Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Kowolki na Korsyce 2014

Francja produkuje ponad 1 500 rodzajów serów. Francuzi są odpowiedzialni za stworzenie metrycznego systemu miar i wag w 1793 roku. Francja nie jest ojczyzną croissanta - to ciasto pochodzi z Austrii. Kipferl – przodek croissanta, który narodził się w wiedeńskich kawiarniach w XIII wieku – był oryginalnym porannym słodyczem w kształcie półksiężyca.
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004
Kowolki na Korsyce 2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 19.09.2014 00:35

Hejka :wink:







..Nadszeł rok 2014 , kfiotki zaceły cisnoć ku wyrchu :( itd..i tak my se s Pamelom co wiecor lezeli pod piezinom ,wygzywali bzuchy , puscali bonki , popijajonc wiśniófke , popalajonc skrynty własnej roboty( s tytoniu czeskigo) bo je tańszy :wink: i marzili my se o palmach , bananach ,dzikich plazach , turkusowych mozach i bezludnych wyspach ..kaj by my to nie pojechali na te wakacje :roll:







..az tu naroz jednego wiosynnego wiecora wpado do nas syn .. iii .... tata,mama wyskakiwać s kapusty bo sie zenie 8O hm... :roll: no to co , podziwali my sie na siebie 8O , s kapusty my wyskocyli i zostali my golce :mrgreen: ale weselisko sie udało i som my teroz s nasej młodej pary bardzo dumni :wink:






..tak ze palmy,dzikie plaze i bezludne wyspy posły sie paść :(






.. a do tego bzuch mie zacon boleć :( to posłem do weterynaza i ten godo co mom w bzuchu kamyka i tza cionć 8O ..no to co myśle jak tza to tza i pojechołem do spitola i tam kolejny doktor postukoł,popukoł i godo zrobie to panu laparoluneto-oskopolowowo zodnych śladow nie bedzie i za dwa dni do domu ..no to godom to pan rob 8O , .. rano sie budze po tym zabiegu w głowie sie krenci jakbym z 5 jointów wyjaroł , patze na bzuch a tam tako srama jak by mi azja duhajbej toporym pzifandzolił 8O .... tzi dni nic mi nie dali jeś , juz myślołem co umre s głodu , na cworty dostołem gorskom herbate i suchara i kopli mi do d... :roll: ale to jest mały pikuś tzeci doktor mi powiedzioł co pzez dwa miesionce ni moge sie kompać w oceanach , jeś ostrego , masnego i ni moge kuzić .. o ambrozje sie go juz nie pytołem bo mioł mine jak by cis kloca 8O ...odpowiedź pzewidziołem telepatycnie 8O





.. ale juz je syćko dobze , ambrozja wchodzi luźno :wink:




...alem sie rozpisoł , sorki

:wink:






... a przechodząc do tematu ..prujymy na Korsyke :wink: to już dzisio po połedniu :mrgreen:





...a żeby było weselej jedziemy we czwórkę Pamela , jo i nasze dziecioki ( syn i synowa ) :roll: o dziwo dołączyli na ochotnika 8O , tak ze som my podbudowani co nie som my jesce takie stare zgredy 8O jak chcom s nami podruzować :wink:





..na jutro plan taki..


Skoczów -Livorno





..następnie promem do Bastii i pierwszy tydzień na wschodnim wybrzeżu



..w planach mamy dużo zwiedzania ( miasteczka, plaże ,bary i inne zabytki itd ) :wink:



..jak zwykle bedzie kapke fotek ,fandzolenia i przigodów :wink:




..relacja będzie live tradycyjnie , myśle co we Francji majom Wi Fi 8O










.. f sobote wiecor prawdopodobnie pierwsy odcinek ( jak nas muchy nie pzisrajom po drodze 8O)





..tak że kto ma ochotę pozwiedzać z nami Korsykę z przymrużeniem oka :wink: :wink:





To zapraszamy do relacji ..Kowol ,Pamela i Dzieci :wink: :papa: :hut: :sm:
mireks
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1853
Dołączył(a): 18.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mireks » 19.09.2014 06:33

Pierwszy jestem,zasiadam.
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 19.09.2014 07:58

TRzymam kciuki za to żeby WIFI działało!!!
Kapitalne macie relacje, więc obowiązkowo się melduję
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 19.09.2014 08:04

Pięć osób zmarło w efekcie burzy oraz powodzi, które nawiedziły południową Francję. Na ratunek poszkodowanym ruszyło prawie pół tysiąca strażaków.
Według lokalnych mediów, cztery ofiary w momencie burzy przebywały na campingu w miejscowości Lamalou-les-Bains.
Piątą ofiarą była starsza kobieta, która najprawdopodobniej spadła z mostu, po czym porwał ją silny nurt rzeki Dourdou w regionie Midi-Pyrénées.
Liczba ofiar może wzrosnąć.


Uważajcie na siebie.
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 19.09.2014 08:11

Szerokości i gęstej sieci WiFi :papa:
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 19.09.2014 09:27

Vjetar napisał(a):Pięć osób zmarło w efekcie burzy oraz powodzi, które nawiedziły południową Francję. Na ratunek poszkodowanym ruszyło prawie pół tysiąca strażaków.
Według lokalnych mediów, cztery ofiary w momencie burzy przebywały na campingu w miejscowości Lamalou-les-Bains.
Piątą ofiarą była starsza kobieta, która najprawdopodobniej spadła z mostu, po czym porwał ją silny nurt rzeki Dourdou w regionie Midi-Pyrénées.
Liczba ofiar może wzrosnąć.


Uważajcie na siebie.



Hejka :D

.. toś mie kapke wystrasył 8O , najwyzej pziwionzymy sie s Leonem do Monte Cinto jak Ty w swoim avatarku :wink: i jakosik pzedzierzymy te buze :wink:
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 19.09.2014 09:39

...hm :roll: dlo piyrwsych cterech kolegów nagroda :mrgreen:



.. f postaci dwóch linków :wink:


..pierwsy sybki


fajni chłapce :lol:



...drugi wolny



Maximilien Czech


..jade odkuzać Leona , a potem smazić fasyrki na ceste :wink:



Pozdrówki , miło że wpadliście , postaram się odwdzięczyć ładnymi fotkami i filmikami :wink: :papa: :hut:
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 19.09.2014 09:46

Witam

Na Korsyce byliśmy 6 lat temu i na pewno kiedyś wrócimy na tą piękną wyspę, dlatego z przyjemnością będę śledzić Twoją relację :)

Pozdrawiam
Asia :)
evil
Croentuzjasta
Posty: 318
Dołączył(a): 18.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) evil » 19.09.2014 09:49

Melduję się :papa: No wreszcie , teraz w codziennie rano będziemy zaczynać pracę od przeczytania relacji Kowala :mrgreen:
Paulka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 497
Dołączył(a): 16.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Paulka » 19.09.2014 09:59

Ej Kowolu, Kowolu ... teraz rozumiem czemu chciałeś Wojtka Franza uciszyć ...wszak na swoją pisaninkę miejsce trzeba znaleźć ;) :)
Ale skoro Korsyka to i ja zasiadam i nie wykurzysz mnie nawet najtańszymi "czechami" :)
Kowal38
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1104
Dołączył(a): 16.04.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kowal38 » 19.09.2014 10:00

Pozdrówki dla Asi i Evila :wink:


Paulki i Wojtka :wink: :papa:


..kurde lece , wpadne jesce ,wyjezdzomy dziepro po połedniu :wink:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 19.09.2014 10:40

Szerokiej drogi, pogody, ciepła i sprawnego Wi-Fi.
Czekamy na codzienną porcje wrażeń.
Lidia i Kulka53
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 19.09.2014 10:45

Plany zmienione :lol:
Ostatnio edytowano 20.09.2014 11:02 przez Bocian, łącznie edytowano 1 raz
Aneta79
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 23.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta79 » 19.09.2014 10:52

Będę i ja tu zaglądać, bo początek był bardzo, bardzo...
wawerek
Croentuzjasta
Posty: 205
Dołączył(a): 10.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wawerek » 19.09.2014 12:41

No wreszcie! Zajebi.....e;)
Szerokości i mnóstwa wrażeń;)
Pozdrawiamy.
Następna strona

Powrót do Francja - France



cron
Kowolki na Korsyce 2014
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone