napisał(a) longtom » 15.01.2011 12:56
mariusz-w napisał(a):Tomaszu ... ładnie to miejsce ... nocą widać też.
W październiku zwiedzałem sobie właśnie to "nowe coś" w Poznaniu.
W centrum, spokojnie, elegancko, luksusowo(basen etc.) ... po prostu ładnie.
Mieszkać tam to pewnie podobna przyjemność jak na Sołaczu.
Pozdrawiam.
Ja w tym wielkim ceglanym "czymś" nie mieszkam, mam ich po sąsiedzku. Na ich basen patrzę z zazdrością tym bardziej, że sąsiadów nie wpuszczają. Nawet jakaś sesja Playboya tam ponoć była.
A Sołacz nieodżałowanej pamięci jest, mieszkałem tam ponad 40 lat.
mariusz-w napisał(a):W październiku zwiedzałem sobie właśnie to "nowe coś" w Poznaniu.
A miałeś "krzyknąć" jak będziesz w okolicach Palmiarni.
pozdrowienia