Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Trogir czy Filip i Jakov ???

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
JORDAN_77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JORDAN_77 » 15.04.2017 22:05

Zawsze Chorwacje zalatwialem pod koniec maja lub poczatek czerwca z sukcesem. Teraz gorzej bo sam zaczynam od zera.
ryszard22
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2425
Dołączył(a): 06.04.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ryszard22 » 16.04.2017 09:04

JORDAN_77 napisał(a):Danka dzięki. Powalczę jakoś hotel po hotelu. Dzięki za pomoc. Wesołych Świąt! :)

Ryszardzie planujemy wyjazd 5 lub 6 sierpień a powrót 16 lub 17 sierpień




Wysłałem wiadomość na PW.
Ryszard
JORDAN_77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JORDAN_77 » 16.04.2017 23:23

Sluchajcie krotka pilka bo nie wiem czy sam cos znajde lepszego a nie chce przekombinowac. Co lepsze jesli chodzi o plaze jakie pisalem i dla Rodziny 2+2. Filip i Jakov czy Trogir / Seget. Nie jestesmy typem zwiedzaczy tylko odpoczywaczy :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 16.04.2017 23:48









JORDAN_77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JORDAN_77 » 17.04.2017 13:05

Dziekuje Januszu ale niestety z filmikow niewiele sie wywnioskuje. Zalezy mi na opinii ludzi ktorzy byli w Filipie i Jakovie lub Trogirze i moga przekazac obiektywne info co do jakosci plaz, np. jaki jest tam rodzaj dna (najlepiej piach ew.drobny zwir) oraz co do mnogosci ewentualnych alternatywnych fajnych plaz powiedzmy do 15km od miejsca zamieszkania. Fajnie miec wybor a nie zyc jedna plazyczka i jednym osrodkiem. Zatem ktore z tych miejsc ma wiekszy potencjal z uwagi na wypoczynek? Typowe zwiedzanie pominmy bo tu i tak wiadomo ze Trogir bije Filipa Jakova na glowe a lazic z 1,5 roczniakiem nie bedziemy jakos hardcore'owo...
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 17.04.2017 16:14

JORDAN_77 napisał(a):Sluchajcie krotka pilka bo nie wiem czy sam cos znajde lepszego a nie chce przekombinowac. Co lepsze jesli chodzi o plaze jakie pisalem i dla Rodziny 2+2. Filip i Jakov czy Trogir / Seget. Nie jestesmy typem zwiedzaczy tylko odpoczywaczy :)

Jesli nie wiesz co wybrać z tych dwóch miejsc - rzuć monetę :wink:
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.04.2017 12:13

Janusz Bajcer napisał(a):
JORDAN_77 napisał(a):Sluchajcie krotka pilka bo nie wiem czy sam cos znajde lepszego a nie chce przekombinowac. Co lepsze jesli chodzi o plaze jakie pisalem i dla Rodziny 2+2. Filip i Jakov czy Trogir / Seget. Nie jestesmy typem zwiedzaczy tylko odpoczywaczy :)

Jesli nie wiesz co wybrać z tych dwóch miejsc - rzuć monetę :wink:


Świetny pomysł. :lol:

JORDAN_77 napisał(a): co do mnogosci ewentualnych alternatywnych fajnych plaz powiedzmy do 15km od miejsca zamieszkania. Fajnie miec wybor a nie zyc jedna plazyczka i jednym osrodkiem.


Trochę mi się kończy cierpliwość do tego wątku z przyczyn raczej oczywistych. Ale starczy mi jej na ostatnie zdanie: rzut oka na mapę i podany wcześniej link z plażami chorwackimi wystarczy, by zauważyć, że koło Filipa-Jakova z fajnymi plażami w promieniu 15km raczej krucho, a w okolicy Segetu zostają jeszcze plaże Čiovo przez korkujący się chwilami most w Trogirze.
http://www.beachrex.com/en/croatia/dalm ... land-ciovo

No to rzucaj JORDANIE monetą jeśli sam nie potrafisz podjąć decyzji. :lol:
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 18.04.2017 12:39

Mikromir napisał(a):Ale starczy mi jej na ostatnie zdanie: rzut oka na mapę i podany wcześniej link z plażami chorwackimi wystarczy, by zauważyć, że koło Filipa-Jakova z fajnymi plażami w promieniu 15km raczej krucho, a w okolicy Segetu zostają jeszcze plaże Čiovo przez korkujący się chwilami most w Trogirze.
http://www.beachrex.com/en/croatia/dalm ... land-ciovo

No to rzucaj JORDANIE monetą jeśli sam nie potrafisz podjąć decyzji. :lol:

Cierpliwa jesteś :oczko_usmiech: :mrgreen:
Jeśli chodzi o okolice Trogiru, to spokojnie mogę polecić zatoczkę "Stari Trogir". Jest to zatoczka z kamienistą plażą, ale z piaskiem na dnie. Bardzo ustronne miejsce (co najmniej tak było jak byłem tam ostatnio, czyli w 2012 roku) z trochę ciężkim dojazdem :papa:
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 18.04.2017 14:44

Mikromir, podziwiam Cię, że chcesz pomóc koledze, ale to chyba kopanie się z koniem...
Swoją drogą - kolega napisał, że interesują go miejsca spokojne i ładnie zalesione. Trogir tu pasuje jak ulał....
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 18.04.2017 17:17

Oczywiście, żadne z tych miejsc nie spełnia wszystkich podanych we wstępie kryteriów. Ale jeśli ktoś tak lubi planować wakacje... cóż, nie moja kasa. :wink:
JORDAN_77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JORDAN_77 » 21.04.2017 22:23

Kochani nie dziwcie sie wahaniu bo skoro w tym roku jest tak ze nie wybieram pomiedzy kozackimi wariantami tylko wlasciwie wybor ogranicza sie do wybrania miejsca z najmniejsza iloscia minusow to nie chce potem pluc sobie w brode ze wybralem zle. Tymbardziej ze tanio nie jest a poza tym za Chorwacja stesknilem sie wybitnie bo od 2014 r. jej nie odwiedzilem (dwa lata temu problem z kolanem a rok temu zlamana reka skasowaly mi wakacje). Dziekuje zwlaszcza Mikromirowi. Na 99% bedzie Seget z uwagi na alternatywne rozwiazania na Ciovo.
Swoja droga zazdroscilem zawsze odwagi w samodzielnym szukaniu i zaklepywaniu sobie miejsc za granica tak jak to robi jak widze wiekszosc forumowiczow. Zgoda ze w oparciu o beachrex mozna wytypowac rejony ale potem szukanie odpowiedniego hotelu ktory spelni oczekiwania poczawszy od dostepnosci w danym terminie po odpowiednie standardy, polozenie itp. to pachnie droga przez meke. Moze jednak sie myle i nie jest to takie czasochlonne. W kazdym badz razie dziekuje i pozdrawiam :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 21.04.2017 22:29

Planowanie i poszukiwanie to przynajmniej połowa całej przyjemności. :mrgreen:
Poza tym tu jednak większość jeździ do prywatnych apartamentów, a nie hoteli. To zdecydowanie daje dużo większy wybór i możliwości.
Miłego... :papa:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 21.04.2017 22:32

JORDAN_77 napisał(a):Dziekuje zwlaszcza Mikromirowi.

Czyli Danusi :wink: :lol:
JORDAN_77
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 15.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) JORDAN_77 » 23.04.2017 20:59

Słuchajcie status na ostatniej prostej jest taki ze zostaly te apartamenty Medena w Seget pod Trogirem kosztem Filipa i Jakowa (Apartamenty Croatia). Uwazam ze jest tam wiecej ciekawych alternatyw i nie mowie o zwiedzaniu Trogiru tylko o alternatywnych plazach na Ciovo. Wg mnie okolice Trogiru sa ciekawsze niz Filipa.
Do tego jako konkurent wyrosla wyspa Murter wraz z osrodkiem Holiday Village w miejscowosci Jezera.

Mam do Was zatem prosbe....ktore z tych miejsc byscie wybrali? Czy Murter z jedna piaszczysta Slanica to lepsze wyjscie niz Seget i okoliczne Ciovo? Goraca prosba jeszcze o sugestie przy takim wyborze.
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 23.04.2017 21:07

JORDAN_77 napisał(a):Mam do Was zatem prosbe....ktore z tych miejsc byscie wybrali? Czy Murter z jedna piaszczysta Slanica to lepsze wyjscie niz Seget i okoliczne Ciovo? Goraca prosba jeszcze o sugestie przy takim wyborze.

Wszystko jest lepsze niż Seget i Čiovo .
W tym Murter.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Trogir czy Filip i Jakov ??? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone