Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Biura podróży ...

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 08.08.2010 15:41

korolex napisał(a):
hajduczek napisał(a):1-to nie do końca odpowiedź na Twoje pytanie,ale ja też patrzyłam pod tym kątem na oferty biur i stwierdziłam ,że będzie trudno i chyba w przyszłym roku pojade w ciemno lub zaklepie sobie tylko apartament .....a dojazd np ze Skarpą (wiem ,że niestety nie mają rewelacyjnych opinii)poniewaz można sobie "rozciągnąć pobyt na 9 ,16,23,30 dniskarpa
kurcze powiem szcerze ze nie znam tego biura w ogle.... mozesz cos wiecej napisac ?? lub w ogole jesśli ktos był z tego biura to niech napisze... pozdrawiam :)

Poczytaj tu i tu
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 08.08.2010 16:08

korolex napisał(a):kurcze powiem szcerze ze nie znam tego biura w ogle.... mozesz cos wiecej napisac ?? lub w ogole jesśli ktos był z tego biura to niech napisze... pozdrawiam :)
...niestety nie mam co napisać :lol: :wink: bo jeszcze z nimi nie byłam...tylko planuję w przyszłym roku....

ale widzę ,że p. Kasia mnie wyprzedziła z linkami :D a ja dopiero szukałam na forum :oops:

nie wiem jak byto było dokładnie w innych biurach ...lub ewentualnie po negocjacjach...ale ja jadę z Funclub"em i w ich ofercie jest wpis ,że przy własnym dojeździe minus 150 zł...czyli przy wykupieniu 2 turnusów za jeden płacisz całość ...za drugi - 150 zł.....znizka nie za wielka :?...dlatego ja zaczęłam się rozglądać za samym dojazdem....bo tyle się tutaj czyta ,że znaleźć kwaterę w ciemno to pikuś....a wybór miejsc przystankowych jest też dośc zadowalająca.....ale to już kwetia wyboru :D
korolex
Plażowicz
Avatar użytkownika
Posty: 5
Dołączył(a): 07.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) korolex » 08.08.2010 17:13

hajduczek napisał(a):
korolex napisał(a):kurcze powiem szcerze ze nie znam tego biura w ogle.... mozesz cos wiecej napisac ?? lub w ogole jesśli ktos był z tego biura to niech napisze... pozdrawiam :)
...niestety nie mam co napisać :lol: :wink: bo jeszcze z nimi nie byłam...tylko planuję w przyszłym roku....

ale widzę ,że p. Kasia mnie wyprzedziła z linkami :D a ja dopiero szukałam na forum :oops:

nie wiem jak byto było dokładnie w innych biurach ...lub ewentualnie po negocjacjach...ale ja jadę z Funclub"em i w ich ofercie jest wpis ,że przy własnym dojeździe minus 150 zł...czyli przy wykupieniu 2 turnusów za jeden płacisz całość ...za drugi - 150 zł.....znizka nie za wielka :?...dlatego ja zaczęłam się rozglądać za samym dojazdem....bo tyle się tutaj czyta ,że znaleźć kwaterę w ciemno to pikuś....a wybór miejsc przystankowych jest też dośc zadowalająca.....ale to już kwetia wyboru :D


heh dziekuje zza wszystkie wpisy ale co do Twojego wpisu to chorwaci wolaja opłaty za zakwaterowanie w euro czy w kunach.?bo 80 euro a 80 kun to różnica wielka... :)
hajduczek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3657
Dołączył(a): 23.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) hajduczek » 08.08.2010 20:16

z tego co czytałam na forum to w euro
beata.jasinska
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 4
Dołączył(a): 26.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) beata.jasinska » 26.08.2010 09:13

A na objazdówki jeździcie czasem? W itace widziałam, że mają wycieczkę o nazwie - chorwacka lista przebojów i program mi nawet przypadł do gustu.
Mariusz Gąsiorowski
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 27.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz Gąsiorowski » 26.08.2010 09:51

korolex napisał(a):a co do polaków wypoczywających za granicą to powiem tak : byłam rok temu w Hiszpanii na obozie studenckim ....miejscowość Malgrat de Mar i tak : hotel, do ktorego pojechaliśmy był 1 hotelem ktory pzryjmował polaków...
W Margret de Mar też byłem i o dziwo mam zupełnie inne odczucia niż Ty. Noclegi miałem w hotelu Reymar Playa i uwierz to nie był jedyny hotel przyjmujący polskich turystów. Polacy zachowywali się cicho i spokojnie czego nie można było powiedzieć o Anglikach a o Holendrach to już w ogóle, w dodatku sami Hiszpanie też zachowywali się bardzo głośno, tak że przy otwartym balkonie nie dało się zasnąć. Wyrażając niepochlebne opinie o Polakach, tak naprawdę piszemy negatywnie o sobie samym, a wcale nie jesteśmy takimi gburami jak niektórzy na tym forum uważają.
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Biura podróży ... - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone