) jest przejezdna samochodem i jak blisko mozna podjechać pod same plażyczki?
Z gospodarzami nie mogę sie do konca dogadać, czy oni tam narzucaja jakieś posiłki (ja nie chcę), coś piszą o swojej resauracji. Ja wolałabym ,żeby tam nie było restauracji tylko spokojny apart. I w ogole czy byliście zadowoleni spędzajac czas u nich?
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 27.05.2009 09:25

W tej villi byłem w tamtym roku przejazdem - jedną noc . Standart średni ( mieliśmy pokój na parterze ) ale ponieważ miejscowośc nam się spodobała to mam tam zamiar spędzic parę dni i już zarezerwowałem tam apartament .

Właścicel sprawiał miłe wrażenie ,przystojniak w wieku 30paru lat , na stałe mieszka w Mostarze .

Restauracji w villi nie ma - tak więc tego się nie masz co obawiac , poprostu można zamówic sobie domową kolację u Właściciela ze świeżych ryb czy innych darów morza :)

Okolice villi spokojne ze "śpiewem cykad" ( dla to miód na uszy , ale moga byc tacy którym to przeszkadza) , do knajpek i "centrum" miejscowości rzut beretem .... :lol:

Byliśmy za krótko żeby cos powiedziec o dojazdach do plaż w okolicy , poszperaj w archiwum forum .

Plaże w okolicy - tutaj zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 27.05.2009 22:24

Dziękuję za informację, chyba się zdecydujemy. Jestem na etapie pertraktacji ceny za apartament, nam proponują ten na 1 piętrze z tarasem w kierunku parkingu, Zdjęcia tego nie pokazują ale mam nadzieję że z drugiej strony widok na ładne górki.
Co do drogi to na Google widać, że jest to droga szutrowa i chyba dojedzie się blisko plaży ale tego pewna nie jestem.
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 28.05.2009 09:22

A w jakim terminie się przymierzacie do wyjazdu ?

Ja jutro wyjeżdżam na tygodniowy rejs po południowej Dalmacji , może uda mi się nieco poobserwowac plaże w Żuljanie i okolicy jak będziemy płynąc do Dubrownika :)
Z powrotem wstępnie planujemy nocleg z drugiej strony półwyspu pewnie w Trpanju , to może uda mi się namówic kolegów na plażę Divna której tez jestem bardzo ciekawy bo wielu ją zachwala na tym forum , może warto będzie tam wyskoczyc chociaż raz z Żuljany .....
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 29.05.2009 05:43

Do plaż o które pytasz ( Kremena,Vucine) można dojechac samochodem , droga jest asfaltowa, na końcu szutrowy parking. Z apartamentu Filipovic będzie z 200m, lecz po zaparkowaniu trzeba jeszcze przejść z 50 - 100m pieszo.
Obrazek
kremena
Obrazek
vucine
Obrazek
apartamenty Filipovic ( widok z dróżki asfaltowej którą dojeżdża sie na te plaże) , ja miałem w 2005 roku apartament w tym domku z lewej przed Filipovic u Bośniaka Sandra.


W zeszłym roku jak byłem w Mlini zrobiłem sobie jednodniowy wypad do Zuljany!

Zyczę miłego wypoczynku!
Pozdro! :papa:
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 29.05.2009 07:14

Armar, my jedziemy w sierpniu.
Lubie to forum, zawsze ktoś życzliwy sie znajdzie i zainteresuje się tematem.
Piekne zdjecia.
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 29.05.2009 08:49

Kowal38-super zdjęcia, będziemy w sierpniu w Orebiću, to może odwiedzimy Żulianę i koniecznie Kremene :hut: :papa:
jacoKRC
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 13.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacoKRC » 01.06.2009 20:37

no my tez w sierpniu bedziemy w Oebic....ale plaze na zdjęciach piękne- obowiązkowo odwiedzimy

renatalato kiedy jedziesz?
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 01.06.2009 23:03

15 będziemy w Orebiću, jedziemy w ciemno, jak zobaczysz złotą Mazdę MPV z naklejką Cro.pl, to my.
Nasza rej ZPL.
Do miłego zobaczenia
Pozdrav
:papa:

ps a kiedy wy będziecie?
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 02.06.2009 06:48

witam,
byłem u Filipovica trzy lata temu, tydzień, niestety nie wspominam zbyt mile, miałem"apartament" na parterze, po burzy wybiło szambo i takie różne przygody, wyprowadziłem sie na korcule, ale sama Zuljana to wspaniała wioska, w tym roku będę tam czwarty raz.
pozdrawiam
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 07.06.2009 13:53

holiday napisał(a):Dziękuję za informację, chyba się zdecydujemy. Jestem na etapie pertraktacji ceny za apartament, nam proponują ten na 1 piętrze z tarasem w kierunku parkingu, Zdjęcia tego nie pokazują ale mam nadzieję że z drugiej strony widok na ładne górki.
Co do drogi to na Google widać, że jest to droga szutrowa i chyba dojedzie się blisko plaży ale tego pewna nie jestem.

Nie wiem czy opłaca się wsiadać do nagrzanego do czerwoności auta i przejechać wąską drogą na szer. 1-go auta 200 metrów!!! Zwłaszcza że główna plaża z piaskiem jest tuż pod nosem :lol:
Jacek_Do
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 28.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacek_Do » 07.06.2009 13:58

Czy gdzieśw Zuljanie jest jakiś dostęp do darmowego internetu? Jakiś Hot-spot albo ćoś w tym rodzaju.
Ile jest knajpek, pizzeri, czy są jakieś większe sklepy czy na duże zakupy trzeba jechać do Orebicu lub Dubrownika, czy na miejscu rybacy sprzedają rybki, czy można kupiś świeże owoce warzywa itp?
Czy ktoś kto był może odpowiedzieć na te pytania?
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 07.06.2009 14:08

Jacek_Do napisał(a):Czy gdzieśw Zuljanie jest jakiś dostęp do darmowego internetu? Jakiś Hot-spot albo ćoś w tym rodzaju.
Ile jest knajpek, pizzeri, czy są jakieś większe sklepy czy na duże zakupy trzeba jechać do Orebicu lub Dubrownika, czy na miejscu rybacy sprzedają rybki, czy można kupiś świeże owoce warzywa itp?
Czy ktoś kto był może odpowiedzieć na te pytania?

W Zulianie nie ma dostępu do darmowego internetu, jest to mała wioska i mało kto ma internet a co dopiero darmowy raczej zapomnij. Są dwa apartamenty Famili coś tam i mój laptop wykrywał ich sieć bezprzewodową ale zabezpieczoną.
Knajpki są 2 w jednej podają pizze, sklepik jest mały a rybki i małże przywozi rano pewien gość i sprzedaje je pod sklepem. A ze świeżymi owocami to jak wszędzie nie brakuje
bogdan63
Croentuzjasta
Posty: 332
Dołączył(a): 08.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bogdan63 » 08.06.2009 14:48

witam,
...a ten facet z rybkami przyjeżdża jak złowi, jak nie złowi to nie przyjeżdża...
pozdrawiam.
ps.
a na zakupy do wiekszego sklepu jest 10km (Janina).
dg
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 07.05.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) dg » 08.06.2009 15:43

i bardzo dobre wino i rakije mozńa kupić w kilku miejscach.
osobiscie bardziej mi się podobał Trstenik, w Zulanie jest tak jakoś ciasnawo.

Hot-spot w Zuljanie - dobre :lol: :lol: :lol: mają niektórzy pomysły :D
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zuljana - villa Filipovic
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone