Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ZAOSTROG - apartamenty Milka

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agazp
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 05.08.2012
ZAOSTROG - apartamenty Milka

Nieprzeczytany postnapisał(a) agazp » 14.04.2014 19:29

apartamenty na ulicy Stjepana Radića 23
może ktoś był napisze parę słów :))
ewentualnie o samej miejscowości :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 15.04.2014 10:30

O Zaostrogu sporo na na forum >>> zaostrog-t28021.html
agazp
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agazp » 15.04.2014 10:40

wydaje mi się, że właśnie mało :))
przeczytałam wszystko co możliwe na forum :)))

ale dziękuję :wink:
marzie
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 02.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) marzie » 15.04.2014 11:16

Ja byłem w tamtym roku w pierwszej połowie lipca.
agazp
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 05.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agazp » 16.04.2014 10:53

marzie napisał(a):Ja byłem w tamtym roku w pierwszej połowie lipca.


a napiszesz coś więcej
czy są jakieś atrakcje dla dzieci starszych :))czy trzeba wyruszyć gdzieś dalej
czy jest jakaś fajna knajpka gdzie można dobrze zjeść
savic
Croentuzjasta
Posty: 217
Dołączył(a): 22.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) savic » 16.04.2014 19:57

Dla starszych "dzieci" w Zaostrogu raczej z atrakcjami ciężko - typowych rozrywek typu dyskoteki lub tym podobne nie znajdziesz . Co do jedzonka to moim zdaniem najlepiej w konobie Bracera - koniec Zaostroga w kierunku Makarskiej
rafka01
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 09.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) rafka01 » 06.01.2015 23:23

czy ktoś był w apartamencie Milka na ulicy Stjepana Radića 23, jak daleko jest do plaży? Proszę o jakiekolwiek informacje. :D
yahhoo
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 24.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) yahhoo » 07.01.2015 15:25

Ma może ktoś maila do apartamentów godnych plecenia w Zaostrogu? Poproszę o kontakt na priv

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
ZAOSTROG - apartamenty Milka
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone