Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Telefony W Chorwacji Jakie Ceny PoŁĄczeŃ

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 02.08.2005 11:49

ANETA K napisał(a):[b]
Istniej możliwość dowiedzenia się gdzie pociecha wędruje.
W sieci komórkowej plus GSM jest coś takiego jak sprawdzenia przy pomocy telefonu komórkowego gdzie pociecha przebywa to oczywiście namiastka tego, co nieraz chciałoby się wiedzieć, ale jednak.

Twój chłop też ma komórkę? Jak tak to :lol:............ sprytna jesteś.

Pozdrawiam :lol:
darek1
zbanowany
Posty: 9346
Dołączył(a): 27.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) darek1 » 02.08.2005 11:52

Gdzie diabeł nie może to babę pośle
ANETA K
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 24.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANETA K » 02.08.2005 12:33

Zgadłeś mój chłop ma komórke w plusgsm. :D
ANETA K
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 24.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANETA K » 02.08.2005 21:39

Witam.
Zostałam tak ładnie kilka razy pochwalona za spryt , że aż mi się milutko zrobiło w serduszku i pomyślałam, że podzielę się jeszcze jedną zdobytą wiedzą na temat Chorwackiej telefonii tym razem komórkowej.
Jeżeli ktoś ma znajomych Chorwatów z komórkami a chce wysyłać, za frii sms-y to podaję linki do operatorów i po rejestracji można wysyłać za darmo sms-y do 160 znaków
Jak to funkcjonuje nie jestem w stanie potwierdzić bo nie mam jeszcze znajomych Chorwatów.
http://www.hooya.com/
http://www.vipnet.hr/cw/index

Pozdrawiam. Pa.
:papa:
yanush33
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) yanush33 » 26.07.2006 12:05

Witam,

W wiekszosci krajow, rowniez w Polsce sa dostepne karty telefoniczne do tanich polaczen miedzynarodowych (np. telegrosik, dzwoneczek ... itp.)Czy ktos moze znalazl odpowiedniki takich kart w Chorwacji?
Bede wdzieczny za wszelkie informacje.

Pozdrawiam

Yanush
ANETA K
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 10
Dołączył(a): 24.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ANETA K » 31.07.2006 20:27

Witaj w zeszły roku zbierałam informacje na temat tanich połączeń z Chorwacją w tym roku zaś więcej wiem na temat Bułgarii. Na forum Cro.pl jest wielu speców wspaniałych ludzi ( chodzących encyklopedii krajoznawczych ) popatrz kto najczęściej udziela odpowiedzi na różne tematy, Ja niestety nie dotarłam na Chorwację w tym roku . Pozdrawiam :papa:
maalena
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 25.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maalena » 31.07.2006 21:13

Ja kilka lat temu kupiłam sobie starter Simpa 098 bo na dłuższe pobyty ta opcja mi wychodziła najtaniej. Niestety miałam przykrą przygodę gdy to skradziono mi komórkę z polską kartą na roamingu i zanim operator zareagował miałam do spłacenia 3000zł:(tak więc od kilku lat wyjeżdżając przerzucam się po prostu na chorwacki numer. Starter mnie kosztował jakieś 130kn z czego miałam do wydzwonienia 100kn.
Torcida1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 454
Dołączył(a): 30.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torcida1 » 25.06.2007 11:40

Jak aktualnie kształtują się ceny połączeń komórkowych z Chorwacji? Opłaca się kupić ich starter czy może polski z roamingiem??? A może najlepiej jest dzwonić z poczty???
lara
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) lara » 30.06.2007 12:59

Z tego co sie orientuje,to Chorwacja jest jednym z krajów w ktorych dziala promocja roamingowa Play-dzwoni sie po 49 gr za minute do Polski.Wiec jak masz w tej sieci,to problem z glowy,a jak jest w pozostalych to sie nie orientuje,ale teraz generalnie chyba roaming potaniał.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 30.06.2007 14:00

miraculus
Croentuzjasta
Posty: 182
Dołączył(a): 24.08.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) miraculus » 30.06.2007 15:14

Witajcie,
Ja również chętnie dowiem się gdzie i jakie startery mozna kupić w Cro. Niekoniecznie z tanimi minutami do polski.
Dzięki
3 ddw
maciej1969
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 257
Dołączył(a): 03.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciej1969 » 02.07.2007 18:17

Po otrzymaniu rachunku z Plusa przeżyłem mało szok...

Połączenie z Polską 5 min. kosztowało 24,86zł :evil: . A takich połączeń miałem więcej... :cry:

A-ha ! SMS kosztował 1,02zł

Polecam dzwonienie z ich budek tel. lub SMS-owanie. :wink:
lara
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 30.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) lara » 06.07.2007 12:44

Kurcze....to rzeczywiscie duuuzo.Trzeba jednak sie niezle zorientowac jak to jest z roamingiem przed wyjazdem gdziekolwiek.
bartja
Odkrywca
Posty: 68
Dołączył(a): 24.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) bartja » 07.07.2007 16:27

z budki T- coś tam 3 kuny za minutę do Polski,

czyli 1,6 pln

z kafejek internetowych jeszcze taniej .
Marcysia
Odkrywca
Posty: 69
Dołączył(a): 26.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcysia » 18.07.2007 08:55

miraculus napisał(a):Witajcie,
Ja również chętnie dowiem się gdzie i jakie startery mozna kupić w Cro. Niekoniecznie z tanimi minutami do polski.
Dzięki
3 ddw

Własnie wróciłam z Cro i wiem jak jest z telefonami. Po pierwsze trzeba sobie zdjąc simlocka i kupić chorwackiego prepaida. Na ten moment najlepiej wychodzi VIP. Kupuje się w trafikach - takie ichnie kioski. VIP ma strone internetową z cenami. Jest wersja anglojęzyczna. Strona to chyba WWW.vip.hr, albo vip.com.hr..... nie pamietam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Telefony W Chorwacji Jakie Ceny PoŁĄczeŃ - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone