Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Povlja, Brac

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CroAna
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1794
Dołączył(a): 31.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) CroAna » 13.07.2013 06:43

Witajcie miłośnicy Povliji! Wcale nie dziwię się zakochaniu niektórych forumowiczów w tej miejscowości :lol:
Jest bardzo spokojna i niezwykle urokliwa. Polecam wszystkim szukającym sennej,leniwej atmosfery :)
Szczególnie apartamenty Dragika u przesympatycznej Pani Sutjeski Cipoviec. Cena przystępna,klima,net...pozdrawiam serdecznie :oczko_usmiech:
ralf1974
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 24.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) ralf1974 » 25.12.2013 02:22

Witajcie
CroAna czy mogłabyś podesłać na priva adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl namiary na wspomnianą Sutjeski Cipoviec?
Będę zobowiązany.
Pozdrawiam
albe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) albe » 06.01.2014 20:09

Witam,
właśnie szukam jakiejś kwatery w Povlja dla 2 rodzin w sierpniu, czy mógłbym także prosić o namiary do Sutjeski Cipoviec na adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Pozdrawiam
carramba7
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 27.07.2011
POVLJA - BRAĆ

Nieprzeczytany postnapisał(a) carramba7 » 31.07.2014 10:04

Apartament rodziny Gracinów. Byliśmy tam dwa razy. ceny wydają się być w okolicach średnie, nie jest to okazja cenowa, nie jest to też przesada. Jeśli ktoś chce sobie wcześniej zagwarantować nocleg bez kłopotów związanych z poszukiwaniami w upale na miejscu, to myślę, ze jest to dobra propozycja. Natomiast apartamenty są doskonale wyposażone, czyste i doskonale położone. Podaję link do strony zawierającej więcej informacji:

dalmatian-apartments.jimdo.com

mail adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Załączniki:
image27.jpg
image14.jpg
image.jpg
Arky69
Turysta
Avatar użytkownika
Posty: 13
Dołączył(a): 08.07.2012
Szukam noclegu dla 2 osób na Brac

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arky69 » 04.04.2016 15:58

Witam
Szukam sprawdzonego noclegu dla 2 osób na wyspie Brac na 10 dni w sierpniu- sypialnia,kuchnia ,łazienka, taras. Najlepiej blisko morza i w rozsądnej cenie.
Arek
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
gosiabdg
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 06.04.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiabdg » 07.04.2016 20:54

Witam, również poszukuję kwatery na dwie rodziny 2+1 + 2+1 na początku lipca, blisko morza :) :) :) mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 09.04.2016 11:07

gosiabdg napisał(a):Witam, również poszukuję kwatery na dwie rodziny 2+1 + 2+1 na początku lipca, blisko morza :) :) :) mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl

PW
figusek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 895
Dołączył(a): 11.08.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) figusek » 14.04.2016 11:02

Pojawiła się propozycja apartamentów Dragica (niejaka Pani Sutjeska Cipovec), czy ktoś w końcu się tam wybrał? :)
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 14.04.2016 11:06

U Sutjeski?
Widywałem się z nią i rozmawiałem niemal codziennie, mieszkając po sąsiedzku.
Bardzo fajna, miła i uczynna Pani.
Częstuje naleśnikami, piecze placki i takie tam...... :wink:

Nie byłem co prawda w jej apartmanach, ale myślę, że są w porządku.
Właścicielka jak najbardziej godna polecenia.
A i Dragica w super miejscu ( z widokiem na Ticja Luka). :D

To ten z czerwonym dachem.
A w dolnej części zdjęcia TL.

Obrazek

Samochód parkujesz pod wiatą widoczną na zdjęciu, skąd do apartmana masz raptem max.100m.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.04.2016 13:25

CroAna chyba mieszkała w Dragicy przed laty.
My ostatnio po sąsiedzku ciut wyżej.
Od Dragicy fajne dojście do plaży w zatoce Tičja Luka - bez schodów, i do centrum też droga bez większych przewyższeń.
To niezłe miejsce, jeśli lubisz spokój. Miasteczko bardzo klimatyczne, dla mnie prawie kwintesencja Dalmacji.
yzedef
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2975
Dołączył(a): 09.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) yzedef » 14.04.2016 13:51

Jak szukałem kwaterki dla siebie we wrześniu to też zastanawiałem się nad apartamentami Nada. Też na górce z widokiem na zatoczkę Ticja Luka. Akurat ja rozważałem apartament A3 na drugim piętrze, fajnie wyposażony bo 60m2, duża kuchnia.. zmywarka, pralka. Widzę że na stronie www jest jakaś oferta first minute więc może jeszcze coś jest no i ceny są lepsze niż ja we wrześniu dostałem :). Zrezygnowałem bo po po prostu znalazłem inne lokum taniej. Może ktoś tam był i może coś więcej napisać. Wystarczy wpisać w google "apartments nada povlja". Kontakt mailowy był bardzo miły i profesjonalny :) tylko tyle mogę powiedzieć.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.04.2016 14:30

yzedef napisał(a):Jak szukałem kwaterki dla siebie we wrześniu to też zastanawiałem się nad apartamentami Nada.

Przy Nadzie jest ten minus, że trochę dłużej idziesz pod górkę z plaży. Schodków miałbyś więcej. :wink:

Można rozważyć też ap. Sandra przy Brdanjaku. Odrobinę krócej pod górkę niż przy Nadzie.
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 14.04.2016 20:00

aaP1230725.JPG
Dragica po prawej


aaP1230690.JPG
Dragica po lewej


aaP1230781.JPG
Droga do plaży w Ticjej Luce


aP1230728.JPG
Droga do plaży


aP1240173.JPG
Droga do centrum Povlji
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 14.04.2016 21:00

Jak znajdę to wkleję jeszcze zdjęcie z drona. :mrgreen:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 14.04.2016 21:17

anakin napisał(a):Jak znajdę to wkleję jeszcze zdjęcie z drona. :mrgreen:

i te podwodne..... podwodne też wklej :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Povlja, Brac - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone