Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciliśmy z Hvaru, Jagodna - Camp Lili - pytajcie!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
jamrys
Odkrywca
Posty: 99
Dołączył(a): 14.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamrys » 14.06.2010 10:20

na pewno odwiedzę to miejsce,ach ta plaża
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 14.06.2010 13:41

Jeśli wyląduje w tym roku na Hvar to na pewno będę na Lili :wink:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 10.07.2010 18:18

jamrys napisał(a):na pewno odwiedzę to miejsce,ach ta plaża


Kemping wygląda na świetny. Szukałem go w 2006, ale chyba dałem gafę,
zraziłem się malutką plażą.
Plażyczki wyglądają na małe i ciasne.
Czy mógłby ktoś napisać jak to wygląda w praktyce ?

Pozdravka
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 13.07.2010 12:29

Darkos napisał(a):
jamrys napisał(a):na pewno odwiedzę to miejsce,ach ta plaża


Kemping wygląda na świetny. Szukałem go w 2006, ale chyba dałem gafę,
zraziłem się malutką plażą.
Plażyczki wyglądają na małe i ciasne.
Czy mógłby ktoś napisać jak to wygląda w praktyce ?

Pozdravka


nie wiem czy czytałeś watek od początku jest tu raczej wszystko opisane ze zdjęciami a tu masz film może w czymś pomoże

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=159
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 13.07.2010 12:57

witam, ja mam takie pytanie: czy VW Sharan z boksem na dachu przejedzie przez tunel Pitve?
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 13.07.2010 13:06

ufokking napisał(a):
nie wiem czy czytałeś watek od początku jest tu raczej wszystko opisane ze zdjęciami a tu masz film może w czymś pomoże

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=159


Czytałem cały wątek i kilka innych o Lili na cro.pli
Wszędzie jest mowa o jednej plażyczce, choć ślicznej trzeba przyznać.
Chciałem sprowokować taką odpowiedź, że w okolicy są jeszcze jakieś inne plaże dostępne z kempingu. Ale jeśli to nieprawda ? :oops:

W każdym razie dzięki za pomoc. :D
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 13.07.2010 13:13

ANITA:) napisał(a):witam, ja mam takie pytanie: czy VW Sharan z boksem na dachu przejedzie przez tunel Pitve?


Jeśli ma do 2,2m na pewno się zmieści.
Myślę, że jeśli podasz wysokość [boksu + auto] otrzymasz bardziej konkretną odpowiedź. Boksy też są różnej wysokości.
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 13.07.2010 13:22

Darkos napisał(a):
ANITA:) napisał(a):witam, ja mam takie pytanie: czy VW Sharan z boksem na dachu przejedzie przez tunel Pitve?


Jeśli ma do 2,2m na pewno się zmieści.
Myślę, że jeśli podasz wysokość [boksu + auto] otrzymasz bardziej konkretną odpowiedź. Boksy też są różnej wysokości.


Wysokość auta wg danych technicznych to 1728 żeby zmierzyć boks muszę się wdrapać na strych, no ale do boksu trzeba jeszcze relingi doliczyć :? Trochę zaczyna mnie martwić ten tunel :( a plany pobytu są na Lili :?
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 13.07.2010 13:31

Darkos napisał(a):
ufokking napisał(a):
nie wiem czy czytałeś watek od początku jest tu raczej wszystko opisane ze zdjęciami a tu masz film może w czymś pomoże

http://www.avtokampi.si/kamp.asp?drzava=2&ID=159


Czytałem cały wątek i kilka innych o Lili na cro.pli
Wszędzie jest mowa o jednej plażyczce, choć ślicznej trzeba przyznać.
Chciałem sprowokować taką odpowiedź, że w okolicy są jeszcze jakieś inne plaże dostępne z kempingu. Ale jeśli to nieprawda ? :oops:

W każdym razie dzięki za pomoc. :D


Są dwie plaże oddzielone skałą na tych zdjęciach tego nie widać jak znajdę jakieś to wkleję. Jak byś patrzył w stronę morza to po prawej stronie jest plaża tam zawsze były mamuśki z dzieciakami a ta co jest na zdjęciach to druga plaza na niej więcej było golasów :wink:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 13.07.2010 13:43

ANITA:) napisał(a):
Wysokość auta wg danych technicznych to 1728 żeby zmierzyć boks muszę się wdrapać na strych, no ale do boksu trzeba jeszcze relingi doliczyć :? Trochę zaczyna mnie martwić ten tunel :( a plany pobytu są na Lili :?

Box prawdopodobnie nie ma więcej jak 40 cm , + max 10 cm relingi +1800 auto. Razem nie więcej niż 2,3m . Według mojej wiedzy{+ wyczytane na forum} powinno się zmieścić.

Do ufokking : jeszcze raz dzięki za pomoc.
Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 13.07.2010 13:56

ANITA:) napisał(a):
Darkos napisał(a):
ANITA:) napisał(a):witam, ja mam takie pytanie: czy VW Sharan z boksem na dachu przejedzie przez tunel Pitve?


Jeśli ma do 2,2m na pewno się zmieści.
Myślę, że jeśli podasz wysokość [boksu + auto] otrzymasz bardziej konkretną odpowiedź. Boksy też są różnej wysokości.


Wysokość auta wg danych technicznych to 1728 żeby zmierzyć boks muszę się wdrapać na strych, no ale do boksu trzeba jeszcze relingi doliczyć :? Trochę zaczyna mnie martwić ten tunel :( a plany pobytu są na Lili :?


Uszy do góry, przez Pitvie i straż pożarna przejeżdżała, może ciut mniejsza niż te znane u nas ale z pewnością wyższa od Sharana z boxem :wink:

Edit; A no i całkiem spore kampery, więc dacie radę bez problemu :)
Dziadek Maciek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5013
Dołączył(a): 31.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Dziadek Maciek » 13.07.2010 14:19

Szykowałem się do przejazdu przez ten tunel, naczytałem różnych wypowiedzi, doszedłem do wniosku, że przejadę z boxem. Gorzej miałbym podobno z szerokością.
Też dostałem słowa otuchy od Rysia, po których już prawie tam jechałem, ale jak to w życiu bywa, pojechałem w inne miejsce.
adamonika
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamonika » 13.07.2010 22:00

Witam,

W zeszłym roku przejechałem takim zestawem tym tunelem bez problemu.
Pozdrawiam

Obrazek
ANITA:)
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 798
Dołączył(a): 07.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANITA:) » 13.07.2010 23:13

adamonika dziękuję za fotkę :D Teraz jestem spokojniejsza, że i naszym zestawem przeciśniemy się przez tunel :D
adamonika
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) adamonika » 14.07.2010 00:04

Znalazłem też fotkę z widocznym wjazdem. Wg mnie spokojnie zmieści się Wasze auto z boxem. Dodam, że moje auto ma wg katalogu 1819mm i box 420mm.

Obrazek
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciliśmy z Hvaru, Jagodna - Camp Lili - pytajcie! - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone