Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wróciliśmy z Hvaru, Jagodna - Camp Lili - pytajcie!

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 10.11.2008 17:35

ally napisał(a):Miło popatrzeć na to wspaniałe miejsce :D ajjjjcccc człowiek musiłaby mieć ze dwa miesiące wakacji...tak aby zwiedzic coś nowego i wrócić do swoich ulubionych miejsc :hearts:


Ally czytałem trochę twoich wątków i wnioskuje ze masz podobne upodobania co ja czyli ustronne miejsca prawie odludne szukam właśnie coś tak pięknego jak camp "LILI" a możne być jeszcze bardziej odludne i dzikie ale żeby było camp blisko morza wspaniale jak jest widok z namiotu na morze auto żeby było kolo namiotu i dzikie dzikie miejsca nie musi byc nawet żadnego sklepu chodzi mi żebyś coś poradził czytam czytam i zastanawiam sie nad campem LUKA w DUBA będę ci wdzięczny jak dasz jakieś propozycje innych tez ale z tego co wiem to ty szukałeś takich miejsc i wnioskuje ze będziesz mieć jakieś sprawdzone i odkryte campy naprawdę będę wdzięczny :wink: za info może być na forum lub gg 4855316 adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
wojtek1967
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 06.05.2009
camp lili

Nieprzeczytany postnapisał(a) wojtek1967 » 06.05.2009 09:27

Mam pytanie do forumowiczów którzy odwiedzili już camp Lili. Czy mogę się wybrać na ten camp z 3 letnim dzieckiem. Pytam dlatego, bo widziałem na zdjęciu, że zejście na plażę jest dosyć strome i mam obawy czy jest bezpieczne.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008
Re: camp lili

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 06.05.2009 09:59

wojtek1967 napisał(a):Mam pytanie do forumowiczów którzy odwiedzili już camp Lili. Czy mogę się wybrać na ten camp z 3 letnim dzieckiem. Pytam dlatego, bo widziałem na zdjęciu, że zejście na plażę jest dosyć strome i mam obawy czy jest bezpieczne.


zejście rzeczywiście jest strome jak dla małego dziecka ale jak ja bylem to widziałem tam dożo maluchów plaże są dwie jedna jest bardzo łagodna i płytka dla małych dzieci siedziały tam same rodziny z dzieciakami więc dziecko na ręce te 5-8 metrów do zejścia za tak piękna okolice to żaden kłopot bardzo polecam :D
Trebor
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 403
Dołączył(a): 13.03.2005
Re: camp lili

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trebor » 06.05.2009 11:31

wojtek1967 napisał(a):Mam pytanie do forumowiczów którzy odwiedzili już camp Lili. Czy mogę się wybrać na ten camp z 3 letnim dzieckiem. Pytam dlatego, bo widziałem na zdjęciu, że zejście na plażę jest dosyć strome i mam obawy czy jest bezpieczne.


Koniecznie zawieź tam dziecko! Dacie radę, a tam trzeba być i to wszystko zobaczyć... :)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.05.2009 12:20

Wojtek1967.
Kemping należy do rodzinnych bo mnóstwo tam dzieci, jest cicho i spokojnie. Niemniej trzeba pociechy pilnowac bo kemping jest nad urwiskiem. Zejście do plaży jedno strome drugie lepsze ale też trzeba pilnować :D

Ufokking.
Przepraszam, że dopiero teraz piszę ale musiał mi twój post gdzieś umknąć :oops: Jeśli chodzi o Dubę i kemping LUKA to nie pomogę bo nie widziałam tego kempingu - pamietam, że na forum pisał o tym jeden z Forumowiczów, zaraz poszukam tego wątku. W Dubie byłam ale kempingu nie zauważyłam. Byłam też na kempingu w Divnej i powiem tak: jest pięknie położony ale jakoś tak nie klimatycznie jak dla mnie plus kiepskei sanitariaty :( a szkoda.
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.05.2009 12:25

ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 06.05.2009 13:03

Dzięki ally to co na forum o Dubie jest napisane to każdy wyraz czytałem :P a dożo tego nie ma :roll: wiec tak jak nie było o Lili rok temu wnioskuje ze będzie to odludzie i mało uczęszczane a do Divna zaglądnę
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.05.2009 13:39

Nie ma za co :) wiele nie pomogłam. Sama Duba to miejscowość "na końcu świata" specyficzna, taka jakby zapomniana. Zupełne inne niż Jagodna. Jedź zobacz moze akurat Ci się spodoba :D Jesli nie to zawsze można na klika dni obrać bazę zupełnei w innym miejscu. Nie wiem kiedy jedziesz ale jeśli przed lub po sezonie to ja proponuję kemping Adriatic w Macalo - mnie sie podobało, cisza, spokój, świetne zaplecze sanitarne, wszedzie blisko (ale o kempie są różne opinie tak więc warto przesledzić Forum bo nie każdemu pewne meijsca odpowiadają ). Napewno nie jest to tak odludne meijsce jak Duba i tak jedyne w swoim rodzaju jak Jagodna i Lilli ale myślę, że fajnie.
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 06.05.2009 14:41

Jadę druga polowa sierpnia kierunek Duba jak tam coś nie spasuje to na płuwyspie na pewno coś znajdziemy z żona 8)
ally
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2037
Dołączył(a): 24.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) ally » 06.05.2009 17:26

Będe czekać na relacje :)
plastelinka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plastelinka » 18.05.2009 02:27

Witam Serdeczine ja troszkę z innej beczki ...poszukuje fajnego ,profesjonalnego aparatu a takim widzę zrobiłes Mariushu zdjecia na Hvarze :))) moglbys podac marke,model itp czy to tajemnica ;> ?
Mosqito
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 845
Dołączył(a): 28.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mosqito » 18.05.2009 13:24

ufokking napisał(a):Jadę druga polowa sierpnia kierunek Duba jak tam coś nie spasuje to na półwyspie na pewno coś znajdziemy z żona

Ufokking - ja to mam na Ciebie szczęście :-) Widzę, że masz podobne preferencje wakacyjne co ja :-) Też planuję Luka w Dubie, ale nieco w późniejszym terminie, więc po cichu liczę na Twoją sierpniową (foto)relację :-) :-)
Nie wiem czy pomogę ale mam takie dwa linki - może Ci sie przydadzą:
http://www.s-kapi.com/autokamp-luka/
http://www.photographersdirect.com/stoc ... ljeska.asp
Pozdrawiam

PS Planujesz stacjonarnie w jednym miejscu ? Czy jakaś objazdóweczka ?
Ostatnio edytowano 18.05.2009 17:13 przez Mosqito, łącznie edytowano 2 razy
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 18.05.2009 13:43

plastelinka napisał(a):Witam Serdeczine ja troszkę z innej beczki ...poszukuje fajnego ,profesjonalnego aparatu a takim widzę zrobiłes Mariushu zdjecia na Hvarze :))) moglbys podac marke,model itp czy to tajemnica ;> ?


Mariush chyba rzadko tu zagląda, ale ja przez przypadek wiem, że zdjęcia na Hvarze robił Olympusem E-3. Teraz foci Canonem 5D Mark II ;) Bo Olka kupiłam od Niego ja :D
ufokking
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 561
Dołączył(a): 21.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ufokking » 18.05.2009 15:58

Mosqito napisał(a):
ufokking napisał(a):Jadę druga polowa sierpnia kierunek Duba jak tam coś nie spasuje to na płuwyspie na pewno coś znajdziemy z żona 8)


Ufokking - ja to mam na Ciebie szczęście :-) Widzę, e masz podobne preferencje wakacyjne co ja :-) Też planuję Luka w Dubie, ale nieco w późniejszym terminie, więc po cichu liczę na Twoją sierpniową (foto)relację :-) :-)
Nie wiem czy pomogę ale mam takie dwa linki - może Ci sie przydadzą:
http://www.s-kapi.com/autokamp-luka/
http://www.photographersdirect.com/stoc ... ljeska.asp
Pozdrawiam

PS Planujesz stacjonarnie w jednym miejscu ? Czy jakaś objazdóweczka ?


:lol: nie ma sprawy zdjęć porobię ile będzie się dało, a ty te strony co podałeś to REWELACJA ja szukam pytam szukam szukam a tu takie rodzynki nawet cennik niesamowite, bardzo pomocna rzecz. Jak podejdzie nam camping to zostajemy tam 2 tygodnie albo prędzej jak miejsce bedzie i raczej w jednym miejscu lubimy być objazdówka dla nas zbyt mecząca :) jedynie zwadzenie i napewno wyprawa na szczyt gory sv lily chyba :oops:
Kiedy się wybierasz?
plastelinka
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 45
Dołączył(a): 14.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) plastelinka » 18.05.2009 16:22

Ja rowniez byłam na campie w Jagodnej :) W tym roku znow sie wybieram,tyle że z mniejsza iloscia osob czyt. dwie :) (w 2008 bylo nas 9)
Wypatrzyłam fajne miejsce na namiocik ktore akurat bylo wtedy zajete i bede na nie polowac w lipcu(badz sierpniu) Jedyne co mi przeszadzało to nastroje ludzi na campie.Jak na stypie,ale to moze przypadek ;) Zapach lawendy,cykady,morze,nagrzane kamyczki ja tam chce juz byc!! Jedna jedyna rzecza ktorą bym zaliczyla do wad u lili to wybrakowany asortyment w sklepiku.Pozniej dopisze reszte:)) pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Wróciliśmy z Hvaru, Jagodna - Camp Lili - pytajcie! - strona 4
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone