Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Seget Donji - proszę o poradę.

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 06.03.2011 21:17

I właśnie o to chodziło, z tego co pamiętam autor wątku zamierza traktować seget donji jako baze wypadową a to znaczy że chce zwiedzac, z Twojego opisu wnioskuję że w takim charakterze jest OK?
Bliskość trogiru, Splitu, Solin, Promosten, Sibenik, Krka itd. wydaje mi sie że to dobry wybór....ale to tylko moja niezależna opinia, zwłaszcza że w ubiegłym roku byłem w Medenie na plazy i jest całkiem znośnie
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 06.03.2011 21:24

santosz napisał(a):I właśnie o to chodziło, z tego co pamiętam autor wątku zamierza traktować seget donji jako baze wypadową a to znaczy że chce zwiedzac, z Twojego opisu wnioskuję że w takim charakterze jest OK?
Bliskość trogiru, Splitu, Solin, Promosten, Sibenik, Krka itd. wydaje mi sie że to dobry wybór....ale to tylko moja niezależna opinia, zwłaszcza że w ubiegłym roku byłem w Medenie na plazy i jest całkiem znośnie

omega444 napisał(a):.Ale... Ale w Breli: woda krystalicznie czysta, pod wodą... national geografic.No może przesadzam ,ale bardzo ciekawie. Większość czasu na plaży chciało się jednak spędzać obserwując podwodny świat/ rozgwiazdy,strzykwy,jeżowce, kraby, ryby/. Plaże wyposażone w toalety, prysznice.
Wrażenia wizualne niesamowite- pasmo górskie nad brzegiem morza.No i kilometrowe promenady do spacerowania, którymi można dojść do centrum Breli i dalej, a tam wszystkie atrakcje. Z resztą wzdłuż promenady jest już ciekawie.

Raczej pisal o Breli.
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 06.03.2011 21:54

omega444 napisał(a):Seget Donji to senna miejscowość. Mało ludzi. Spokojnie. Woda nie tak czysta jakby się chciało,pod wodą nieliczne żyjątka wodne. Plaża miła i knajpki przy plaży też, szczególnie wieczorem robią wrażenie.


A jednak o Seget Donji tez było....
Ależ Ty jesteś Lamerem.....nie doczytasz, nie zobaczysz a takie brednie klepiesz.....zal mi jednak Ciebie, Twoje posty merytorycznie nie wnosza absolutnie nic do dyskusji....
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 06.03.2011 21:56

AndrzejJ. napisał(a):Raczej pisal o Breli.



I jak już to PISAŁA. Nie zauwazyłeś, że omega jest kobietą?
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 13.03.2011 13:04

loka napisał(a):http://www.upierdliwyreklamodawca.pl/noclegi/2081-willa-victoria/szczegoly
tam jedziemy, kojarzysz może ta chatkę?
a możesz opowiedzieć mi coś na temat samej miejscowości?
że jest stocznia, to już wiem, a jakieś sklepy? knajpy? jakie tam są ceny?
da się tam jakoś spędzić czas, czy trzeba jeździć w inne miejsca?
a woda jest faktycznie taka brudna, że nic nie widać?
jejku, sama już nie wiem!
podoba mi się, że jest tam podobno spokojnie(bez tłumów), a zarazem blisko do większych miast;)

Jestem przekonany, że będziesz zadowolona z pobytu w Seget Donji. Znam te tereny bardzo dobrze nawet wiem mniej więcej w którym miejscu jest ta willa. Przy samej promenadzie która ciągnie się około 2 km. Bardzo dobre miejsce do spacerów(bez samochodów motorów itp.) Przy promenadzie wiele knajpek i restauracji (polecam zwłaszcza ZULE). Promenadą dojdziesz do hoteli "Jadran" i "Medena" przy których wieczorem i nie tylko kwitnie życie towarzyskie z wieloma atrakcjami. Ponadto lokalizacja powoduje, że masz wszędzie blisko: do Trogiru 3km, do Splitu 21km, do Śibenika (po drodze Primośten i Rogoznica) 60km, do Parku Narodowego Rzeki Krka 72km. Co do wody to wielka przesada z tą "brudnością" W końcu trogirska stocznia znajduje się na wyspie Ciovo a nie na stałym lądzie. Z tarasu Twojego apartamentu masz piękny widok właśnie na tę wyspę. Życzę przyjemnego wypoczynku i bezstresowego oczekiwania na urlop. Zdjęcia z promenady i Segetu znajdziesz na mojej stronie www.mojachorwacja.eu
loka
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 05.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) loka » 13.03.2011 16:55

Stary Chorwat napisał(a):
Jestem przekonany, że będziesz zadowolona z pobytu w Seget Donji. Znam te tereny bardzo dobrze nawet wiem mniej więcej w którym miejscu jest ta willa. Przy samej promenadzie która ciągnie się około 2 km. Bardzo dobre miejsce do spacerów(bez samochodów motorów itp.) Przy promenadzie wiele knajpek i restauracji (polecam zwłaszcza ZULE). Promenadą dojdziesz do hoteli "Jadran" i "Medena" przy których wieczorem i nie tylko kwitnie życie towarzyskie z wieloma atrakcjami. Ponadto lokalizacja powoduje, że masz wszędzie blisko: do Trogiru 3km, do Splitu 21km, do Śibenika (po drodze Primośten i Rogoznica) 60km, do Parku Narodowego Rzeki Krka 72km. Co do wody to wielka przesada z tą "brudnością" W końcu trogirska stocznia znajduje się na wyspie Ciovo a nie na stałym lądzie. Z tarasu Twojego apartamentu masz piękny widok właśnie na tę wyspę. Życzę przyjemnego wypoczynku i bezstresowego oczekiwania na urlop. Zdjęcia z promenady i Segetu znajdziesz na mojej stronie www.mojachorwacja.eu



Dziękuję bardzo;) wybierzemy się tam jednak, po powrocie na pewno dam znać jak tam moim zdaniem było;) Chorwacja jest piękna, wiem, że będę tam czesto jeździć, w zeszłym roku byliśmy na wyspie Pag, w Novalji, ;) Widzę, że Pan Stary Chorwat z Cieszyna tez jest;)
pozdrowienia!
santosz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1181
Dołączył(a): 02.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) santosz » 14.03.2011 01:03

Koniecznie jakaś relacja z pobytu okraszona zdjęciami :D
magul
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 15.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) magul » 16.10.2011 22:12

Z ogromnym opóznieniem, ale BRADZO dziękuję za wszystkie informacje. Smok131 wybór padł na Ciovo - Okrug Donji. Było super. Pozdrawiam serdecznie!
smok131
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1017
Dołączył(a): 24.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) smok131 » 22.10.2011 20:32

magul napisał(a):Z ogromnym opóznieniem, ale BRADZO dziękuję za wszystkie informacje. Smok131 wybór padł na Ciovo - Okrug Donji. Było super. Pozdrawiam serdecznie!


opowiedz może coś więcej,jakieś foto...??? :wink:
mamadwojki9
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.04.2013
Donji Seget

Nieprzeczytany postnapisał(a) mamadwojki9 » 08.04.2013 10:09

witam
od paru dobrych lat marzyliśmy o wakacjach w Chorwacji
wreszcie w tym roku zarezerwowalismy nasze wakacje w miejscowości Donji Seget
bedę wdzieczna za cenne rady przez Was napisane
co warto zwiedzic?
czy to miejsce dla rodzin z dziecmi
będę wdzieczna za każdą cenną radę :)

pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Donji Seget

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 08.04.2013 10:21

mamadwojki9 napisał(a):witam
od paru dobrych lat marzyliśmy o wakacjach w Chorwacji
wreszcie w tym roku zarezerwowalismy nasze wakacje w miejscowości Donji Seget
bedę wdzieczna za cenne rady przez Was napisane
co warto zwiedzic?
czy to miejsce dla rodzin z dziecmi
będę wdzieczna za każdą cenną radę :)

pozdrawiam



Cześć.

seget-donji-prosze-o-porade-t30549-15.html#p682684
zadar-okolice-region-dalmacja-t29007.html#p570959
trogir-t24261.html



Pozdrawiam
Stary Chorwat
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 729
Dołączył(a): 09.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Stary Chorwat » 08.04.2013 16:26

Teren znam bardzo dobrze i piszę o nim na mojej stronie www.mojachorwacja.eu , na którą serdecznie zapraszam. Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie odpowiem. Proszę pisać na maila, który jest podany na stronie. Powiem tylko, że dokonaliście dobrego wyboru, bo tereny są piękne. Pozdrawiam
danieleu
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 09.02.2017
Seget

Nieprzeczytany postnapisał(a) danieleu » 15.03.2017 09:39

Witam wybieram się do miejscowości Seget Donji apartamenty Branko i mam pytanko czy ktoś może coś o tej miejscowości : jak plaże,jak z jedzeniem ? może polecicie jakieś knajpki? i oczywiście coś o tych apartamentach. :D
Nika227
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 26.01.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Nika227 » 11.07.2018 00:52

Witam.Czy był ktoś w apartmani Hrvatskih Zrtava w Seget Donji?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Seget Donji - proszę o poradę. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone