Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Chorwackie biura podróży

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
masiunia39
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 19.07.2010
Chorwackie biura podróży

Nieprzeczytany postnapisał(a) masiunia39 » 02.08.2010 23:51

Witam!. Czy ktoś rezerwował sobie kwaterę za pośrednictwem biura podróży. Znalazłam pasującą mi ofertę w galileo.hr ale nie mogę doszukać sie opinii o tym biurze. Trzeba wpłacić całą kasę i boję się, że na miejscu okaże się, że tej kwatery nie ma. Nie chcę jechać w ciemno, a jak do tej pory trafiam tylko na nieaktualne kwatery. Już prawie jechałam do Dario w Vodicach, zakupiłam ubezpieczeni i zrobiłam niezbędne zakupy, a tu dzwoni Dario, że kuzynka wynajęła apartament i nieaktualne. No i siedzimy na walizkach :cry:
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 03.08.2010 07:34

Skoro do teraz niczego nie zarezerwowałaś, to jedź w ciemno. Agencje też robią rózne "cuda niewidy"... rezerwujesz jedno, a na miejscu dostajesz drugie (czasem robią to świadomomie, czasem przez pomyłkę zabookują coś kilka razy... zwłaszcza teraz, kiedy największy "kocioł".. bo sierpień)....A jak jedziesz w ciemno to wiesz, co bierzesz... Szczyt sezonu.. ci, którzy mają strony w necie to raczej juz mają pozajmowane, ale przeciez nie każdy ma stronę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. kwater nie braknie. Z agencjami pośrednictwa lepiej daj sobie spokój...
Pozdrawiam
kmietka
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmietka » 03.08.2010 07:36

mimo wszystko, uważam, że najlepsze wyjście to jechać w ciemno. Wiele starszych osób nie ma stron internetowych i nie wystawia w necie swoich apartamentów. Szukając na miejscu, widzisz co bieżesz i nie natniesz się a do tego myślę, że będzie taniej :D Nie ma co siedzieć na walizkach :D Wpakuj je do auta i w drogę :wink:
masiunia39
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) masiunia39 » 03.08.2010 08:18

A w jaki dzień najlepiej jechać, żeby kwaterkę upolować, bo mam w tym temacie zupełną dowolność
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 03.08.2010 09:17

W jakikolwiek - nie ma zasad. To nie hotel gdzie najlepiej od soboty do soboty. Ja zawsze jeżdziłem w dowolny dzień, zawsze na rózne nietypowe dni - bo było to 10, 11 lub 12 dni. I nigdy nikt sie nie dziwił. Po prostu - albo ktoś ma wolne, albo nie. Choć trzeba przyznać, że chyba najwięcej ludzi jedzie "na sobotę", ale kiedy wyjeżdża? To różnie. Ja i moi znajomi zawsze w środku tygodnia bo wtedy nie ma tej weekendowej fali na drogach.
masiunia39
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) masiunia39 » 03.08.2010 09:32

Do jakiej miejscowości jeździcie? Czy jest tam problem ze znalezieniem kwatery 'w ciemno"
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 03.08.2010 13:21

Rysio
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13045
Dołączył(a): 23.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rysio » 03.08.2010 14:03

masiunia39 napisał(a):A w jaki dzień najlepiej jechać, żeby kwaterkę upolować, bo mam w tym temacie zupełną dowolność


Raczej nie dzień tu najważniejszy a jego pora. Kombinujcie tak by na miejscu być w godzinach porannych lub około południowych a już na pewno nie wieczornych, bo po pierwsze to kwatery będą już przebrane a po drugie, jeśli o cenę pytasz w promieniach zachodzącego słońca to i ta jest wyższa bo Chorwat wie doskonale że przed zmrokiem nocleg musisz znaleźć :wink:
kmietka
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmietka » 03.08.2010 18:53

masiunia39 napisał(a):A w jaki dzień najlepiej jechać, żeby kwaterkę upolować, bo mam w tym temacie zupełną dowolność


My jedziemy w 8 osób. Będziemy wyjeżdżać w sobotę (dlatego, że tak mamy urlop) tak, żeby dotrzeć w niedzielę w godzinach rannych :D Ale jeśli chodzi o Chorwację dzień nie ma znaczenia.
Ostatnio edytowano 04.08.2010 09:32 przez kmietka, łącznie edytowano 2 razy
masiunia39
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 29
Dołączył(a): 19.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) masiunia39 » 03.08.2010 19:12

My raczej pojedziemy pojutrze, bo ile można siedzieć na walizkach :lol: a tak na marginesie to skad startujecie?
kmietka
Globtroter
Posty: 46
Dołączył(a): 21.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmietka » 03.08.2010 19:22

My z Warszawy, ale dopiero 14.08 :(

Tak jak pisal Rysio, cyrklujcie tak, zeby dotrzec na miejsce do poudnia. Pozniej moze byc problem ze znalezieniem noclegow :D
Katarinka
Croentuzjasta
Posty: 186
Dołączył(a): 13.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarinka » 04.08.2010 06:44

My rezerwowaliśmy kwaterę przez internet, a na miejscu z niej zrezygnowaliśmy. Bez problemu znaleźliśmy na miejscu, a szukaliśmy po 14.
HOROŚ
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 01.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) HOROŚ » 04.08.2010 07:06

Ja startuje z Wa-wy 05 w czwartek ok 18 Jesli ktoś chęntny polecimy razem.
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 08.08.2011 22:04

masiunia39 napisał(a):Witam!. Czy ktoś rezerwował sobie kwaterę za pośrednictwem biura podróży. Znalazłam pasującą mi ofertę w galileo.hr ale nie mogę doszukać sie opinii o tym biurze. Trzeba wpłacić całą kasę i boję się, że na miejscu okaże się, że tej kwatery nie ma. Nie chcę jechać w ciemno, a jak do tej pory trafiam tylko na nieaktualne kwatery. Już prawie jechałam do Dario w Vodicach, zakupiłam ubezpieczeni i zrobiłam niezbędne zakupy, a tu dzwoni Dario, że kuzynka wynajęła apartament i nieaktualne. No i siedzimy na walizkach :cry:

Witam
Ja zaryzykowałem z tym biurem ii jestem mile zaskoczony po pierwsze nie trzeba wpłacać całości jest też opcja 50 \50 ceny. Ceny tych samych ośrodków z polskich biur są wyższe niż w galileo. Minusy to to że trzeba pisać po angielsku , ale dzięki translatorowi to nie problem , rozmowy też w wybranych językach. Naprawdę warto zaryzykować ja noclegów też szukałem długo i przez przypadek trafiłem na to biuro . Gorąco polecam . Oczywiście jak zawsze jaka cena taka jakość, ale te same pokoje u innych biur (nie chorwackich) są wyższe
blazej_k1
Croentuzjasta
Posty: 132
Dołączył(a): 04.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) blazej_k1 » 14.12.2011 10:49

masiunia39 napisał(a):Witam!. Czy ktoś rezerwował sobie kwaterę za pośrednictwem biura podróży. Znalazłam pasującą mi ofertę w galileo.hr ale nie mogę doszukać sie opinii o tym biurze. Trzeba wpłacić całą kasę i boję się, że na miejscu okaże się, że tej kwatery nie ma. Nie chcę jechać w ciemno, a jak do tej pory trafiam tylko na nieaktualne kwatery. Już prawie jechałam do Dario w Vodicach, zakupiłam ubezpieczeni i zrobiłam niezbędne zakupy, a tu dzwoni Dario, że kuzynka wynajęła apartament i nieaktualne. No i siedzimy na walizkach :cry:

Byłem z galileo.hr i polecam jest opcja płacenia 50/50 :D

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Chorwackie biura podróży
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone