Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

zecevo k.Rogoznicy

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009
Re: Zecevo Rogoznicko - co warto pozwiedzać w okolicy ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 09.06.2014 04:23

Aurel88 napisał(a):A jak to wygląda z tymi plażami w rogoznicy jakie one są.

Różne 8)
Vesna
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 180
Dołączył(a): 19.08.2010
Re: Zecevo Rogoznicko - co warto pozwiedzać w okolicy ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vesna » 09.06.2014 14:27

piekara114 napisał(a):Rogoznica, rozmarzyłam się, bo wg mnie to tam są najlepsze kalmary

O! Najlepsze w Cro? ;) Zamierzam przetestować, już za dwa tygodnie! Jak do tej pory najlepsze kalmary w Europie jadłam... w Warszawie ;)
Chorwacja pod względem kalmarów była dla mnie dosyć rozczarowująca...
Aurel88
Podróżnik
Posty: 26
Dołączył(a): 17.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aurel88 » 09.06.2014 15:55

tak chwalicie te kalmary że musimy sprubować :) a co tam jeszcze warto zjeść ciekawego ??

co do plaż jest ich pare ale na które warto się wybrać ? ogólnię muszę znależć jakąś mapę gdzie znajdują sie te plaże żeby ich nie szukać :)
viltob08
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1330
Dołączył(a): 09.05.2011
Re: Zecevo Rogoznicko - co warto pozwiedzać w okolicy ??

Nieprzeczytany postnapisał(a) viltob08 » 09.06.2014 16:39

Vesna napisał(a):
piekara114 napisał(a):Rogoznica, rozmarzyłam się, bo wg mnie to tam są najlepsze kalmary

O! Najlepsze w Cro? ;) Zamierzam przetestować, już za dwa tygodnie! Jak do tej pory najlepsze kalmary w Europie jadłam... w Warszawie ;)
Chorwacja pod względem kalmarów była dla mnie dosyć rozczarowująca...


Potwierdzam, baaardzo dobre. Do tego pajda chleba i ichsze białe winko ;-) wszystko zjadane pod pomniczkiem ;-)
danoxxx
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 105
Dołączył(a): 10.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) danoxxx » 09.06.2014 16:45

Byłem .Jadłem .Nurkowałem.Polecam Bardzo Miłe Wspomienia. :hut:
Malwaa
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malwaa » 24.07.2015 09:29

Mam pytanie czy na plaży w Zecevie tej przy hotelu jest prysznic??
drzazga
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 13.01.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) drzazga » 13.07.2016 17:20

Witam,
Rozważamy z dziewczyną wyjazd do Zeceva przy ulicy Rtić w pierwszej połowie sierpnia. Z tego co rozumiem to chyba jest to ta bardziej turystyczna część Zeceva niż ta stara, zmilitaryzowana.

Może był ktoś stosunkowo niedawno w tej miejscowości i mógłby coś więcej powiedzieć na temat tej miejscowości? Chyba jest to mało popularny kierunek, ponieważ ciężko znaleźć jakieś informacje na jej temat.
Z tego co zdążyłem się zorientować nie ma tam żadnego sklepu jak i knajpy, być może jednak coś się zmieniło od tego czasu.
Interesują nas też plaże, szczególnie te żwirowe. Po wklepaniu w google przewija się ich kilka, jednak chyba niektóre pokazują zdjęcia plaż z Rogoznicy. Wiem, że obok hotelu life jest jedna żwirowo-skalista (po wpisaniu w google "zecevo rogoznica rtic" wyskakuje trochę zdjęć) i wygląda całkiem malowniczo, podejrzewam jednak że może na niej wypoczywać wiele gości hotelowych i może być dość ciasno (ale chyba nie przegonią z niej "obcego" w razie czego?). W każdym razie przydałoby się więcej żwiru poza tym jednym kawałkiem.

Rozważamy również wyjazd do Stupin Celine (niewiele większe zapupie) obok Rogoznicy, ale w Zecevie kusi nas otwarte morze. Może ktoś był w obydwu i mógłby wypowiedzieć się, która miejscowość bardziej przypadła mu do gustu i dlaczego.

Z góry dzięki za pomoc.
noemi_s
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 330
Dołączył(a): 19.12.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) noemi_s » 18.07.2016 20:43

drzazga napisał(a):Witam,
Rozważamy z dziewczyną wyjazd do Zeceva przy ulicy Rtić w pierwszej połowie sierpnia. Z tego co rozumiem to chyba jest to ta bardziej turystyczna część Zeceva niż ta stara, zmilitaryzowana.

Może był ktoś stosunkowo niedawno w tej miejscowości i mógłby coś więcej powiedzieć na temat tej miejscowości? Chyba jest to mało popularny kierunek, ponieważ ciężko znaleźć jakieś informacje na jej temat.
Z tego co zdążyłem się zorientować nie ma tam żadnego sklepu jak i knajpy, być może jednak coś się zmieniło od tego czasu.
Interesują nas też plaże, szczególnie te żwirowe. Po wklepaniu w google przewija się ich kilka, jednak chyba niektóre pokazują zdjęcia plaż z Rogoznicy. Wiem, że obok hotelu life jest jedna żwirowo-skalista (po wpisaniu w google "zecevo rogoznica rtic" wyskakuje trochę zdjęć) i wygląda całkiem malowniczo, podejrzewam jednak że może na niej wypoczywać wiele gości hotelowych i może być dość ciasno (ale chyba nie przegonią z niej "obcego" w razie czego?). W każdym razie przydałoby się więcej żwiru poza tym jednym kawałkiem.

Rozważamy również wyjazd do Stupin Celine (niewiele większe zapupie) obok Rogoznicy, ale w Zecevie kusi nas otwarte morze. Może ktoś był w obydwu i mógłby wypowiedzieć się, która miejscowość bardziej przypadła mu do gustu i dlaczego.

Z góry dzięki za pomoc.


Wypowiem się o Zecevie, byłam tam w ubiegłym roku. Nadal nie było tam sklepu, rano, pomiędzy 7 a 8 rano przyjeżdżał samochód ze świeżym pieczywem. Knajpka jest w hotelu Life, na temat cen nie wypowiem się, bo nie byłam. Zakupy robiliśmy w Rogoznicy. Plaży przy hotelu nie polecam, w Zecevie jest druga, o wiele fajniejsza plaża - schodząc w dół ulicą Rtić należy skręcić w lewo, w stronę Rogoznicy, zobaczysz ją po ok 150 m. Na początku lipca była prawie pusta. Jeśli szukasz spokoju i ciszy to trafiłeś w 10. Na zdjęciach plaża, o której piszę i widok z balkonu na ul. Rtic na otwarte morze. Pozdrav :papa: !
Obrazek
Obrazek
Pawcio&Monia
Globtroter
Posty: 56
Dołączył(a): 17.01.2010
Zečevo Rogozničko z dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pawcio&Monia » 11.09.2016 07:26

Cześć. Był ktoś może w miejscowości Zečevo Rogozničko. Jest ona zaraz koło Rogoznicy. Chodzi mi głównie o plaże dla małych dzieci itd. Na mapie widzę jakaś plaże ale dokładnie nie widać zejścia do wody. Ktoś coś?

pzdr
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015
Re: Zečevo Rogozničko z dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 11.09.2016 11:55

toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Zečevo Rogozničko z dzieckiem

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 11.09.2016 13:36

To co piszą w przedstawionym powyżej wątku chyba wyczerpuje informacje. Ja od siebie dodam, że stara część (czyli app. przy Stara Draga) mają kiepską lokalizację jeśli chcesz jechać z dziećmi. Jak szukasz czegoś fajnego to nam dużo bardziej podobało tu https://goo.gl/maps/F217nECDcWw. Też jeździmy z dzieckiem i w Zaboric było dużo lepiej niż w Zecevo zwłaszcza dla dzieci. Tu masz Zdjęcie zatoczki przy Stara Draga. Jak widzisz z dziećmi lipa. Troszeczkę kamieni i łagodnego zejścia masz w głębi.
Zdjęcie tej zatoczki https://goo.gl/maps/WQ81XpFwYbM2
Załączniki:
DSC_3366C.JPG
Astarte
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Astarte » 06.04.2017 13:04

Ja już kilka lat jeżdżę z małymi dzieciakami do Zecevo Rogoznicko. Plaż jest kilka do wyboru, my najczęściej korzystaliśmy z tej koło rybiej farmy, ale wybieraliśmy się też czasem na dwie inne po drugiej stronie półwyspu. Zecevo Rogoznicko jest dla ludzi, którzy nie lubią tłumów. Bardzo cicho i spokojnie, wieczorem można zagrać w bule, oświetlony tor znajduje się tuż przed starą częścią Zeceva. Bardzo mili "tubylcy" :). Wieczorem poszukam zdjęć z dostępnych tam plaż to podeślę. Bardzo polecam, coś dla ludzi, którzy chcą się wyciszyć :).
Cromaniak66
Croentuzjasta
Posty: 221
Dołączył(a): 01.04.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Cromaniak66 » 10.04.2017 08:00

Witam,
aktualny ( z 2016) widok plaży w Zecevie , idąc w lewo od hotelu Life w kierunku Rogoźnicy można zobaczyć tu :
https://www.facebook.com/apartmanisola/ ... =3&theater

Proszę o info na PW jeśli ktoś poszukuje apartamentu w Zecevie lub jakichś informacji . Stale tam jeżdżę od 2010 roku , w tym roku pierwsza wizyta już nie długo , na majówce :-) .Pozdrawiam .Piotr
jacek73
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 904
Dołączył(a): 24.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacek73 » 10.04.2017 10:58

No to Piotr będziesz wcześniej od nas w Zecevo my początek czerwca tam zawitamy,pierwszy raz w te rejony dlatego chłonę wszelkie informacje przydatne Pozdrawiam Jacek :)
Astarte
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 06.04.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Astarte » 27.04.2017 09:04

Moje dzieciaki zakochały się w bulach... w tamtym roku co wieczór chodziliśmy na oświetlony tor w Zecevie. Frajdy co niemiara - tym bardziej, że grały z dziećmi z innych krajów. Bardzo im się podobało - w tym roku także tam nie może nas zabraknąć. Jeżeli ktoś miałby jakieś pytania o tej miejscowości lub co zobaczyć w okolicy to też służę pomocą. Mam kilka wskazówek :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
zecevo k.Rogoznicy - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone