Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Bogusław Marinković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 15.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogusław Marinković » 19.02.2008 23:07

adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Apartamenty na wyspie BRAC w miejscowości BOL u polsko-chorwackiej rodziny.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
AndrzejJ.
zbanowany
Posty: 7149
Dołączył(a): 01.12.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) AndrzejJ. » 19.02.2008 23:22

Bogusław Marinković napisał(a):vpbol@republika.pl
Apartamenty na wyspie BRAC w miejscowości BOL u polsko-chorwackiej rodziny.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link

Jak tam ? Dużo Polaków przyjeżdża?
oz
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 70
Dołączył(a): 22.03.2006
Bol

Nieprzeczytany postnapisał(a) oz » 20.02.2008 12:30

Ale te promy :?: ... problem wydostania się z wyspy w sezonie ....
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 20.02.2008 13:24

Wydostanie się z wyspy Brac w sezonie wg mnie nie istnieje, promy kursują bardzo często... polska obsługa jest również w: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link. Byłam w 2006 roku :lol:
Bogusław Marinković
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 238
Dołączył(a): 15.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogusław Marinković » 20.02.2008 18:17

Do nas praktycznie przyjeżdżają w 90% sami Polacy i co najważniejsze -wracają.
Darek&Regina
Podróżnik
Posty: 28
Dołączył(a): 10.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darek&Regina » 20.02.2008 22:03

Bogusław Marinković napisał(a):Do nas praktycznie przyjeżdżają w 90% sami Polacy i co najważniejsze -wracają.


Czy są kwatery w chorwacji z których turyści nie wracają? 8O
Tekla
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 448
Dołączył(a): 30.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tekla » 20.02.2008 22:25

Darek&Regina napisał(a):
Bogusław Marinković napisał(a):Do nas praktycznie przyjeżdżają w 90% sami Polacy i co najważniejsze -wracają.


Czy są kwatery w chorwacji z których turyści nie wracają? 8O

Ale tu chodzi o to, że wracają do nich np. za rok albo za dwa ponownie na wypoczynek :lol:
Voytmaster
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 16.02.2010
Apartamenty Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Voytmaster » 16.02.2010 21:24

Witam wszystkich... Mamy zamiar z żoną wyskoczyć tego lata do Chorwacji, jest jeden problem :oops: -języki obce, są dla nas naprawdę obce. Może ma ktoś namiary na jakieś fajne noclegi gdzie można się dogadać po polsku?... W zeszłym roku byliśmy w Bułgarii i jakoś daliśmy sobie radę... Pozdrawiam
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 16.02.2010 21:27

Wszędzie praktycznie dogadasz się po pl... tu pl turystów od groma...
Pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2010 21:28

Jak się w Bułgarii dogadałeś to tym bardziej dogadasz się w Chorwacji.
A jak upierasz się przy korespondencji w języku polskim to w poście 2, pkt "d" masz zaznaczone na niebiesko linki do rodzin polsko-chorwackich, które wynajmują lokale: www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17804
Użytkownik usunięty
Re: Kontakt po polsku!!!

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 16.02.2010 21:33

Voytmaster napisał(a):Witam wszystkich... Mamy zamiar z żoną wyskoczyć tego lata do Chorwacji, jest jeden problem :oops: -języki obce, są dla nas naprawdę obce. Może ma ktoś namiary na jakieś fajne noclegi gdzie można się dogadać po polsku?... W zeszłym roku byliśmy w Bułgarii i jakoś daliśmy sobie radę... Pozdrawiam


Machać rękami pewnie umiesz, a to połowa sukcesu.
Druga połowa to pierwsza część CK Dezerterzy - tam był CK żołnierz z Bałkanów z plemienia "Hucuł" - potrenuj razem z nim. :D :D :D i język będziesz miał opanowany.

A tak na poważnie to nie bierz do bani język jest prosty, a ludzie życzliwi jak nie będą czegoś rozumieli to i tak twierdząco będą kiwać głową. :D :D
Voytmaster
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Voytmaster » 16.02.2010 21:35

Dzięki za te podpowiedzi, może coś znajde :)
Voytmaster
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Voytmaster » 22.02.2010 19:04

Fajnie byłoby się dogadać po Polsku przez telefon, aż mi wstyd, że taki tłumok ze mnie :oops: Hahaha..... Poprzeglądałem te linki z rodzinami polsko-chorwackimi i na razie nic nie znalazłem. Ale się nie poddaje.... Pozdrowinka.
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 22.02.2010 19:12

Voytmaster napisał(a):Fajnie byłoby się dogadać po Polsku przez telefon, aż mi wstyd, że taki tłumok ze mnie :oops: Hahaha..... Poprzeglądałem te linki z rodzinami polsko-chorwackimi i na razie nic nie znalazłem. Ale się nie poddaje.... Pozdrowinka.


Jeśli aż tak bardzo boisz się nieporozumienia przy rezewacji, to skorzystaj z pomocy przy tłumaczeniu korespondencji w temacie Prośby o pomoc tłumaczeniu .
Pozdrawiam
Voytmaster
Odkrywca
Posty: 65
Dołączył(a): 16.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Voytmaster » 22.02.2010 19:14

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
Voytmaster napisał(a):Fajnie byłoby się dogadać po Polsku przez telefon, aż mi wstyd, że taki tłumok ze mnie :oops: Hahaha..... Poprzeglądałem te linki z rodzinami polsko-chorwackimi i na razie nic nie znalazłem. Ale się nie poddaje.... Pozdrowinka.


Jeśli aż tak bardzo boisz się nieporozumienia przy rezewacji, to skorzystaj z pomocy przy tłumaczeniu korespondencji w temacie Prośby o pomoc tłumaczeniu .
Pozdrawiam
Tak chyba zrobię!!!! Wielkie dzięki
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Apartamenty w Chorwacji z obsługą "po polsku" ? - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone