Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Znad fjordów do Jadranu

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
MARK1
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 17.10.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MARK1 » 27.10.2014 17:38

Witaj,
pamiętam Twoją relacją z Gradaca :D
Pozdrawiam, będę zaglądał :papa:
Kasia i Krzyś
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1080
Dołączył(a): 15.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kasia i Krzyś » 27.10.2014 17:43

My już bylibyśmy na miejscu, a Ty dopiero w Szczecinie 8O
No ale ja po pierwszym razie w Cro wiem, że i tak będziemy tam jeździć, choćby dystans zwiększył się nawet i trzykrotnie :wink:
Roland90
Cromaniak
Posty: 512
Dołączył(a): 03.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roland90 » 27.10.2014 19:25

Ciekaw jestem ile zajmie Wam ten przejazd w całości na Chorwację .Też bym leciał przez D ale pewnie w Polsce macie rodzinę , która chcieliście po drodze odwiedzić ew. zabrać ze sobą. Czekam na dalsze wpisy i będę tutaj regularnie zaglądać.
Pozdrawiam
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 27.10.2014 21:25

Witajcie :D Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna
Widzę że spore grono Cromaniaków się zebrało, mam nadzieję że was nie zanudzę


piękna traska, szczególnie że drogowa a nie promowa, szczególnie mam na myśli cieśninę S/DK
jestem ciekawy dalszej trasy, choć myślałem, że polecicie na dół przez D

jaką bryczką pomykaliście, jeśli można wiedzieć :?:[/quote]

A w tym roku jechaliśmy Białą bryczką :D ...
Mondeo MK4 1.6 diesel bardzo przyjemnie się jechało, zwłaszcza że autko mieliśmy dopiero od kilku dni więc był to jego test, na szczęście zaliczony,, nie potrzebowałem autka z wypasionym silnikiem tylko wygodny i ekonomiczny Tatusiowóz niestety nasz stary wysłużony pasek na początku czerwca odmówił posługi :( i mało brakowało a całe wakacje i cały misterny plan .... trzeba by było odwołać
a lecieliśmy dwoma mostami bo prom do Puttgarten kosztował prawie 150 jurków a oszczędzilibyśmy niecałe 200 km

piotrf napisał(a):Ciekawe czy teraz Cromaniacy z nadmoskich województw w dalszym ciągu będą twierdzić , że mają najdalej . . . :?: :wink:

Szybko pokonałeś te kilometry , mnie zajęłoby to znacznie dłużej :roll: No ale Ty masz te widoki na codzień :)

Czekam na więcej


Pozdrawiam
Potr


No poszło naprawde szybko, mieliśmy tylko jeden postój na tankowanie i jakiś obiadek przed granicą z niemcami, Piotrf te widoki nigdy sie nie nudzą :D

Niestety z tej trasy nie mam więcej fotek, koło południa rodzinkę zmogło spanie i nawet Audiobook o Jakubie Wędrowyczu nie pomagał, więc zmiana repertuaru na mój :devil: i od razu szybciej się jechało :D zwłaszcza na autobanie, dopóki nie obudził się mój ukochany ogranicznik prędkości i delikatnie dała do zrozumienia że jadę duuużo za szybko ( a przecież co to jest 195 ... :mrgreen: ) no ale z kobietami się nie dyskutuje.
W szczecinie na miejscu byliśmy przed 18 tą następny dzień odpoczynek wizyty u rodzinki i jazda dalej

c.d.n
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 27.10.2014 21:55

omatkozłota 8O :roll: ja mam 1300coś na koniec świata na Peljescu i dlatego (między innymi) tam juz nie pojadę ... :roll:
:)
MarDomi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1271
Dołączył(a): 21.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) MarDomi » 27.10.2014 22:00

Ładna trasa :D zapowiada się ciekawie "jadę" z Wami :hut:
magda7
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 06.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) magda7 » 27.10.2014 22:12

Pełen podziw za zapał do pokonania TAKIEJ trasy, siła przyciągania Jadranu jest jednak niezmierzona :) Oczywiście zostaję tu na dłużej :)
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 28.10.2014 08:02

piotrf napisał(a):Ciekawe czy teraz Cromaniacy z nadmoskich województw w dalszym ciągu będą twierdzić , że mają najdalej . . . :?: :wink: r


Ostatnio taki żal wyraziłem w wątku dangol więc czuję się wywołany do tablicy. Napiszę tak - jeden misiek wiosny nie czyni (czy jakoś tak) :wink: .
Wystarczy spojrzeć na Strukturę geograficzną forum - kto tu "rządzi".
Więc poniekąd mam to czarno na białym. A pamiętasz koleżankę agapi?

Pełen szacun dla autora, że chce mu się chcieć. Zresztą z tego co czytam dojedzie szybciej na miejsce niż ja.

Misiek78 napisał(a):...dopóki nie obudził się mój ukochany ogranicznik prędkości i delikatnie dała do zrozumienia że jadę duuużo za szybko ( a przecież co to jest 195 ... :mrgreen: ) no ale z kobietami się nie dyskutuje.


8O 8)


Tak czy siak czekam na cd.
:)
Pozdrawiam
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 28.10.2014 09:58

W tym roku widziałem na Peljescu sporo samochodów na blachach szwedzkich, a nawet dwa fińskie, więc ze Skandynawii wcale tak rzadko nie jeżdżą. Niemniej jednak jest to wyczyn!
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107607
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 28.10.2014 10:15

Roland90 napisał(a):Ciekaw jestem ile zajmie Wam ten przejazd w całości na Chorwację .

A ja jestem ciekawy ile do Chorwacji :idea:
-Katka-
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1012
Dołączył(a): 26.11.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) -Katka- » 28.10.2014 10:29

Jaaa Cieee tyle kilometrów. .. 8O
No pooglądam też i poczytam :D
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 28.10.2014 10:41

Kasia (agapi) też kawał drogi pokonywała :wink:
Trzeba mieć niezła kondycję, żeby tyle kilometrów przejechać :wink:
Misiek78
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 264
Dołączył(a): 06.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Misiek78 » 28.10.2014 11:18

ASIULA HK napisał(a):Kasia (agapi) też kawał drogi pokonywała :wink:
Trzeba mieć niezła kondycję, żeby tyle kilometrów przejechać :wink:

U mnie to kwestia przyzwyczajenia, uwielbiam jeździć samochodem, a odkąd mieszkam i pracuję w Norwegii to 100 km to nie jest odległość :D średnio do pracy mam ponad 100 w jedną stronę
ASIULA HK
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 33666
Dołączył(a): 15.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ASIULA HK » 28.10.2014 11:21

Misiek78 napisał(a):...uwielbiam jeździć samochodem...

Ja też :D ...tylko kręgosłup już nie ten :wink: i przy dłuższej jeździe zaczyna dawać znać, że jest :wink: :lol:
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10829
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 28.10.2014 12:21

Misiek78 napisał(a):
te kiero napisał(a):piękna traska, szczególnie że drogowa a nie promowa, szczególnie mam na myśli cieśninę S/DK
jestem ciekawy dalszej trasy, choć myślałem, że polecicie na dół przez D

jaką bryczką pomykaliście, jeśli można wiedzieć :?:


A w tym roku jechaliśmy Białą bryczką :D ...
Mondeo MK4 1.6 diesel bardzo przyjemnie się jechało, zwłaszcza że autko mieliśmy dopiero od kilku dni więc był to jego test, na szczęście zaliczony

e no to takim wypasem, można było pomykać :D
Misiek78 napisał(a):a lecieliśmy dwoma mostami bo prom do Puttgarten kosztował prawie 150 jurków a oszczędzilibyśmy niecałe 200 km

no to oczywista, że również wybrałbym drogę... i widoki :D
taka trasa to czysta przyjemność
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Znad fjordów do Jadranu - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone