Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
supermisio
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 03.05.2007
Trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) supermisio » 03.05.2007 12:59

Witam wszystkich zauroczonych Chorwacją. Na przełomie lipca i sierpnia chciałbym pojechać ze swoja córką na 10 dni. Niestety nic nie wiem i nie znam (co, gdzie i jak). Proszę więc Was o pomoc. Interesuje mnie kwatera dla 2 osób z aneksem kuchennym i łazienką w Trogirze (okolice) do max 35 euro za dzień pobytu. Będe Wam niezmiernie wdzięczny za okazaną pomoc.
Mój mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
:)
martita
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 27.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) martita » 03.05.2007 20:45

polecam opcję szukaj:)
wyskoczy np coś takiego..
http://cro.pl/forum/viewtopic.php?t=149 ... ght=trogir

ps. może faktycznie zastanów się jeszcze nad tym Trogirem. Miasto piękne, ale raczej na jednodniowe zwiedzanie, choć znajdą się pewnie forumowicze, którzy się nie zgodzą. Ale jednak - nie wolisz jakiegoś mniejszego miasteczka? Mniej ludzi, odludne plaże itd..??
Pozdrawiam i powodzenia :nice:
madzia1981
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1901
Dołączył(a): 29.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia1981 » 03.05.2007 21:38

Trogir jest miastem typowo do zwiedzania...ale okolice takie jak Ciovo i Marina są idealnym miejscem by zamieszkac w pobliżu miasta.
supermisio
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 03.05.2007
trogir

Nieprzeczytany postnapisał(a) supermisio » 03.05.2007 23:21

Dzięki za info, chyba źle sie wyraziłem. Szukam kwatery na riwierze torgiru. To wcale nie musi być kwatera w mieście. Jak najbardziej intersuje mnie zacisze, blisko wody, gdzie można mile spędzić czas. Oczywiście nie tylko wylegiwać się, ale również pozwiedzać. pozdrawiam, krzysiek

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone