Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seget Donji - proszę o poradę.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
magul
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 15.12.2010
Seget Donji - proszę o poradę.

Nieprzeczytany postnapisał(a) magul » 02.01.2011 22:18

Witam,
Czy ktoś z Was może podpowiedzieć coś na temet tej miejscowości?
Jak wyglada plaża, woda (jej czystość - bliskość Trogiru), czy jest to spokojna mieścina, czy polecacie na wczasy z dziećmi. Byłam 2x w Podgorze a teraz myślimy o innej częsci Chorwacji. Próbowałam szukać na forum, ale jest ono tak obszerne, że na razie niewieli udało mi się znaleźć.
Będę wdzięczna za pomoc - wskazanie może już istniejacych postów.
Pozdrawiam.
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 05.03.2011 16:16

cześć, znalazłes już coś na temat tej miejscowości?
My tam pojedziemy w tym roku, a mało gdzie można znaleźc informacje o samej wiosce...;)
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 05.03.2011 16:25

mam mieszane uczucia w stosunku do Seget,jeżeli juz ta okolica to raczej zdecydowanie polecam Ciovo
Ostatnio edytowano 07.03.2011 09:44 przez smok131, łącznie edytowano 1 raz
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 05.03.2011 16:34

dlaczego mieszane uczucia? co tam było nie tak?
My będziemy tam tylko spać, ale też byłoby miło, żeby okolica była w miarę przyjemna. To jest wiocha i nic nie ma wokół? jest czysto i sa jakieś plaże jakby co?
Chociaż często będziemy gdzieś jeździć, to jednak fajnie by było na miejscu mieć tez kawałek czystej wody:D
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 05.03.2011 16:43

jak dla mnie mało ciekawa i nudna w ciągu dnia słychac odgłosy pracującej stoczni i niestety całą stocznię macie na widoku zdjęcie robiłem celowo " w prawo" bo inaczej już by była w kadrze, na + blisko do Trogiru,spacerkiem 15-20 min ale główną drogą brzegiem morza nie da rady :la:
wyżej wymienione poglądy są wyłączne moimi pogladami a ktos inny może miec odmienne zdanie
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 05.03.2011 17:14

Przeczytaj ten temat.. dotyczny właśnie miejscowości, o którą pytasz...
Pozdrawiam
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 05.03.2011 17:16

http://www.upierdliwyreklamodawca.pl/noclegi/ ... /szczegoly
tam jedziemy, kojarzysz może ta chatkę?
a możesz opowiedzieć mi coś na temat samej miejscowości?
że jest stocznia, to już wiem, a jakieś sklepy? knajpy? jakie tam są ceny?
da się tam jakoś spędzić czas, czy trzeba jeździć w inne miejsca?
a woda jest faktycznie taka brudna, że nic nie widać?
jejku, sama już nie wiem!
podoba mi się, że jest tam podobno spokojnie(bez tłumów), a zarazem blisko do większych miast;)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 05.03.2011 17:18

loka napisał(a):podoba mi się, że jest tam podobno spokojnie(bez tłumów), a zarazem blisko do większych miast;)


To samo można powiedzieć o bardzo wielu znacznie atrakcyjnych miejscowościach...
tu oficjalna strona miejscowości. Seget jest zamieszkały przez cały rok, zatem jest tam wszytsko, czego potrzeba do codziennego normalnego funkcjonowania. O "prozaiczne" rzeczy nie musisz się martwić. Najbardziej wątpliwą kwestią jest atrakcyjność tego miejsca na tle licznych innych jako miejscowosci na urlop.
Pozdrawiam
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 05.03.2011 17:28

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Przeczytaj ten temat.. dotyczny właśnie miejscowości, o którą pytasz...
Pozdrawiam


dzięki, może i temat dotyczył tej miejscowości, ale dyskusję przeszły bardziej na tor rozmów o apartamentach medena i o jego warunkach;)
wcześniej też trafiłam na ten wątek, ale nie było tam prawie nic o seget donji;)
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 05.03.2011 17:33

loka napisał(a):
Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Przeczytaj ten temat.. dotyczny właśnie miejscowości, o którą pytasz...
Pozdrawiam


dzięki, może i temat dotyczył tej miejscowości, ale dyskusję przeszły bardziej na tor rozmów o apartamentach medena i o jego warunkach;)
wcześniej też trafiłam na ten wątek, ale nie było tam prawie nic o seget donji;)

Chodziło mi raczej o wypowiedzi dotyczące położenia miejscowości (moje , Pasażera)....
Pozdrawiam
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011
;)

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 05.03.2011 17:35

dziękuję i tak;)
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 06.03.2011 11:50

My bylismy na Ciovo w ubiegłym roku, jednak podczas fish picnicu poznalismy rodzine z Polski która tam własnie stacjonowała, bardzo sobie chwalili - tyle, że dla nich była to tylko baza wypadowa - w dzień ich tam nie było - moze dlatego nie słyszeli odgłosow stoczni itd. A chwalili sobie właśnie spokój
omega444
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) omega444 » 06.03.2011 19:35

Byłam z rodzinką w Seget Donji w 2009r.tutaj http://www.apartments-barbara.com/gallery.php Bardzo nam sie podobało. Szczególnie mnóstwo knajpek przy plaży, no i kompleks MEDENA, gdzie wieczorem jest trochę atrakcji, również dla dzieci. Ale jeśli chodzi o spacery, zwiedzanie czy zwyczajnie-zakupy, to konieczna była codzienna wycieczka do Trogiru/jakieś 3km/, ale tam też fajnie. Byliśmy zadowoleni, ale to był nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji. W minionym roku byliśmy w Breli i mając porównanie, to nigdy nie wrócilibyśmy do Seget. Brela przebija wszystko. W tym roku też tam się wybieramy.
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 06.03.2011 19:55

omega444 napisał(a):Byłam z rodzinką w Seget Donji w 2009r.tutaj http://www.apartments-barbara.com/gallery.php Bardzo nam sie podobało. Szczególnie mnóstwo knajpek przy plaży, no i kompleks MEDENA, gdzie wieczorem jest trochę atrakcji, również dla dzieci. Ale jeśli chodzi o spacery, zwiedzanie czy zwyczajnie-zakupy, to konieczna była codzienna wycieczka do Trogiru/jakieś 3km/, ale tam też fajnie. Byliśmy zadowoleni, ale to był nasz pierwszy wyjazd do Chorwacji. W minionym roku byliśmy w Breli i mając porównanie, to nigdy nie wrócilibyśmy do Seget. Brela przebija wszystko. W tym roku też tam się wybieramy.



Jeśłi możesz to uzasadnij w kilku zdaniach swoją wypowiedź, sadzę ze autorowi tematu może się to przydać... :D
omega444
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 12
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) omega444 » 06.03.2011 20:46

Seget Donji to senna miejscowość. Mało ludzi. Spokojnie. Woda nie tak czysta jakby się chciało,pod wodą nieliczne żyjątka wodne. Plaża miła i knajpki przy plaży też, szczególnie wieczorem robią wrażenie.Ale... Ale w Breli: woda krystalicznie czysta, pod wodą... national geografic.No może przesadzam ,ale bardzo ciekawie. Większość czasu na plaży chciało się jednak spędzać obserwując podwodny świat/ rozgwiazdy,strzykwy,jeżowce, kraby, ryby/. Plaże wyposażone w toalety, prysznice.
Wrażenia wizualne niesamowite- pasmo górskie nad brzegiem morza.No i kilometrowe promenady do spacerowania, którymi można dojść do centrum Breli i dalej, a tam wszystkie atrakcje. Z resztą wzdłuż promenady jest już ciekawie.
Następna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Seget Donji - proszę o poradę.
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone