Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zivogoście Blato Auto Camp CISTE

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006
Zivogoście Blato Auto Camp CISTE

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 21.08.2007 23:23

Witam!
Drugi raz byłem na http://www.autokamp-ciste.com po prostu rewelacja!! wszystkim gorąco polecam ten kamp!!
pozdrav
adam_cro
tomfox26
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 16.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomfox26 » 26.08.2007 20:29

Witam !!!!!
ja byłem w tamtym roku na campie male ciste( są obok siebie) i uważam, że też jest rewelacja. Byłem tam 5 dni i jakby miał możliwość wyjechać w tym roku to bym się tam wybrał.
http://crotravel.info/sadrzaj/kampovi/male_ciste/
odwiedziłem kilka campow i klimatem odpowiadał mi jeszcze camp pod maslinom, gdzie jeździe bardzo dużo ludzi z polska.
Pawel67
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 42
Dołączył(a): 15.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawel67 » 27.08.2007 11:24

Masz może jakieś fotki z campu ?
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 27.08.2007 12:18

Pawel67 napisał(a):Masz może jakieś fotki z campu ?

Male Ciste ma swoją stronkę:http://www.maleciste.com/, a fotki oddają w zupełności klimat campu. Na mnie zrobił lepsze wrażenie niż Ciste, dlatego przesiedziałem tam kilka dni na początku sierpnia.
Tan2000
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 27.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tan2000 » 27.08.2007 15:53

No cóż z przykrością muszę stwierdzić, że kemping Ciste jest mocno przereklamowany.
Naczytałem się o nim na forum samych superlatyw i postanowiłem, że tego roku właśnie tam się udam. Kiedy przyjechałem na miejsce spodziewałem się naprawdę czegoś fajnego. Niestety rozgoryczenie było duże. Obszar kampingu bardzo mały i mało urokliwy, toalety takie sobie, wszystko zaraz przy rychliwej drodze a na dodatek malutka plaża.
Co ciekawe spotkałem na kampingu innych Polaków, którzy podobnie jak ja pod wpływem opisanych na formu postów przyjechali na Ciste i podobnie jak ja byli bardzo rozgoryczeni.
Nie pozostało nam nic innego jak dalsza jazda i szukanie czegoś naprawdę ciekawego.

Pozdrawiam
adam_cro
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 292
Dołączył(a): 17.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam_cro » 27.08.2007 16:30

Tan2000 napisał(a):No cóż z przykrością muszę stwierdzić, że kemping Ciste jest mocno przereklamowany.
Naczytałem się o nim na forum samych superlatyw i postanowiłem, że tego roku właśnie tam się udam. Kiedy przyjechałem na miejsce spodziewałem się naprawdę czegoś fajnego. Niestety rozgoryczenie było duże. Obszar kampingu bardzo mały i mało urokliwy, toalety takie sobie, wszystko zaraz przy rychliwej drodze a na dodatek malutka plaża.
Co ciekawe spotkałem na kampingu innych Polaków, którzy podobnie jak ja pod wpływem opisanych na formu postów przyjechali na Ciste i podobnie jak ja byli bardzo rozgoryczeni.
Nie pozostało nam nic innego jak dalsza jazda i szukanie czegoś naprawdę ciekawego.

Pozdrawiam


Witaj!

Chyba piszesz o MALE CISTE?? - jeśli tak to masz rację. Natomiast Auto Camp CISTE - jak pisałem powyżej, byłem tam drugi rok z rzędu - rewelacja! Różnice pomiędzy Male Ciste a Ciste są duże - in plus dla Ciste, chodz prowadzą go spokrewnione osoby (panowie URLIC). Na Ciste są wzorowe toalety, zawsze jest ciepła woda, jest porządek i piękna plaża.

pozdrav
adam_cro
krystek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1287
Dołączył(a): 15.01.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krystek » 27.08.2007 17:17

adam_cro napisał(a):Różnice pomiędzy Male Ciste a Ciste są duże - in plus dla Ciste, chodz prowadzą go spokrewnione osoby (panowie URLIC). Na Ciste są wzorowe toalety, zawsze jest ciepła woda, jest porządek i piękna plaża.
pozdrav
adam_cro

Na Male Ciste trafiłem w tym roku zupełnie przypadkowo, chciałem na Ciste, ale za wcześnie mi się skręciło. Oczywiście zajrzałem obok i naprawdę nie zauważyłem specjalnej różnicy - do sanitariatów nie zaglądałem, ale na M.C. sprzątane były non-stop; a co do plaży, to faktycznie, ta przy Ciste robi wrażenie.
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 27.08.2007 20:44

krystek napisał(a):
adam_cro napisał(a):Różnice pomiędzy Male Ciste a Ciste są duże - in plus dla Ciste, chodz prowadzą go spokrewnione osoby (panowie URLIC). Na Ciste są wzorowe toalety, zawsze jest ciepła woda, jest porządek i piękna plaża.
pozdrav
adam_cro

Na Male Ciste trafiłem w tym roku zupełnie przypadkowo, chciałem na Ciste, ale za wcześnie mi się skręciło. Oczywiście zajrzałem obok i naprawdę nie zauważyłem specjalnej różnicy - do sanitariatów nie zaglądałem, ale na M.C. sprzątane były non-stop; a co do plaży, to faktycznie, ta przy Ciste robi wrażenie.


Podobnie jak i ja. Jadąc na CISTE, skreciłem wcześniej na MALE CISTE i bardzo mi sie podobało. Kameralny cichutki camp, miałem miejsce na skarpie tuz przy morzu. Toalety skromne ale czyste ( byłem 3 dni ok 10 lipca, było miejsce na napoje i żywność w skromnych lodówkach, przy recepcji zostawiłem maskotkę kangurka w niebieskim uniformie ). Do tej pory preferowałem duże campy, ale MALE CISTE przypadł mi do gustu ( przede wszystkim jego położenie, miedzy wysokimi górami, morzem i widokiem na HVAR ) W przyszłym roku odwiedzę to miejsce.
GAJUS
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 27.05.2009 12:18

Bardzo proszę o opinię na temat plazy na kempingu Ciste. Na stronie prezentują sie piękne zdjęcia zwirkowej plazy - sporej. Kemping prezentuje się równie dobrze!

http://www.camp-ciste.com/engleska/home.html
Kocurek
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 148
Dołączył(a): 03.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kocurek » 03.06.2009 14:31

ally napisał(a):Bardzo proszę o opinię na temat plazy na kempingu Ciste. Na stronie prezentują sie piękne zdjęcia zwirkowej plazy - sporej. Kemping prezentuje się równie dobrze!

http://www.camp-ciste.com/engleska/home.html


Proszę także o opinię, bardzo mi sie ten camp podoba :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 03.06.2009 17:36

Kocurek napisał(a):
ally napisał(a):Bardzo proszę o opinię na temat plazy na kempingu Ciste. Na stronie prezentują sie piękne zdjęcia zwirkowej plazy - sporej. Kemping prezentuje się równie dobrze!

http://www.camp-ciste.com/engleska/home.html


Proszę także o opinię, bardzo mi sie ten camp podoba :)

Proponuję poczytać tutaj.
Koleżanka zachwala i tam wraca a to o czymś świadczy.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 03.06.2009 17:50

JacYamaha.
Ale ja pytam o kemping CISTE a nie MALE CISTE 8) :wink: Relację czytałam :)

Powrót do Kempingi



cron
Zivogoście Blato Auto Camp CISTE
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone