Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zuljana - villa Filipovic

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 16.06.2009 09:06

jacek1 na pewno dla mnie opłaca się być na wszystkich okolicznych plazach, (ale czy dostane sie tam piechotką czy podjadę autem to ocenię na miescu ). Nie wyobrażam sobie spedzić całego urlopu na miejskiej plazy tylko dlatego że jest blisko apartamentu. Podjeżdżałam na liczne plaże Loparu i jakoś rogrzany samochód mi nie przeszkadzał, myslę, że teraz bedzie podobnie. Dla nas priorytetem jest poznanie, przebywanie na coraz to innych, piękniejszych plażyczkach, zeby pozostało w pamieci jak najwiecej cudownych wspomnień.
Mnie interesuje jeszcze jedna sprawa (bardziej przyziemna, natomiast na wczasach cuda techniki moim zdaniem, powinny być głęboko schowane), czy w Zuljanie jest codziennie rano swieże pieczywo?
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 16.06.2009 10:11

holiday napisał(a):Armar, my jedziemy w sierpniu.


No my też będziemy w sierpniu w terminie 10-15.08. , potem jedziemy w inne miejsce w okolice Szybenika

Wróciłem z rejsu tydzien temu ale poniewaz wiatry były niekorzystne na cumowanie w Żuljanie , nocowaliśmy obok , w Trseniku .

Turystów jeszcze zero ( poza dwoma statkami z Czech z rowerzystami - ale oni wysiedli ze statków i pognali na swych rączych rowerach w głąb półwyspu i tyle ich widzieliśmy ) ,fajna melancholijna atmosfera ,plaża tylko dla nas ( no była jeszcze jedna parka ...)

Tam swieże pieczywko rano było to myślę że i w Żuljanie nie ma z tym problemu szczególnie w sezonie :D

Oj piękny ten Peljesac od strony morza :D
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 16.06.2009 10:12

renatalato napisał(a):15 będziemy w Orebiću, jedziemy w ciemno, jak zobaczysz złotą Mazdę MPV z naklejką Cro.pl, to my.
Nasza rej ZPL.
Do miłego zobaczenia
Pozdrav
:papa:

ps a kiedy wy będziecie?

Witaj Renatalato.
Od 15 sierpnia przez dwa tygodnie kwaterujemy w Boraku ale bardzo często będziemy w Orebiczu i pewnie gdzieś na siebie wpadniemy. My też jesteśmy oznakowani naklejką Cro.pl, srebrny Passat kombi.
Pozdrav
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 16.06.2009 11:12

Teraz juz moge pisac dokładnie, my jedziemy 21.08 na 7 dni i potem również okolice Sibenik na jakieś 2-3 dni (albo jeszcze dalej), tak żeby do domku było blizej.
dasuch
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1464
Dołączył(a): 03.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dasuch » 16.06.2009 11:15

Cosmo napisał(a):
renatalato napisał(a):15 będziemy w Orebiću, jedziemy w ciemno, jak zobaczysz złotą Mazdę MPV z naklejką Cro.pl, to my.
Nasza rej ZPL.
Do miłego zobaczenia
Pozdrav
:papa:

ps a kiedy wy będziecie?

Witaj Renatalato.
Od 15 sierpnia przez dwa tygodnie kwaterujemy w Boraku ale bardzo często będziemy w Orebiczu i pewnie gdzieś na siebie wpadniemy. My też jesteśmy oznakowani naklejką Cro.pl, srebrny Passat kombi.
Pozdrav

No to jest okazja na piwko w większym towarzystwie. Z Renatalato jestem już umówiony. Będę w Trpanji od 15.08. (srebrny nissan primera kombi - oczywiście oznakowany z rej. SY.....)
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 16.06.2009 14:08

To sprawa załatwiona ponieważ zaplanowaliśmy jeden albo dwa wypady wieczorne do Trpanj żeby przypiwku i winiaczu posłuchać tamtejszych klap. :D
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 16.06.2009 17:47

A jak trafić na taki koncert Klap w Trpaju ?

To jest zapowiadane wcześniej czy odbywa się w jakiś konkretny dzień tygodnia ?

Też chętnie bym posłuchał :D
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 19.06.2009 06:23

Mnie też zainteresowały te klap a także trafiłam na informacje o Stonsko Ljeto, ale to wszystko takie szczątkowe informacje. Bardzo zorientowany jest MKM, może się tutaj odezwie. Też zastanawiam sie o jakiej porze dnia i w jakie dni tygodnia odbywają sie tego typu wystepy.
Cosmo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 270
Dołączył(a): 08.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cosmo » 19.06.2009 08:12

Jaki to problem pojadę zobaczyć Trpanj w świetle dziennym i przy okazji zrobię jakieś zakupy to się wszystkiego dowiem na miejscu.
holiday
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 75
Dołączył(a): 16.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) holiday » 19.06.2009 11:10

Dla mnie żaden problem, tylko ja codziennie planuje być w innym miejscu, nie koniecznie tam gdzie graja a chciałabym ich jednak posłuchać. Z natury jestem planistką i lubię wiedzieć niektóre rzeczy z pewnym wyprzedzeniem. Nie chodzi mi o szczególowy plan dnia itd, ale może jest tak zwyczajowo przyjete, że takie klap odbywają się np. tylko w soboty wieczorem. Taka informacja od cromaniaka może ułatwić po prostu podjęcie pewnych decyzji ale brak takiej informacji na pewno nie stanowi żadnego problemu.
bb84
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bb84 » 30.03.2010 00:33

Witam odgrzewam temat ... mam pare upierdliwych pytan .

1.co oznacza ze apartament jest np 8-łóżkowy apartament ?? jak mam to interpretować?? ( czy to jest apartament dla 8 osob czy łóżek jest 8 osób wejdzie więcej?? )

2. czy do plaży jest faktycznie 65 m ?? i co to za plaża może ktoś ma fotkę ?? i co najważniejsze czy są schody czy jakieś zejście ??

3. po jakiemu dogadam się z kimś w sprawie rezerwacji ??

4. jak wyglada kwestia posiłków ? można sobie samemu coś zrobić? ( w opisie są pojedyncze pokoje również ale co z kuchnią? )

oczywiście pytam konkretnie o wymienioną w temacie ville :)

chętnie przeczytam jeszcze jakieś opinie o tym zakwaterowaniu :)
armar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 764
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) armar » 30.03.2010 07:09

Kto szuka nie błądzi :D
Zajrzyj tutaj - zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

relacja z pobytu w tym apartamencie i z Żuljany

bb84 napisał(a):2. czy do plaży jest faktycznie 65 m ?? i co to za plaża może ktoś ma fotkę ?? i co najważniejsze czy są schody czy jakieś zejście ??

3. po jakiemu dogadam się z kimś w sprawie rezerwacji ??

4. jak wyglada kwestia posiłków ? można sobie samemu coś zrobić? ( w opisie są pojedyncze pokoje również ale co z kuchnią? )



Ad.2
Coś koło tego jest do plaży tzw.miejskiej - głównej , do tej plaży idzie się po płaskim terenie .

Do plaży Vucine - najpierw pod górkę potem z górki , przy samym zejściu schodki "wyrzeźbione" w skarpie .

Do plaży Kremena można iśc z drogi jak do plaży Vucine , a więc pod górkę potem z górki , lub , bardziej plasko i szybciej - idzie się wzdłuż promenady , za falochronem jest ścieżka pośród drzew

Plaże dzikie po prawej stronie Żuljany ( stojąc przodem do morza ) dostęp z drogi ostro w dół , lub od strony morza ( właściciel villi oferuje swoją łódkę na jeden dzień )

Ad.3
Angielski , czeski , no i chyba chorwacki :D , nie wiem jak z niemieckim , ja z nim gadałem łamanym polsko-czeskim ( czesko-słowacki mam nieźle opanowany) i chorwackim :wink: , przez net po angielsku

Ad.4
Apartamenty mają aneksy kuchenne , być może pokoje typu studio tego nie mają - tego nie wiem , albo mają wspólna kuchnię .
Ewentualnie napisz jaki apartament masz oferowany, właściciel wysyła fotki pokoji .
Wyżywienie można sobie zamówić , pełne czy sniadania , albo pojedyńczą kolację


A przy okazji wcześniej w wątku było wspominane o internecie , kolega robił przelewy to najpierw jeżdził do Stonu , ale potem korzystał z netu w niemieckiej bazie nurkowej w Żuljanie ( ok. 200-300m za willą wgłąb lądu )
bb84
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) bb84 » 30.03.2010 18:20

:oops: no faktycznie co najlepsze ze przejrzałem twoją relację jakiś czas temu ale jakoś nieskojażylem... teraz czytam od deski do deski pewnie zaraz znowu o coś zapytam ;)
jaceek1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 149
Dołączył(a): 08.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jaceek1 » 31.03.2010 10:14

holiday napisał(a):jacek1 na pewno dla mnie opłaca się być na wszystkich okolicznych plazach, (ale czy dostane sie tam piechotką czy podjadę autem to ocenię na miescu ). Nie wyobrażam sobie spedzić całego urlopu na miejskiej plazy tylko dlatego że jest blisko apartamentu. Podjeżdżałam na liczne plaże Loparu i jakoś rogrzany samochód mi nie przeszkadzał, myslę, że teraz bedzie podobnie. Dla nas priorytetem jest poznanie, przebywanie na coraz to innych, piękniejszych plażyczkach, zeby pozostało w pamieci jak najwiecej cudownych wspomnień.
Mnie interesuje jeszcze jedna sprawa (bardziej przyziemna, natomiast na wczasach cuda techniki moim zdaniem, powinny być głęboko schowane), czy w Zuljanie jest codziennie rano swieże pieczywo?


Tak jak najbardziej jeżeli chodzi o świeże pieczywko to jest codziennie rano w sklepiku nawet w niedzielę i świeta. Pozdrawiam ciepło
przemo99
Croentuzjasta
Posty: 471
Dołączył(a): 14.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemo99 » 04.02.2014 07:35

był ktoś w apartamentach Filipovic w zeszłym sezonie? Jak obecnie wygląda standard. Obecnie bardzo podniósł standard strony i zastanawiam się ile tam programów graficznych:)
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Zuljana - villa Filipovic - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone