Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zaostrog

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
stafid
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 19.09.2004
Zaostrog

Nieprzeczytany postnapisał(a) stafid » 09.06.2010 20:26

Witam, zaostrog wybrany opłacony ogólne zadowolenie, ..... no ale żeby nie wszystko na ok to rodzinka ... a taka mała mieścinka a to a tamto... .Osobiście wolę właśnie takie mieścinki (do Makary więcej nie jadę) i weź dogodź całej Suzuki :) . Apart mam przy samej wodzie ale z tego co widzę na zdjęciach to wszystkie przy wodzie. Może ktoś kto był w Zaostrogu coś doda?, bo ja napewno przejeżdżałem parę razy ale nie wiadomo gdzie się zakotwiczy na dłużej. Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2010 20:31

stafid napisał(a):Może ktoś kto był w Zaostrogu coś doda?....

Może i ktoś był: www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=24530&highlight= :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.06.2010 21:21

Byłem, widziałem. Apart nie był przy samej wodzie - takie też tam są.

Polecam wycieczkę pieszą do Starego Zaostrogu albo wejście na wiszącą nad miastem górę Viter. Szczególnie rankiem, gdy słońce skraca cień rzucony przez górę i odsłania kolejne fragmenty miasteczka.

Pozdrawiam.
Szembek
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 24.04.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szembek » 20.06.2010 18:32

A czy któryś z forumowiczów posiada sprawdzoną empirycznie wiedzę lub tylko ma informację, czy z Zaostroga lub Gradaca są organizowane rejsy wycieczkowe typu fish picnic? Czy raczej żeby na taki stateczek gdzieś się załapać trzeba podjechać do Makarskiej, Tucepi (ktoś wspominał na forum, że w trakcie takiego rejsu zawinęli tam na chwilę) lub innego bardziej "ruchliwego" ośrodka turystycznego?
krakusowa
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6442
Dołączył(a): 08.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 20.06.2010 18:57

stafid napisał(a):Może ktoś kto był w Zaostrogu coś doda?, bo ja napewno przejeżdżałem parę razy ale nie wiadomo gdzie się zakotwiczy na dłużej. Pozdrawiam


poczytaj tu
forum/viewtopic.php?t=17742&postdays=0&postorder=asc&start=45

może się przyda :D

O ile dobrze pamiętam, to z Zaostrogu fish pikniku nie było.
Ale my byliśmy poza sezonem.

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone