Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prom Ploce do Trpanija

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Lubuskie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 11.08.2010
Prom Ploce do Trpanija

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuskie » 05.08.2012 18:56

Witam interesuje mnie całkowity koszt przeprawy promem z Ploce do Trpanija

Znalazłem cennik ale nie wiem czy za auto płacimy 138kn + 32kn za osobę czy tylko 138 za auto?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 06.08.2012 13:30

Nie wiem, czy można mieć wątpliwości... w cenniku są "obrazki"....
klik
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2012 20:58

Lubuskie napisał(a):Witam interesuje mnie całkowity koszt przeprawy promem z Ploce do Trpanija

Znalazłem cennik ale nie wiem czy za auto płacimy 138kn + 32kn za osobę czy tylko 138 za auto?


138 za samochód + 32 za każdą osobę.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 06.08.2012 20:59

Znaczy nawet gdybyśmy nie opuszczali samochodu to i tak po 32kn od osoby musimy zapłacić :D
Lubuskie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 11.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuskie » 07.08.2012 17:09

W cenniku obrazki ? Hmmm ^^ Gdzie? http://www.chorwackie.pl/dalmacja/trans ... dkowa.html

Już wiem:) że + każda osoba trochę to średniowieczne rozwiązanie ale niech im będzie
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.08.2012 20:51

Lubuskie napisał(a):W cenniku obrazki ? Hmmm ^^ Gdzie? http://www.chorwackie.pl/dalmacja/trans ... dkowa.html

Już wiem:) że + każda osoba trochę to średniowieczne rozwiązanie ale niech im będzie



Po pierwsze wystarczyło myszką najechać i lewym przyciskiem nacisnąć na KLIK, który kolega zamieścił jako link.
Jeśli to problem to proszę oto link: http://www.jadrolinija.hr/pdfs/stcijene.pdf
I tam proszę uwierzyć są obrazki. A link wskazany przez kolegę jest z zupełnie innej strony. 8O
A co w tym średniowiecznego :?: Doprawdy nie pojmuję. W taki sposób chyba działają wszystkie promy.
A przynajmniej te poruszające się po trasach lokalnych.
A może tylko ma być opłata za samochód? Już widzę 8 oszczędnych zamkniętych w bagażniku i 6 na tylnym siedzeniu co by 5 zł zaoszczędzić. Więcej takich tekstów, a już nikt grzecznie nie odpowie na zadane pytanie. :(
rat52
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rat52 » 07.08.2012 21:31

Podłączę się pod temat. Czy prom ten w wysokim sezonie kursuje ściśle wg. rozkładu. Czy na okrągło " w te i nazad" ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 07.08.2012 22:29

rat52 napisał(a):Podłączę się pod temat. Czy prom ten w wysokim sezonie kursuje ściśle wg. rozkładu. Czy na okrągło " w te i nazad" ?



Wszystkie promy w Chorwacji kursują ściśle według rozkładu :D Zapewniam :D
Lubuskie
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 11.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lubuskie » 09.08.2012 09:50

Wszędzie jest opłata za samochód wliczone jest w cenę 5 osób,ale ok:) Prom się trochę tu nie opłaca!,Polecam drogę przez BOŚNIĘ:)
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2012 09:53

inman napisał(a):
rat52 napisał(a):Podłączę się pod temat. Czy prom ten w wysokim sezonie kursuje ściśle wg. rozkładu. Czy na okrągło " w te i nazad" ?



Wszystkie promy w Chorwacji kursują ściśle według rozkładu :D Zapewniam :D

Ręki bym za to nie położył...
rat52
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 27.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) rat52 » 09.08.2012 10:15

Może źle zadałem pytanie. Chodziło mi o to czy w wysokim sezonie prom ten kursuje tylko tyle razy ile pisze w rozkładzie czy czy " na okrągło" .
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2012 10:41

rat52 napisał(a):Może źle zadałem pytanie. Chodziło mi o to czy w wysokim sezonie prom ten kursuje tylko tyle razy ile pisze w rozkładzie czy czy " na okrągło" .



Raczej tyle razy ile w rozkładzie. Ale tym konkretnie promem nie płynąłem.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.08.2012 10:43

Bocian napisał(a):
inman napisał(a):
rat52 napisał(a):Podłączę się pod temat. Czy prom ten w wysokim sezonie kursuje ściśle wg. rozkładu. Czy na okrągło " w te i nazad" ?



Wszystkie promy w Chorwacji kursują ściśle według rozkładu :D Zapewniam :D

Ręki bym za to nie położył...


Osobiście nie spotkałem się z tym by prom płynął niezgodnie z rozkładem.
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 09.08.2012 10:46

inman napisał(a):
Osobiście nie spotkałem się z tym by prom płynął niezgodnie z rozkładem.

A ja się spotkałem na Hvarze. A także słyszałem opowieść tych co właśnie chcieli z Ploče płynąć...
aga2
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1022
Dołączył(a): 10.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) aga2 » 09.08.2012 11:23

Lubuskie napisał(a):Wszędzie jest opłata za samochód wliczone jest w cenę 5 osób,ale ok:) Prom się trochę tu nie opłaca!,Polecam drogę przez BOŚNIĘ:)

W Chorwacji, nigdzie tak nie jest, zawsze jest cena za auto plus osoby....
dlatego kolejny powod dla ktorego nie warto jezdzic tam na wakacje :mrgreen: :mrgreen:
ps. sorki za pisownie ale wywalilo mi polska klawiature :(
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone