Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY (subiektywne ;-) )

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Ola9554
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 04.06.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ola9554 » 26.07.2017 18:59

Asia my ten sam terimin z biura silesia :)
Ma ktoś może jakieś sprawdzone miejsce na wymiane euro na kuny? Czy ogólnie bez większej różnicy to jest w Makarskiej?
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 26.07.2017 19:30

Dziś w necie trafiłem na taką wiadomość,więc zanim zostawisz swój barłóg na plaży w rejonie Makarskiej to żebyś nie był zdziwiony :D https://www.dalmacijadanas.hr/komunalci ... -rekvizita
rocker
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 514
Dołączył(a): 15.07.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) rocker » 27.07.2017 09:45

Ola9554 napisał(a):Asia my ten sam terimin z biura silesia :)
Ma ktoś może jakieś sprawdzone miejsce na wymiane euro na kuny? Czy ogólnie bez większej różnicy to jest w Makarskiej?


Banki lub Poczta
pawelli
Mistrz Świata FIFA
Avatar użytkownika
Posty: 2526
Dołączył(a): 19.03.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelli » 27.07.2017 11:53

Z napisał(a):Dziś w necie trafiłem na taką wiadomość,więc zanim zostawisz swój barłóg na plaży w rejonie Makarskiej to żebyś nie był zdziwiony :D https://www.dalmacijadanas.hr/komunalci ... -rekvizita



Tyle że na zdjęciu jest sporo uszkodzonych leżaków - raczej turyści ich nie przywieźli....
Wg. mnie jest to robione pod kątem "przemysłu leżakowego" pod przykrywką porządku na plaży ...
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 27.07.2017 14:29

dorekek napisał(a):Asiaa90 chorwackie dobre piwko jak najbardziej :) Jestem tutaj nowy w sumie dlatego nie mogę odpisać w prywatnej wiadomości :D :D :D a w której części Makarskiej nocujecie?


My standardowo jak większość gdzieś w Zelence :)
Pewnie będzie dostęp na miejscu do internetu więc w jeśli macie ochotę piszcie to się na miejscu gdzieś umówimy.. zapomniałam, że PW nie można odczytać :)
arczi88
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 27.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) arczi88 » 27.07.2017 21:23

Asiaa90 napisał(a):
Artureez napisał(a):Witam 31.07 wybieram się do Makarskiej chciałbym aby osoby które już były w tej miejscowości podzieliły się informacjami gdzie warto jeść jakie są ceny różnych dań oraz jakie są atrakcje np w postaci skuterów wodnych, wypożyczalni skuterów zwykłych :D. i w jaki sposób najlepiej dostać się na górę biokovo z góry dziękuje jadę z dziewczyną autokarem na 12 dni i chciałbym wiedzieć ile mniej więcej zabrać gotówki wszelkie ciekawostki śmiało pisać. Dzięki :papa: 8)

Jak wyżej wspomniano wszystko znajdziesz w tym temacie, na pierwszej stronie jest nawet odnośnik do zebranych informacji można coś wyszukać :) z jakiego biura jedziecie ?


Witam, też jadę 31.07-11.08 do Makarskiej z Oskara. Szykuje się niezła impreza :) Jedzie ktoś na ten wyjazd ze Śląska?
dorekek
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 24.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) dorekek » 28.07.2017 09:27

My standardowo jak większość gdzieś w Zelence :)
Pewnie będzie dostęp na miejscu do internetu więc w jeśli macie ochotę piszcie to się na miejscu gdzieś umówimy.. zapomniałam, że PW nie można odczytać :)[/quote]


odczytać odczytałem gorzej było jak chciałem odpisać :D :D :D
baltic91
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) baltic91 » 28.07.2017 10:14

Cześć,

w jaki sposób z Makarskiej dostać się np. do wodospadów Krka? Niestety w tym roku lecimy samolotem, więc własnego auta nie mamy. Z tego co patrzyłem to koszt wynajmy samochodu to ok. 250 zł z ubezpieczeniem na jeden dzień.

Pozdrawiam
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2017 11:08

baltic91 napisał(a):Cześć,

w jaki sposób z Makarskiej dostać się np. do wodospadów Krka? Niestety w tym roku lecimy samolotem, więc własnego auta nie mamy. Z tego co patrzyłem to koszt wynajmy samochodu to ok. 250 zł z ubezpieczeniem na jeden dzień.

Pozdrawiam

http://makarska-info.hr/pl/203/wycieczki

Szukaj w agencjach turystycznych.
baltic91
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 17.07.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) baltic91 » 28.07.2017 11:27

Janusz Bajcer napisał(a):Szukaj w agencjach turystycznych.


A jaka orientacyjna cena za taką przyjemność? :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.07.2017 11:33

baltic91 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Szukaj w agencjach turystycznych.


A jaka orientacyjna cena za taką przyjemność? :D

Zaraz zadzwonię i zapytam :) Poczekasz minutę ?
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2017 11:38

Trochę autobus z przewodnikiem i posiłkiem kosztuje >>> http://www.atlas-croatia.com/arrangemen ... k-sibenik/

Może jest w innych agencjach taniej - nie wiem, sprawdzisz sobie w Makarskiej.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107679
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.07.2017 11:44

bigredone napisał(a):
baltic91 napisał(a):
Janusz Bajcer napisał(a):Szukaj w agencjach turystycznych.


A jaka orientacyjna cena za taką przyjemność? :D

Zaraz zadzwonię i zapytam :) Poczekasz minutę ?


Podaję numer telefonu :wink: >>> http://makarska-info.hr/pl/396/kontakt
Asiaa90
Croentuzjasta
Posty: 153
Dołączył(a): 19.03.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiaa90 » 28.07.2017 18:27

arczi88 napisał(a):

Witam, też jadę 31.07-11.08 do Makarskiej z Oskara. Szykuje się niezła impreza :) Jedzie ktoś na ten wyjazd ze Śląska?

My jedziemy z Krakowa i nie wiem czy nie zatrzymuję się w Katowicach jeszcze :wink:
marek.pl3
Croentuzjasta
Posty: 133
Dołączył(a): 28.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) marek.pl3 » 28.07.2017 22:15

Ola9554 napisał(a):Asia my ten sam terimin z biura silesia :)
Ma ktoś może jakieś sprawdzone miejsce na wymiane euro na kuny? Czy ogólnie bez większej różnicy to jest w Makarskiej?

O ile pamiętam to wymienialiśmy w Zagrebaćka Bank, najlepszy przelicznik i bez prowizji
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
MAKARSKA - KOMPENDIUM WIEDZY (subiektywne ;-) ) - strona 60
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone