Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i filmy.

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
siwyyy77
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 12.01.2012
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) siwyyy77 » 15.07.2018 01:45

grodek napisał(a):
KrzysTurbo napisał(a):Pytanie z mojej strony...Zalatwialiscie sobie pozwolenie na latanie dronem?? Nie wiem czy ryzykować czy jednak się wysilać i takie wlasnie załatwić...Chce teraz moim Mavic Pro polatac....


Latałem "na czarno". Tam Cię nikt nie będzie ścigał za drona , no chyba że komuś na głowę spadnie ;)


No właśnie ponoć ścigają...
Czy podczas latania nikt się nie czepiał?
grodek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 28.12.2017
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) grodek » 15.07.2018 22:14

Nikt się nie czepiał , ludzie byli bardzo zaciekawieni. Niektórzy machali w trakcie nagrywania , jeszcze inni podchodzili chcąc zobaczyć podgląd z drona , pytano mnie o model , cenę.
m@rek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 884
Dołączył(a): 15.07.2010
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) m@rek » 16.07.2018 00:51

cześć
muszę przyznać że ujęcia robią wrażenie, świetny pomysł 8)

patrząc na niektóre zdjęcia mam rażenie jakbym był świadkiem pewnej ewolucji i przyszła mi do głowy taka myśl:
dron "przedłużeniem" selfie stick'a :)

będę zaglądał i czekam na dalszy "rozwój akcji" :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 01.08.2018 22:31

m@rek napisał(a):patrząc na niektóre zdjęcia mam rażenie jakbym był świadkiem pewnej ewolucji i przyszła mi do głowy taka myśl:
dron "przedłużeniem" selfie stick'a :)

M@rek, dobrze powiedziane, chyba kiedyś tak będzie, że turyści (szczególnie japońscy/ chińscy/ itp. itd.) będą zamiast wszechobecnych "kijów" stosować drony.
I teraz tak się zastanawiam... W tym roku uciekaliśmy na Plitvicach przed wycieczką wyżej wymienionych nacji. Oczywiście niemal każdy z nich miał ze sobą "selfika". Jeśli zamiast tego zaczną używać drony, to będzie wtedy bardzo ciekawie... Mam nadzieję, że je wtedy potopią w tych lazurowych wodach Jezior Plitvickich...
Oczywiście to się nie tyczy do pojedynczych użytkowników dronów, jak autor powyższej relacji, bo już pisałam, że zdjęcia są świetne.
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1454
Dołączył(a): 18.08.2017
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 02.08.2018 12:33

:mrgreen: Wyobrażałam sobie inwazję zderzających się dronów. :D Ale póki co cieszmy się tymi widoczkami z góry dzięki koledze, który zrobił kawał dobrej roboty.
martinb33
Odkrywca
Posty: 89
Dołączył(a): 29.01.2018
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) martinb33 » 02.08.2018 13:19

Piękna relacja ;) zostawiam posta, może coś mi się przyda z zawartych tu informacji. Już nie długo wyjazd ;)
czyzo
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 67
Dołączył(a): 04.07.2015
Re: Marušici - maj 2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) czyzo » 12.08.2018 16:44

grodek napisał(a):Niedziela 3 czerwiec

grodek napisał(a):Środa 30 maj

... a międzyczasie skok do pobliskiego Zadvarje nacieszyć się widokiem wodospadu Gubavica. Jeszcze tu wrócimy gdyż doszły nas słuchy że jest możliwa kąpiel u podnóża wodospadu , tylko jest jeden problem , nie wiemy gdzie jest zejście :roll:


Znaleźliśmy drogę prowadzącą na dół wodospadu. Udajemy się w stronę miejscowości Podgrađe , przejeżdżamy przez most Pavića i drogą w górę do pierwszej serpentyny. Tam skręcamy w prawo w szutrową drogę , jeśli komuś nie zależy na porysowanym lakierze musi pozostawić w tym miejscu swój samochód. Jako że nasza Renówka jest przed korektą lakieru jedziemy dalej , mijając ostre krzaczki i sady oliwkowe i winogronowe a także dziką czereśnie której owocami się oczywiście częstujemy :wink: 1,5 kilometra dalej stoi tablica informacyjna z mapką okolic rzeki Cetiny. Parkujemy samochód i resztę trasy pokonujemy pieszo , wydeptaną dziką ścieżką przez uczestników raftingu. Naszym oczom ukazuje się taki oto widok :hearts:

PicsArt_06-07-05.39.51.jpg


PicsArt_06-07-05.37.09.jpg


PicsArt_06-07-10.00.23.jpg


PicsArt_06-07-09.59.52.jpg


PicsArt_06-07-05.42.09.jpg


Dzięki za namiary, będę w tym tygodniu w Baskiej Vodzie to chętnie tam podjadę uciekając od plażowania :)
grodek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 28.12.2017
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) grodek » 31.10.2018 12:20

grodek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 61
Dołączył(a): 28.12.2017
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) grodek » 03.01.2019 17:11

Ostatni film z Chorwacji , tym razem oficjalny na moją firmową stronę:

Croatia from above , Travel movie
walp
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13437
Dołączył(a): 22.12.2008
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) walp » 03.01.2019 20:19

Mislim da ovo je prekrasno. :lol:

Piękne. Obejrzałem właśnie na dużym ekranie.
Jestem fanem serii "The World from Above" oraz "Polska z góry" emitowanych na Planete+. :wink:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10885
Dołączył(a): 27.08.2012
Re: Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i film

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 03.01.2019 22:21

Bardzo ładna pamiątka, ciekawe ujęcia.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Dalmacja z dronem - Omiš / Maruśiči 2018 - fotki i filmy. - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone