Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Zdradziecki rekonesans

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
carnivalka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1242
Dołączył(a): 17.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) carnivalka » 25.11.2009 20:11

Tymonko Tyś prawdziwym zdrajcą :) Rzut beretem z Keramoti na przepiękne Thassos a Ty je odpuściłaś? :D :wink:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 25.11.2009 21:51

JacYamaha napisał(a):Czyli pojawiło się światełko w tunelu bez tunelu :wink:
dosłownie i w przenośni :lol:


renatalato napisał(a):No nieźle 8O się zaczyna Wasza Grecja, na taki żywioł to ja już chyba za stara jestem :lol:
:lol: dlatego po tych doświadczeniach stwierdziliśmy, że do takiego żywiołu jednak będziemy się przygotowywać :D


janusz.w. napisał(a):Kempy to jest to :D :!:
(Ciekawe czy sprawdzicie nowy sprzęt...?).
Ale tak bez latarki :?: :lol:
Januszu - w celu budowania napięcia :wink: nie odpowiem na te pytania :lol: :lol:


marsylia napisał(a):ufffff, no to mi ulżyło, bo już mi zaczynało brakować oddechu :wink
Marsylko, Ty mnie tu nie strasz :lol:



Kulko - bardzo dziękuję za zdjęcia plaży w Keramoti. Jeszcze raz miałam okazję zobaczyć, jak tam pięknie :hearts: Bo ta godzina tam spędzona, to bardzo krótka była i nawet aparatu ie zdążyliśmy wyciągnąć :D Jestem ciekawa, czy gdybyśmy jednak zostali, to spotkalibyśmy się gdzieś na tych przestronnych plażach :?: :D

kulka53 napisał(a):Skąd ja to znam :lol: , też często zachowujemy się wg zasady "jakoś to będzie" albo " będzie jak nam wyjdzie"
I to jest cały urok wakacji :D "Przed dziećmi" to był główny sposób naszego podróżowania, a jak Maluchy się pojawiły, to myśleliśmy, że na żywioł to chyba już nie można, a tu się okazuje, że można - ale bywa trochę nerwowo :wink: No i nam też przypadły do gustu namiotowe niewygody :D

Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak dalej niecierpliwie czekać na Waszą opowieść :D :D


Piotrek_B napisał(a):
Tymona napisał(a):... i pójdziemy na żywioł.....

Tymonko i tak jest najfajniej, no nie :?: :wink:
Bardzo fajnie, już nawet zaczęłam wymyślać mężowi, że może by tak do Turcji na żywioł, ale niestety przegięłam, bo zaproponowałam spanie na trasie w samochodzie :lol: i tu spotkałam się z miażdżącym wiele mówiącym spojrzeniem :lol:

Piotrek_B napisał(a):Ale z Grecją to mnie zaskoczyłaś (w sensie ilości dni) nie wiem dlaczego ale miałem zakodowane, że to tylko zwiadowczy tranzyt był :lol:
No bo Grecja była taka trochę tranzytowa - tylko 4 noclegi :D



carnivalka napisał(a): Rzut beretem z Keramoti na przepiękne Thassos a Ty je odpuściłaś? :D :wink:
No bo w przewodniku napisali, że Thassos bardzo turystyczne, dlatego tylko przez krótką chwilę braliśmy ją pod uwagę, bo pomysł szybko padł :D Ale Tassos nie zając...


pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie
:D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.11.2009 11:55

Tymona napisał(a):ale niestety przegięłam, bo zaproponowałam spanie na trasie w samochodzie :lol: i tu spotkałam się z miażdżącym wiele mówiącym spojrzeniem :lol:.....

To może przejdzie "kuńcepcja" że zamiast spać w samochodzie, można to zrobić......obok niego :?: :lool:
A wtedy: "Niebo gwiaździste nade mną ....." :lol:
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 26.11.2009 12:12

Piotrek_B napisał(a):
Tymona napisał(a):ale niestety przegięłam, bo zaproponowałam spanie na trasie w samochodzie :lol: i tu spotkałam się z miażdżącym wiele mówiącym spojrzeniem :lol:.....

To może przejdzie "kuńcepcja" że zamiast spać w samochodzie, można to zrobić......obok niego :?: :lool:
A wtedy: "Niebo gwiaździste nade mną ....." :lol:
niebo gwiaździste powiadasz :wink: Obawiam się, że bez dachu się nie obejdzie :wink: :lol: :lol:
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 26.11.2009 12:47

Magda, jak się ma te 18 lat, to wszystko jest możliwe :hearts:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 27.11.2009 09:52

Tymonko te Twoje potomki w czapkach wyglądają jak prawdziwi Yeniceri.

A zakończenie "odcinka" ... no jakbym oglądał "Czarne chmury" - w decydującym momencie !
I zastanawiajcie się teraz "vażeni divacy" co było dalej ?
Ja już nerwicy żołądka dostałem od przypuszczeń - czy w tym pensjonacie straszyło, czy był to przybytek rozkoszy, czy były tam tylko (aż) gorące filety i wesołe kuplety ?

NIE trzymaj w niepewności i zapodawaj szybko C.D. :D
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 27.11.2009 12:26

renatalato napisał(a):Magda, jak się ma te 18 lat, to wszystko jest możliwe :hearts:
No pod warunkiem, że się ma :wink: :lol:


Buber napisał(a):Tymonko te Twoje potomki w czapkach wyglądają jak prawdziwi Yeniceri.
Buber - ja to przy Tobie jednak się lengłydżowo rozwijam :lol: aż sobie te Yenicery sprawdziłam :D Janczarzy, powiadasz :lol:
Potem zabrałam się za "vażeni divacy" :lol: :lol: dzięki czemu zwiększyłam swoją leksykalną znajomość czeskiego :wink:


Buber napisał(a):Ja już nerwicy żołądka dostałem od przypuszczeń - czy w tym pensjonacie straszyło, czy był to przybytek rozkoszy, czy były tam tylko (aż) gorące filety i wesołe kuplety ?
Kurcze, i co ja teraz biedny żuczek zrobię :? Apetyty rozbudzone, a tu zamiast delicji i frykasów, sucharki będą :lol:


:papa:
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 27.11.2009 12:29

Na nerwicę żołądka sucharki najlepsze. Uspokoją :D
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 27.11.2009 12:41

Lidia K napisał(a):Na nerwicę żołądka sucharki najlepsze. Uspokoją :D


Suchary mogą być, byleby czym popić je było (i nie chodzi tu o wodę) :wink:.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 27.11.2009 13:07

Buber napisał(a):
Lidia K napisał(a):Na nerwicę żołądka sucharki najlepsze. Uspokoją :D


Suchary mogą być, byleby czym popić je było (i nie chodzi tu o wodę) :wink:.


Słabiutka słomkowa herbatka miętowa. Bez cukru. Uspokoi. Zaspokoi (pragnienie).
renatalato
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4919
Dołączył(a): 04.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) renatalato » 27.11.2009 23:53

Lidia K napisał(a):
Buber napisał(a):
Lidia K napisał(a):Na nerwicę żołądka sucharki najlepsze. Uspokoją :D


Suchary mogą być, byleby czym popić je było (i nie chodzi tu o wodę) :wink:.


Słabiutka słomkowa herbatka miętowa. Bez cukru. Uspokoi. Zaspokoi (pragnienie).


Ja myślę że od takiej herbatki, to może mu się pogorszyć, tu potrzebne jest prawdziwe męskie lekarstwo :wink:
Czytałam gdzieś na forum, piszą to oczywiście nasi panowie że leczy serce. :hearts: :hearts: :hearts:
Buber
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3790
Dołączył(a): 11.08.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Buber » 28.11.2009 22:51

renatalato napisał(a):Ja myślę że od takiej herbatki, to może mu się pogorszyć, tu potrzebne jest prawdziwe męskie lekarstwo :wink:


Tak - nerwicę żołądka, oczywiście, najlepiej leczy Stoperan i najmłodsza babcia zielarka z lewego brzegu Dunajca :mrgreen: .

renatalato napisał(a):Czytałam gdzieś na forum, piszą to oczywiście nasi panowie że leczy serce. :hearts: :hearts: :hearts:


Też czytałem - to piszą Ci wybitni teoretycy, co mają zdrowe serce :wink: .
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 29.11.2009 15:50

Buber napisał(a):Też czytałem - to piszą Ci wybitni teoretycy, co mają zdrowe serce :wink: .

Czytałem powiadasz... :wink:
Arek
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8749
Dołączył(a): 15.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Arek » 30.11.2009 11:18

Tymono, znowu uczta dla moich oczu...
Tymona
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2140
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tymona » 02.12.2009 09:43

Arek napisał(a):Tymono, znowu uczta dla moich oczu...
znaczy się ma być, czy była? :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe

cron
Zdradziecki rekonesans - strona 30
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone